Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Led svetelny retez vnitrni

Nalezeno:    4105 produktů

Giocoplast Světelný LED řetěz vnitřní, 80 LED multicolor, 8m

Světelná dekorace ve formě stálesvítícího světelného LED řetízku o délce 8m, na jehož nosném měděném výborně tvarovatelném měděném drátku je po 10cm roztečích rozmístěno 80 drobných LED různých barev. Součástí je transformátor 6V a ovladač pro volbu způsobu svícení. Díky své délce a flexibilitě se dekorace hodí pro výzdobu oken, stromků, vitrín, výloh apod. Světelný řetěz není prodloužitelný. - rozměry: 8m + 3m napájení- počet/barva LED: 80/multicolor- rozteč světelných zdrojů: 10cm- měděný nosný drátek- použití: vnitřní - třída ochrany IP20

Giocoplast Světelný LED řetěz vnitřní, 80 LED studená bílá, 8m

Světelná dekorace ve formě stálesvítícího světelného LED řetízku o délce 8m, na jehož nosném měděném výborně tvarovatelném měděném drátku je po 10cm roztečích rozmístěno 80 drobných LED studené bílé barvy. Součástí je transformátor 6V a ovladač pro volbu způsobu svícení. Díky své délce a flexibilitě se dekorace hodí pro výzdobu oken, stromků, vitrín, výloh apod. Světelný řetěz není prodloužitelný. - rozměry: 8m + 3m napájení - počet/barva LED: 80/studenábílá - rozteč světelných zdrojů: 10cm - měděný nosný drátek - použití: vnitřní - třída ochrany IP20

Giocoplast Giocoplast Světelný LED řetěz vnitřní, 80 LED multicolor, 8m

Světelná dekorace ve formě stálesvítícího světelného LED řetízku o délce 8m, na jehož nosném měděném výborně tvarovatelném měděném drátku je po 10cm roztečích rozmístěno 80 drobných LED různých barev.

Giocoplast Giocoplast Světelný LED řetěz vnitřní, 80 LED studená bílá, 8m

Světelná dekorace ve formě stálesvítícího světelného LED řetízku o délce 8m, na jehož nosném měděném výborně tvarovatelném měděném drátku je po 10cm roztečích rozmístěno 80 drobných LED studené bílé b

LED Světelný řetěz

LED Světelný řetěz je 2 metry dlouhý, voděodolný a je to nádherná dekorace. Baterie jsou součástí balení.

Světelný LED řetěz sněhuláci

Světelný LED řetěz sněhuláci Veselý LED řetěz se svítícími sněhuláky - celkem 10 diod. Napájení na 2 AA baterie (nejsou součástí balení).   Materiál: plast Rozměry: 100 cm Obsah balení: 1 ks

Světelný řetěz 40 LED

Zlatý světelný řetěz s LED světélky, který krásně rozzáří domácí betlém nebo vánoční stromeček. Není třeba jej zapojovat do elektřiny. S vypínačem ON/OFF. Je vyrobený z plastu. Na 3 baterie typu AA.

Světelný řetěz 100 LED

s LED světélky, který krásně rozzáří domácí betlém nebo vánoční stromeček. Není třeba jej zapojovat do elektřiny. S vypínačem ON/OFF. Je vyrobený z plastu. Na 3 baterie typu AA.

GATE Led světelný řetěz

Materiál: 40% umělá hmota, 35% železo , 25% měď

CAESAR LED Světelný řetěz listy

V pochmurných a šedivých dnech, kdy večery již začínají příliš brzy, šíří zářivý světelný řetěz čirou radost. Proto pro vás Butlers sestavili výběr pohádkově zimních světel k dekoraci přesně podle vaší nálady. Nyní si totiž můžete vybrat Vaše individuálně laděné osvětlení a užít si záblesky či záři s LED světelným řetězem CEASAR se zlatými lístečky. Pouze pro vnitřní použití.

HAPPY BIRTHDAY LED Světelný řetěz

napětí: 4,5V 0,48W baterie: 2x AA 1,5V pro vnitřní použití Se světelným řetězcem HAPPY BIRTHDAY LED bude Vaše gratulace zářit. Ideální jako party dekorace, na dárkový stůl nebo jako překvapení pro milého kolega v práci.

MIAMI Světelný LED řetěz plameňák

pro vnitřní použití 10 světel výkon: 5,2W proud: 370 mA Volt / Watt: 3V / 0,6W teplota barvy: 2100 Kelvinů typ osvětlení: Integrovaná LED baterie: 1x AA 1.5V Dejte svému životu více barvy a vtipu se světelným LED řetězem MIAMI plameňák. Ať už v kuchyni, koupelně nebo jako dekorace na party, najednou se rozsvítí 10 růžových plameňáků v lesklém transparentním provedení. Napájení na baterie. K dostání další MIAMI LED světelné řetězy.