Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Latexova maska s roubikem

Nalezeno:    92 produktů

LateX latexová maska

Přiléhavá maska, s otvory na oči a ústa pro snadné dýchání. Vyrobeno z latexu. Latexová maska, s otvory na oči a ústa pro snadné dýchání.

MASKA latexová Ďábel

Čert s velkými rohy, jež vychází 5.12. do ulic společně s Mikulášem, se díky této hrůzostrašné masce může stát i z vás. Pokud se vám zdají ostatní čerti, co nahánějí hrůzu málo strašidelní, tato latexová maska se 4 rohama vás promění v pořádného ďábla. Maska má otvory pro oči, uši a otvory na pusu pro dýchání a mluvení. Materiál : latex univerzální velikost

MASKA latexová Lebka s kapucí

Chystáte se na Halloweenskou párty? Pak se na ni musíte náležitě připravit. Vyděste všechny kamarády na Halloweenu s touto latexovou maskou Lebky s kapucí s hrůzostrašným výrazem. Doplňte masku ještě stylovým kostýmem a budete ten nejděsivější smrťák na párty.

Latexová maska čert Barnabáš

Latexová maska čert Barnabáš s černými plyšovými vlasy

MASKA latexová Atomový vědec

Latexová plynová maska Atomový vědec Stříbrná latexová maska s jaderným znakem na přední straně zakrývá nos, ústa a bradu. Před ústy je malý otvor pro snadné dýchání. Šířka masky je cca 20 cm a výška 18 cm. Oblečení a brýle nejsou součástí balení. Ideální doplněk na kostýmní párty nebo Halloween.

Latexová maska Oral Woman

LateX Vacuum Mask Latexová maska se širší částí na obličej. Otvor pro přívod vzduchu. Zip vzadu. Vyrobeno z přírodního latexu, který může způsobit alergie. LateX Vacuum Mask Latexová maska od značky LateX. Kvalitní, lepená vakuová maska se širší částí na obličej. S malým otvorem pro přívod vzduchu. Se zipem vzadu. Latex (tloušťka: 0,4 mm). Vyrobeno z přírodního latexu, který může způsobit alergie.

Latexová maska Miloš Zeman

M.Zeman.CELOHLAVOVÁ LATEXOVÁ MASKA.Latexové masky jsou vysoce kvalitní sametově jemné, měkké, vysoce elastické s hladkým povrchem, detailně vypracované až k vráskám a pórům..Materiál je tak jemný, že při nasazení maska těsně doléhá na váš obličej a je schopná přenést i grimasy, které pod maskou provádíte. Maska není vhodná pro děti. S maskou je nutné zacházet obezřetně dle přiloženého návodu.

Latexová maska čarodějnice - Halloween

Celoobličejová latexová maska z Vás udělá zaručeně tu nejstrašidelnější čarodějnici v místnosti. Autentický vzhled této čarodějnice dokáže vyovlat hrůzu, kterou dokáže vyvolat jen málo hororových masek na obličej. Kdyby byla „zelená čarodějnice" z Čaroděj ze země Oz zobrazena tímto způsobem - film by pravděpodobně po celá desetiletí děsil miliony lidí. Technické údaje: geniální maska čarodějnice pro tématické, halloweenské a jiné párty pohodlná a prodyšná s dostatečnými průzory pro oči velikost universální materiál: latex Obsah balení: 1 x maska čarodějnice Důležité: Nechejte obličejové masky vyvětrat po dobu 1–2 dnů, jakmile je vyjmete z plastového obalu. Zápach který je na začátku něk...

Latexová maska čarodějnice Halloween

Celoobličejová latexová maska z Vás udělá zaručeně tu nejstrašidelnější čarodějnici v místnosti. Autentický vzhled této čarodějnice dokáže vyovlat hrůzu, kterou dokáže vyvolat jen málo hororových masek na obličej. Kdyby byla „zelená čarodějnice" z Čaroděj ze země Oz zobrazena tímto způsobem - film by pravděpodobně po celá desetiletí děsil miliony lidí. Technické údaje: geniální maska čarodějnice pro tématické, halloweenské a jiné párty pohodlná a prodyšná s dostatečnými průzory pro oči velikost universální materiál: latex Obsah balení: 1 x maska čarodějnice Důležité: Nechejte obličejové masky vyvětrat po dobu 1–2 dnů, jakmile je vyjmete z plastového obalu. Zápach který je na začátku někdy s...

Guirca Latexová maska Klauna s vlasy

Latexová maska Klauna s vlasy počet: 1 ks Váš karnevalový nebo halloweenský kostým může působit důvěryhodněj i díky různým doplňkům jako je například latexová maska Klaun s vlasy. Zaujměte svým kostýmem na párty či karnevalu.

MASKA latexová Strašidelný klaun

Veselý klaun udělá z každé dětské párty nezapomenutelný zážitek Ale jsou také děsiví klauni, jako je tento a s tím už taková zábava není. Zvláště, pokud se nachází na Halloweenské párty, to jistě nebude hodný klaun. Strašidelná maska klauna s parukou vám dodá vzhled veselého, ale hrůzu nahánějícího klauna. S touto maskou pokryjete celou hlavu, má dostatečné otvory na oči, nos a uši. Paruka v černočervené barvě je k masce připevněná.