Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lecitin gran

Nalezeno:    12 produktů

Lecitin sojový gran.250g

Lecitin sojový gran.250g Nejčistší lecitin na českém trhu. Snižuje cholesterol v krvi, posiluje imunitu, čistí cévní stěny, pomáhá posílít paměť.

Lecitin 100g gran.přír.100% sojový NATURAL

Lecitin Natural je granulovaný doplněk stravy. Lecitin je přirozeným zdrojem cholinu a biologicky významných látek v lidském těle, jedná se čistě přírodní produkt ze sójových bobů. Cholin je zodpovědný za přirozenou tvorbu homocysteinu a lipidového metabolismu, pro udržení normální funkce jater. Sójový lecitin obsahuje vysoký obsah esenciálních polynena-sycených mastných kyselin, které nemohou být vytvořeny v těle. Balení obsahuje 100 g.

Lecitin 250g gran.přír.100% sojový NATURAL

Lecitin Natural je granulovaný doplněk stravy, který obsahuje lecitin získaný extrakcí ze sójových bobů. Lecitin ze sójových bobů se řadí mezi fosfolipidy a je jednou ze základních stavebních složek buněčných membrán všech živých organismů. Je důležitým přirozeným zdrojem kyseliny linolové. Kyselina linolová napomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi (příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 10 g kyseliny linolové). Účinná látka je vyrobena z geneticky nemodifikované sóji. Balení obsahuje granule o váze 250 gramů.

Sun Pharm Lecitin sojový gran.250 g

Pomáhá při snižování hladiny cholesterolu, čistí cévní stěny atd.

Lecitin NATURAL sojový granulovaná 250g

Lecitin 250g gran.sojový NATURAL Sójový granulovaný lecitin s ovocnou příchutí je získáván extrakcí ze sójových bobů a je důležitým emulgátorem, který umožňuje smíchání tuků s vodou. Z tohoto důvodu se také používá jako doplněk stravy nebo při výrobě mnoha potravin.

DAJANA Repti Gran 250ml

DAJANA Repti Gran 250mlGranulát pro vodní želvySpecifikace produktugranulované krmivo pro vodní želvyvhodné pro všechny druhy vodních želvpodporuje zdárný růst a zdraví želv a plazůkrmte několikrát denně tak, aby potravu pozřely během několika minutDalší parametrySložení: Rybí moučka, obiloviny, rostlinné proteinové koncentráty, sušené kvasnice, korýši, řasy, oleja tuky, lecitin, antioxidanty. 

DAJANA Gold Gran 250ml

DAJANA Gold Gran 250mlKrmivo pro rybkySpecifikace produktugranulované krmivo pro závojnatky a zlaté okrasné rybkypestrá směs vybraných surovin a vitamínůpodporuje zdraví rybkrmte několikrát denně tak, aby ryby potravu pozřely během několika minutDalší parametrySložení: Rybí moučka, obiloviny, rostlinné proteinové koncentráty, sušené kvasnice, korýši, řasy, olej a tuky, lecitin, antioxidanty.

CORSINI CAPUCCINO

 Historie a současnost firmy Corsino Corsini S.p.A. Společnost Corsino Corsini S.p.A. založil před více jak šedesáti lety pan Corsino Corsini jako rodinnou firmu. Dnešní podobu společnosti sídlící v toskánském Arezzu tvoří Caffe Corsini a Compagnia dell`Arabica produkující špičkové kávové směsi a čisté odrůdové kávy včetně světoznámé Jamaica Blue Mountain. Od roku 2001 se firma stala držitelem certifikátu kvality dle UNI EN ISO 9001:2000, v roce 2002 byla certifikována podle BRC Global Standard-Food (Grade A) a IFS International Food Standard verze 5 (ve vyšší úrovni). Dále je držitelem certifikátu KOSHER s osvědčením od agentury BIO QC&I International Service. Integrovaný kontroln...

Zdravýkoš Dárkový koš Luxury SONIA

Krystalické tetování Swarowski SOnia - unikátní nalepovací šperky na tělo a vlasy. Dokonalá kvalita krystalického tetování od rakouské firmy SWAROVSKI dodá Vašemu tělu kouzlo jedinečnosti. Máte skvělou možnost zazářit jako drahokam během plesové sezóny, párty, svatby nebo darovat jako krásný originální dárek. Samolepící voděodolné broušené krystalky jsou z klenotnického skla, které se dokonale třpytí a skutečně dlouhodobě vydrží na těle. Šperky působí velice luxusně a můžete je opakovaně aplikovat na každou část těla nebo vlasůŠperky vydrží nalepené 2-7 dní (při použití maskérského lepidla) a jsou vhodné i pro sport, s...