Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Led paska tepla bila

Nalezeno:    11570 produktů

LED páska SMD5050, teplá bílá, 12V, 1m, 60 LED/m

Teplá bílá 3200K, 12V, 60 SMD LED/m, výkon 14,4W/m, šířka pásku 10mm. Velice oblíbený model LED světelného pásku (stripu) s vysokou svítivostí a neuvěřitelně jednoduchou montáží. Nejčastěji je používán jako náhrada zářivek pro osvětlení v kuchyních, vestavěných skříních, na schodištích, koupelnách apod. Jedná se o velmi efektivní a oblíbené osvětlení interiérů automobilů, výloh, vitrín, klubů, zábavních a sportovních zařízení a atraktivní osvětlení zboží při různých prezentacích. Díky nízkému a bezpečnému napětí 12V je velmi snadná instalace i použití. Minimální údržba a nízké tepelné emise LED pásky výrazně snižují náklady na spotřebu elektřiny. Strip je na rubové straně opatřen oboustrann...

LED páska SMD3528, teplá bílá, 12V, 1m, 120 LED/m

3200K teplá bílá, 12V, 120 SMD LED/m, výkon 9,6W/m, šířka pásku 8mm. Velice oblíbený model LED světelného pásku (stripu) s vysokou svítivostí a neuvěřitelně jednoduchou montáží. Nejčastěji je používán jako náhrada zářivek pro osvětlení v kuchyních, vestavěných skříních, na schodištích, koupelnách apod. Jedná se o velmi efektivní a oblíbené osvětlení interiérů automobilů, výloh, vitrín, klubů, zábavních a sportovních zařízení a atraktivní osvětlení zboží při různých prezentacích. Díky nízkému a bezpečnému napětí 12V je velmi snadná instalace i použití. Minimální údržba a nízké tepelné emise LED pásky výrazně snižují náklady na spotřebu elektřiny. Strip je na rubové straně opatřen oboustranno...

LED páska SMD3528, teplá bílá, 12V, 1m, IP54, 120 LED/m

3200K teplá bílá, 12V, 120 SMD LED/m, IP54, výkon 9,6W/m, šířka pásku 8mm. Velice oblíbený model LED světelného pásku (stripu) s vysokou svítivostí a neuvěřitelně jednoduchou montáží. Nejčastěji je používán jako náhrada zářivek pro osvětlení v kuchyních, vestavěných skříních, na schodištích, koupelnách apod. Jedná se o velmi efektivní a oblíbené osvětlení interiérů automobilů, výloh, vitrín, klubů, zábavních a sportovních zařízení a atraktivní osvětlení zboží při různých prezentacích. Díky nízkému a bezpečnému napětí 12V je velmi snadná instalace i použití. Minimální údržba a nízké tepelné emise LED pásky výrazně snižují náklady na spotřebu elektřiny. Strip je na rubové straně opatřen obous...

KANLUX 24516 LED páska 8W teplá bílá vnitřní použití + 3 roky záruka ZDARMA!

LED svítidlo, typu LED pásku určené k dekoračním efektům a k navození příjemné barevné atmosféry. O světelný zdroj se v tomto případě nemusíte vůbec starat. Vysoce kvalitní a výkonný LED zdroj je v tomto svítidle přímo zabudován a jeho životnost je odhadována až na 50000h provozu svítidla. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 8.

KANLUX 24120 LED páska 10W teplá bílá vnitřní použití + 3 roky záruka ZDARMA!

plast je většinovým materiálem tohoto svítidla. LED svítidlo, typu LED pásku určené k dekoračním efektům a k navození příjemné barevné atmosféry. 10 je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena.

KANLUX 24010 LED páska 4W teplá bílá vnitřní použití + 3 roky záruka ZDARMA!

LED pásek, často používaný jako pocitové osvětlení a ke zvýraznění částí vašeho interiéru. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 4. Zajímavý tvar svítidla mohl být dosažen mimojiné i použitím hlavního materiálu, kterým je: plast.

GREENLUX GXLS355 LED páska 4W teplá bílá vnitřní použití + 3 roky záruka ZDARMA!

Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Pásek z LED zdrojů, které dodají osvětlované části možnost vyniknout a vytvořit zajímavý efekt. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 4W.

KANLUX 24513 LED páska 8W teplá bílá vnitřní i vnější použití + 3 roky záruka ZDARMA!

Jako světelný zdroj ve svítidle je pevně definovál LED zdroj s vysokou svítivostí a životností až 50000h! 8 je maximální příkon svítidla, zajišťující dostatečný výkon pro integrované LED zdroje. LED pásek pro užití v interiéru, často používané pro zvýraznění části nábytku.

KANLUX 24510 LED páska 8W teplá bílá vnitřní i vnější použití + 3 roky záruka ZDARMA!

Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 8. LED pásek, určený především jako dekorační či orientační svítidlo určené do interiérových aplikací.

KANLUX 24012 LED páska 4W teplá bílá vnitřní i vnější použití + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 4. plast je většinovým materiálem tohoto svítidla. Pásek z LED zdrojů, které dodají osvětlované části možnost vyniknout a vytvořit zajímavý efekt.

KANLUX 24122 LED páska 10W teplá bílá vnitřní i vnější použití + 3 roky záruka ZDARMA!

Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 10. LED pásek, určený především jako dekorační či orientační svítidlo určené do interiérových aplikací. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je plast.

KANLUX 26325 LED páska 6,5W teplá bílá vnitřní i vnější použití + 3 roky záruka ZDARMA!

6,5 je maximální příkon svítidla, zajišťující dostatečný výkon pro integrované LED zdroje. Díky vybavení svítidla vysoce výkonným a spolehlivým LED zdrojem, odpadá zde nutnost řešení náhradního světelného zdroje pro toto svítidlo. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je plast. IP54 je hodnota krytí, která určuje svítidlo, jenž je schopno odolávat prostředí se zvýšenou vlhkostí, stříkající vodou ze všech úhlů a zvýšenou prašností. LED svítidlo, typu LED pásku určené k dekoračním efektům a k navození příjemné barevné atmosféry.

KANLUX 26323 LED páska 2,4W teplá bílá vnitřní i vnější použití + 3 roky záruka ZDARMA!

O světelný zdroj se v tomto případě nemusíte vůbec starat. Vysoce kvalitní a výkonný LED zdroj je v tomto svítidle přímo zabudován a jeho životnost je odhadována až na 50000h provozu svítidla. LED svítidlo, typu LED pásku určené k dekoračním efektům a k navození příjemné barevné atmosféry. 2,4 je maximální příkon svítidla, zajišťující dostatečný výkon pro integrované LED zdroje. Toto svítidlo je voděodolné, odolné vůči zvýšené prašnosti a odolá tak běžným povětrnostním podminkám. V celkovém vzhledu svítidla se rozhodně nezapře hlavní materiál, kterým je plast.

KANLUX 26324 LED páska 3,3W teplá bílá vnitřní i vnější použití + 3 roky záruka ZDARMA!

3,3 je maximální příkon svítidla, zajišťující dostatečný výkon pro integrované LED zdroje. Díky vybavení svítidla vysoce výkonným a spolehlivým LED zdrojem, odpadá zde nutnost řešení náhradního světelného zdroje pro toto svítidlo. Svítidlo s krytím IP54 můžete instalovat i do venkovních prostor, kde je přítomna vyšší vlhkostí, případně i prašnost. Pásek z LED zdrojů, které dodají osvětlované části možnost vyniknout a vytvořit zajímavý efekt. Hlavním materiálem svítidla je plast.

KANLUX 26321 LED páska 7,5W teplá bílá vnitřní i vnější použití + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo je dobře utěsněno proti stříkající vodě a působení povětrnostních vlivů a je tak přímo ideální pro venkovní aplikace. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je plast. Jako světelný zdroj ve svítidle je pevně definovál LED zdroj s vysokou svítivostí a životností až 50000h! LED pásek pro užití v interiéru, často používané pro zvýraznění části nábytku. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 7,5.