Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Led pasek digitalni rgb

Nalezeno:    606 produktů

Podobné fráze:

LED pásek digitální SMD5050 RGB 14mm IP67, McLED 30 LED/metr, 7,2 W/metr, DC 12 V, IP67

Výkon svítidla na metr (W) : 9,6 , Napětí svítidla (V) : 12 , Úhel záření (°) : 120 , Počet LED na 1 metr : 30 , Barva : digital , Délka (mm) : 1000 , Šířka (mm) : 17 , Výška (mm) : 4 , Délka jednotl. úseků (mm) : 62 , Vlnová délka barvy (nm) : 620-630/515-525/460-470 , Stupeň ochrany krytí (IP) : IP67 , Směr vyzařování : kolmo , Teplota chromatičnosti (K) : , Typ čipu : SMD 5050 , Barva základny : bílá , Poloměr ohybu (mm) : 7 , Se samolepící fólií 3M : Ano , Světelný tok (lm/m) : , Druh napětí : DC , Provedení : pásek , Teplota bílé barvy : , Barva : RGB , Umístění : Exteriér , Svítivost : Střední , Min. odběrové množství : 5 m

T-LED Digitální RGB LED pásek 14,4W/m 12V bez krytí IP20

Digitální RGB LED pásek řízený čipem GS8208 integrovaným přímo do RGB diody, hustotou 60LED na 1 metr a napájecím napětím 12V DC. K ovládání digitálních LED pásků je nutné použít k tomu určené ovladače nebo speciální řídící jednotky. Každá dioda je samostatně řiditelná a lze krátit po diodě, základní efekty lze uložit do paměti čipu, které je poté možné spustit i bez ovladače. V případě chybné LED na pásku se díky dvojitému přenosu signál nadále přenáší a ostatní LED nadále správně fungují. Barva

T-LED RGB digitální WiFi ovladač

Programovatelný ovladač pro digitální LED pásky (ovládání skrze WiFi a aplikaci na telefonu, jak Android tak iOS) umožňuje dálkově ovládat RGB LED osvětlení. Přijímač může být ukrytý, není nutná přímá viditelnost ovladače na přijímač. Možnost propojení z Google Assitant a Amazon Alexa. Ovladač použijte pouze jako zdroj signálu, pásek napájejte přímo ze zdroje. Dle typu čipu na digitálním pásku nemusí být podporované některé funkce.  Funkce na ovladači: ovládání až 2048 LED diod. Ovladač si pamatuje poslední nastavení před odpojením napájení. Ovladač podporuje tyto modelů čipů:

T-LED RGB digitální RF ovladač

Ovladač pro digitální LED pásky (radiofrekvenční ovládání) umožňuje dálkově ovládat RGB LED osvětlení. Přijímač může být ukrytý, není nutná přímá viditelnost ovladače na přijímač. Funkce na ovladači: až 316 nahraných světelných módů v ovladači, ovládání až 2048 LED diod. Ovladač si pamatuje poslední nastavení před odpojením napájení. Doporučujeme přijímač, instalovat v min. 30-50 cm vzdálenosti od zdroje rušení, tedy např.: (kovových konstrukcí, napětí 230 V, transformátorů, LED driverů, AL profilů atd.), Pokud je to možné, tak přijímač natočit textem směrem k ovladači. Přijímač má anténu, pod textem....

Opakovač pro RGB LED pásek

Opakovač (repeater) slouží pro zapojení více LED pásků do serie k jednomu ovladači, aby nedocházelo k přetížení. K opakovači je nutné připojit zdroj. Obsah balení: opakovač pro RGB LED pásek, 4×3A kulatý konektor pro připojení zdroje 5.5 x 2.1 mm (female)

LED21 Spojka pro RGB LED pásek

Tento konektor slouží k napojení 3-barevného RGB pásku ke kontroleru, který následně LED pásek napájí.Konektor je určen pro RGB pásky o šířce 10mm.

T-LED Spojka pro RGB LED pásek CLICK 112133

Spojka pro RGB LED pásek 10mm. Maximální proudové zatížení 5A. Tabulka níže vám poradí, jestli se spojka do profilu vejde:    

T-LED L spojka pro RGB LED pásek 112143

Spojka pro RGB pásek 10mm ve tvaru písmene L. Spojka je rohová a pájecí a vejde se do všech profilů. Maximální proudové zatížení 5A.

Digitální LED pásek 3m RGB bílá plast (elektron.krácení) - PAULMANN - PA-P 70481

Od konce YourLED digitálního LED pásku mohou být po segmentech vypnuty vždy 3 LED diody. Díky tomu můžete LED pás používat na různých místech v potřebné délce.

Digitální LED pásek 5m RGB bílá plast (elektron.krácení) - PAULMANN - PA-P 70480

Od konce YourLED digitálního LED pásku mohou být po segmentech vypnuty vždy 3 LED diody. Díky tomu můžete LED pás používat na různých místech v potřebné délce.

T-LED L spojka pro RGB pásek click 112146

RGB click spojka L pro pásek o šířce 10 mm. Maximální proudové zatížení 5A.

Ecolite RGB LED pásek za televizi DX-LEDTV-RGB

Stylový LED pásek je určen pro montáž na zadní stranu vašeho televizoru. Díky barevným RGB diodám vytvoříte na pozadí úchvatné ambientní osvětlení, jehož barvu, intenzitu a efekty lze volitelně nastavovat pomocí přibaleného dálkového ovládání. SMD TV stačí jen připevnit pomocí připravené samolepící pásky a zapojit do USB konektoru televize.