Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Led avengers

Nalezeno:    49 produktů

Euroswan Svítící LED polštář Avengers 40x40

Svítící led polštářek s motivem Avengers má na přední straně pod povlakem 8 led diod, které svítí bíle. Dekorativní led svítící polštářek příjemně tlumeně osvítí pokojíček. Napájení je na 2 AA baterie, které nejsou součástí balení. Rozměry polštářku jsou 40 x 40 cm a motiv je z každé strany jiný.

Akrylová 3D LED lampička Avengers Plast, Akryl

Akrylová 3D LED lampička Avengers Materiál: Plast, Akryl Rozměr: 23x17x5 cm Akrylová 3D LED lampička s různými režimy svícení, mění barvu, svítí zvolenou barvou, problikávání barev, 7 barev, napájení na mini USB, kabel součástí balení, nebo 3AA baterie které nejsou součástí balení. Rozměry podstavce 8,5 cm průměr 3,5 cm výška, celková výška lampičky je 19 cm.

EUROSWAN Svítící LED polštářek Avengers Polyester, 40/40 cm

Svítící LED polštářek Avengers 40/40 Materiál: 100% Polyester Rozměr: 40x40 cm Svítící LED polštářek má na přední straně pod povlakem 8 LED diod, které svítí bíle. Dekorativní LED svítící polštářek příjemně tlumeně osvítí pokojíček. Napájení na 2 AA baterie, nejsou součástí balení. Krabička pro uložení baterií je v kapsičče na zip, dole po pravé straně polštářku, na stejné straně nahoře spouštěcí tlačítko.

EUROSWAN LED projektor Lampička Avengers Plast, 19x9 cm

LED projektor Lampička Avengers Materiál: Plast Rozměr: 19x9 cm LED projektor lampička, ovládání na spodní straně lampičky, lampička vydává příjemné světlo a na strop je promítátn obrázek, který mění barevné podsvícení. Lampička je vhodná jako noční osvětlení. Provoz na 3 AA baterie, nejsou součástí balení.

Podobné fráze: