Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lcd displej

Nalezeno:    15270 produktů

Podobné fráze:

LCD displej pro Samsung B7610

LCD displej pro mobilní telefon Samsung B7610. Originální náhradní díl pro váš mobil Samsung B7610.

LCD displej do přístrojové desky

LCD displej do přístrojové desky   Vhodné pro: Peugeot 407 2004-2010 Peugeot 407 Coupe 2005 - 2010 Peugeot 407 SW 2004-2010 Rozměry: 4,8 x 5,7 cm Rozlišení: 98 x 64 px

LCD displej pro LG GD510, GX500

LCD displej pro mobilní telefon LG GD510, GX500 je vhodným originálním dílem pro opravu Vašeho mobilního telefonu. Jak poznáte, že se Vám rozbila dotyková plocha nebo LCD displej? Dotyková plocha: dotyková deska snímá pohyby prstem a umožňuje tak ovládat dotykový telefon. Dotykovou plochu je dobré objednat v případě, že Vám telefon upadne nebo se dotyková deska poškodí a nastane "aplikace pavouk". LCD displej: vše, co vidíte v dotykovém telefonu, zobrazuje LCD displej.

LCD Displej pro Huawei Ascend G600

Náhradní dotyková plocha a LCD displej pro mobilní telefon Huawei Ascend G600 je sada originálních dílů pro opravu Vašeho mobilního telefonu. Jak poznáte, že se Vám rozbila dotyková plocha nebo LCD displej? Dotyková plocha: dotyková deska snímá pohyby prstem a umožňuje tak ovládat dotykový telefon. Dotykovou plochu je dobré objednat v případě, že Vám telefon upadne nebo se dotyková deska poškodí a nastane "aplikace pavouk". LCD displej: Vše, co vidíte v dotykovém telefonu, zobrazuje LCD displej.

Blackview LCD displej pro Blackview A30

LCD displej pro Blackview A30 LCD displej Blackview A30. Displej je testovaný před odesláním. Záruka na zboží je 24 měsíců. Displej vám rádi u nás v servise vyměníme za 250Kč.

Blackview LCD displej pro Blackview A20

LCD displej pro Blackview A20 Displej vám rádi u nás v servise vyměníme za 250Kč.

Meteostanice Oregon BAR206s, barevný LCD displej

Velký displej, nabitý funkcemi Meteostanice s barevným LCD displejem o velikosti 103 x 70 mm, se kterou budete mít vždy přehled o vnitřní a venkovní teplotě i vlhkosti. Předpověď počasí v 5 grafických úrovních vás dopředu připraví na to, co vás čeká při cestě do práce, s budíkem jen tak nezaspíte Bezdrátové čidlo - voděodolné provedení - měření teploty - možnost postavení, nebo zavěšení - barva bílá Obsah balení: 1 x hlavní jednotka 1 x bezdrátové čidlo 1 x síťový adaptér 4 ks baterií typ AA 1,5V (tužkové)

LCD displej + dotyková plocha Lenovo P70 White

Náhradní dotyková plocha a LCD displej pro mobilní telefon Lenovo P70 je sada originálních dílů pro opravu Vašeho mobilního telefonu. Jak poznáte, že se Vám rozbila dotyková plocha nebo LCD displej? Dotyková plocha: dotyková deska snímá pohyby prstem a umožňuje tak ovládat dotykový telefon. Dotykovou plochu je dobré objednat v případě, že Vám telefon upadne nebo se dotyková deska poškodí a nastane "aplikace pavouk". LCD displej: Vše, co vidíte v dotykovém telefonu, zobrazuje LCD displej.

LCD Displej + Dotykové sklo Apple iPhone 5

Náhradní dotyková plocha a LCD displej pro mobilní telefon Apple iPhone 5 - sada dílů vhodných pro opravu Vašeho mobilního telefonu. Jak poznáte, že se Vám rozbila dotyková plocha nebo LCD displej? dotyková deska snímá pohyby prstem a umožňuje tak ovládat dotykový telefon. Dotykovou plochu je dobré objednat v případě, že Vám telefon upadne nebo se dotyková deska poškodí a nastane "aplikace pavouk". LCD displej: Vše, co vidíte v dotykovém telefonu, zobrazuje LCD displej. Označení: Tianma AAA Quality Barva: white/bílá Kompatibilita: Apple iPhone 5

LCD Displej pro Apple iPhone 7 černý

Apple iPhone 7 LCD Displej + dotyková plocha + rám AAA černý Náhradní LCD displej pro Váš Apple iPhone 7. Kompatibilita: Apple iPhone 7 Kvalita: AAA Barva: černá Pozn .: Instalace dílu by měla být provedena kvalifikovanou osobou, za případné škody způsobené neodbornou instalací neneseme odpovědnost.

LCD Displej pro Apple iPhone 8 bílý

Apple iPhone 8 LCD Displej + dotyková plocha + rám AAA bílý Náhradní LCD displej pro Váš Apple iPhone 8 Kompatibilita: Apple iPhone 8 Kvalita: AAA Barva: bílá Pozn .: Instalace dílu by měla být provedena kvalifikovanou osobou, za případné škody způsobené neodbornou instalací neneseme odpovědnost.

LCD Displej pro Apple iPhone 8 bílý

Apple iPhone 8 LCD Displej + dotyková plocha + rám AAA černý Náhradní LCD displej pro Váš Apple iPhone 8 Kompatibilita: Apple iPhone 8 Kvalita: AAA Barva: černá Pozn .: Instalace dílu by měla být provedena kvalifikovanou osobou, za případné škody způsobené neodbornou instalací neneseme odpovědnost.

LCD Displej pro Apple iPhone 7 bílý

Apple iPhone 7 LCD Displej + dot. plocha ORIGINAL RFB bílý Náhradní LCD displej pro Váš Apple iPhone 7. Kompatibilita: Apple iPhone 7 Kvalita: ORIGINAL REFURBISHED - nejvyšší možná kvalita Barva: bílá Pozn .: Instalace dílu by měla být provedena kvalifikovanou osobou, za případné škody způsobené neodbornou instalací neneseme odpovědnost.

Blackview LCD displej pro Blackview A20 Pro

LCD displej pro Blackview A20 Pro Displej vám rádi u nás v servise vyměníme za 250Kč.

Blackview LCD displej pro Blackview A7 Pro

LCD displej pro Blackview A7 Pro Displej vám rádi u nás v servise vyměníme za 250Kč.

-->