Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

League of legends mys

Nalezeno:    90 produktů

League of Legends - Little, Brown

Embark on a journey through the realms of Runeterra in this first-ever collectable companion book, published to celebrate the game's tenth anniversary. Spanning the farthest reaches of this universe and venturing into uncharted territory, this encyclopedic compendium connects players to the rich storytelling that inspires all the action. Inside, you'll find: An expedition through eleven regions, chronicling conflicts, entrenched rivalries, and covert alliances Hundreds of illustrations, including never-before-seen maps and artwork Insights into the heroes, flora, fauna, architecture League of Legends - Little, Brown od authora a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Figurka League of Legends - Ekko

Ekko: Mladičký pán střípků času Zázračný mladík Ekko, jenž vyrostl v drsných ulicích Zaunu, dokáže obratným manipulováním s časem vytěžit z každé situace maximum. Pomocí vlastního vynálezu, takzvaného Z-pohonu, prozkoumává rozvětvující se možnosti reality, aby vytvořil naprosto dokonalý okamžik. Ačkoliv si nade vše cení vlastní svobody, jakmile se jeho přátelé ocitnou v nebezpečí, neváhá udělat cokoliv, jen aby je ochránil. Kdo Ekka nezná, tomu se zdá, že se mu každý z jeho zdánlivě nemožných kousků podaří hned napoprvé.

Figurka League of Legends - Ziggs

Ziggs: Odborník na exploze Yordl Ziggs, milující velké bomby a krátké zápalné šňůry, je už od přírody sám výbušnou silou. Předvídatelný život asistenta piltoverského vynálezce jej nudil, a tak se spřátelil se šílenou modrovlasou rakeťačkou Jinx. Po divoké noci strávené ve městě si vzal Ziggs k srdci její radu a přestěhoval se do Zaunu, kde se může svobodněji věnovat svým koníčkům a terorizovat chemobarony i běžné občany ve své nekonečné touze vyhazovat věci do povětří.

Legends of Labyrinth

Legends of Labyrinth je karetní párty hra, ve které se každý z hráčů snaží shromáždit 3 družiny hrdinů dříve než ostatní. Hrdinové se dají krást ostatním hráčům, příp. lze také sabotovat jejich plány. Hra je v angličtině.

Figurka League of Legends - Yordle Team

Poznej sílu Yordlů! Yordlové celé Runeterrie se sešli, aby všem ukázali, kdo je jejich šéf. Tým Yordlů: Kouzelnice Lulu Střelkyně Tristana Rychlý průzkumník Teemo Odborník na exploze Ziggs Malý mistr zla Veigar

Figurka League of Legends - Vi Unlocked

Vi: Piltoverská strážkyně pořádku Vi je horkokrevná a impulzivní bývalá kriminálnice původem z nebezpečných ulic Zaunu. V ostatních vzbuzuje zasloužený respekt, sama se však před cizí autoritou jen tak neskloní. Vyrostla zcela o samotě, díky čemuž si vyvinula jedinečný instinkt pro přežití a poměrně drsný smysl pro humor. Nyní ve službách piltoverských strážců dohlíží na dodržování pořádku a svými mocnými magitechnickými rukavicemi dokáže v případě potřeby prorazit zeď nebo skrz ni prohodit podezřelého.

Figurka League of Legends - Braum Unlocked

Braum: Srdce Freljordu Braum je milovaným freljordským hrdinou, který je obdařen ohromnými svaly a ještě větším srdcem. V každé taverně severně od Mrazivé Tvrze oslavují hosté nad medovinou jeho legendární sílu, díky níž údajně dokázal během jediné noci pokácet dubový les a celou horu rozdrtit na štěrk. S magickými dveřmi od pokladnice, které s sebou nosí jako štít, bloumá Braum zmrzlým severem, a kam se hne, tam s ním jde i jeho kníratý úsměv, jenž si svou silou v ničem nezadá s jeho svaly. Je-li někdo skutečným přítelem lidí v nouzi, je to právě on.

Figurka League of Legends - Lunar Goddness Diana

Diana: Opovržení měsíce Diana se svou půlměsícovitou čepelí bojuje jako válečník Lunari, téměř potlačeného náboženství v krajích kolem hory Targon. Je oděná ve třpytivé zbroji barvy zimního nočního sněhu a představuje živoucí ztělesnění síly stříbrného měsíce. Jelikož byla Diana prodchnuta esencí Aspektu zpoza impozantního vrcholu Targonu, není už zcela člověkem a snaží se přijít na to, jakou moc a účel má v tomto světě.

Figurka League of Legends - Lucian and Senna

Senna: Spasitelka Senna je už od dětství prokletá, a proto ji pronásleduje nadpřirozená Černá mlha. Přidala se k posvátnému řádu známému jako Strážci světla a zuřivě se bránila – jen aby byla zabita a její duši uvěznil v lucerně krutý přízrak Thresh. Senna se však odmítla vzdát naděje a v lucerně se naučila Mlhu využívat. Opět se vrátila k životu, navždy proměněná. Nyní Senna používá temnotu společně se světlem a chce zničit Černou mlhu tak, že ji obrátí proti ní samé – s každým výstřelem ze svého starožitného děla, které přináší spásu duším v ní ztracených. Lucian: Očistný plamen Strážce světla Lucian je chmurný lovec nemrtvých duší, jež bezúnavně pronásleduje a ničí dvojicí svých sta...

Figurka League of Legends - Ziggs 34 cm

Ziggs: Odborník na exploze Yordl Ziggs, milující velké bomby a krátké zápalné šňůry, je už od přírody sám výbušnou silou. Předvídatelný život asistenta piltoverského vynálezce jej nudil, a tak se spřátelil se šílenou modrovlasou rakeťačkou Jinx. Po divoké noci strávené ve městě si vzal Ziggs k srdci její radu a přestěhoval se do Zaunu, kde se může svobodněji věnovat svým koníčkům a terorizovat chemobarony i běžné občany ve své nekonečné touze vyhazovat věci do povětří.

Figurka League of Legends - Ekko - 1207-00-00

Ekko je známý cestovatel časem ze Zaunu, který právě přicestoval až k nám ve formě této nádherné sběratelské figurky. Nechybí mu ani jeho Z-Drive!

Figurka League of Legends - Pool Party Mini Team

Bav se s hrdiny u bazénu! Hurá k bazénu! Je čas se pobavit s Dravenem, Leonou, Lulu, Gravesem a Lee Sinem u bazénu. Bazénový tým: Draven, připraven předvést své plážové dovednosti Leona připravující se na obranu všech nevinných mořských tvorů Lulu s kouzelnou hůlkou Graves, dominující v soutěži vodních zbraní Lee Sin relaxuje u vody se svým oblíbeným kokosovým nápojem

Figurka League of Legends - Arcade Team (Special Edition)

Poznej hrdiny v arkádovém stylu! Přidej se k hrdinům, kteří chtějí záchranit arkádový svět. V tomto setu figurek najdeš Riven, Miss Fortune, Sonu, Ezreala a Ahri stylizované v dokonalém Arcade skinu.

Figurka League of Legends - Ziggs - 1401-00-00

Tento Yordl je jako každý jiný stejně nebezpečný jako roztomilý. Ziggs je mistr obléhání a nyní se přistřelil až k nám a vy si jej můžete pořídit jako krásnou sběratelskou figurku.

Mikina League of Legends Baron Face, šedá (XL) - 840285119376

Baron Nashor je ten pravý král Summoners Riftu. Sleduje vše ze své jeskyně hned nad midem a směje se summonerům a try-hardům pokoušejícím se urvat kill. Dát si sólíčko s Baronem je bezvýsledný, ale pokud dostanete do akce zbytek svého týmu, zabitím Barona získáte nekontrolovatelnou moc. Jen si dejte pozor na jeho zelené bubliny jedu vyvěrající pod vašima nohama, jinak zažijete pěkný letecký den.

-->