Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Led svetelny retez

Nalezeno:    2465 produktů

LED Světelný řetěz

LED Světelný řetěz je 2 metry dlouhý, voděodolný a je to nádherná dekorace. Baterie jsou součástí balení.

LED světelný řetěz- Jablka

LED světelný řetěz s jablíčky je svěží „ovocná“ dekorace, kterou díky bateriím (2x AA, nejsou součástí) můžete umístit jak na stůl či parapet, nebo do skleněné nádoby či k zrcadlu. 20 teple bílých LED žárovek, mnoho jablíček, bobulí a listů z textilu či umělé hmoty. Délka 180 cm.

LED světelný řetěz Vánoce

Bohatý vánoční světelný řetěz tvoří 30 lesklých zlatých koulí a mnoho drobných zlatých hvězdiček, to všechno pak rozzáří 20 teplých bílých LED diod.

LED světelný řetěz Domečky

Zasněžené dřevěné domečky vyzařují teplo a útulnost. Lehký řetěz vyzdobí vaše okna, zeď nebo například rám zrcadla. Díky provozu na baterie, jej můžete použít všude. 10 dřevěných domků s umělým zasněžením s různými vyraženými tvary, zevnitř osvětleny bílou teplou LED diodou. Provoz na baterie 2x AA (nejsou součástí). Délka řetězu 135 cm + 35 cm přívodní kabel. Rozměry: domeček - 3,5 x 3,5 x 4,5 cm.

GATE Led světelný řetěz

Materiál: 40% umělá hmota, 35% železo , 25% měď

CAESAR LED Světelný řetěz listy

V pochmurných a šedivých dnech, kdy večery již začínají příliš brzy, šíří zářivý světelný řetěz čirou radost. Proto pro vás Butlers sestavili výběr pohádkově zimních světel k dekoraci přesně podle vaší nálady. Nyní si totiž můžete vybrat Vaše individuálně laděné osvětlení a užít si záblesky či záři s LED světelným řetězem CEASAR se zlatými lístečky. Pouze pro vnitřní použití.

DecoLED LED světelný řetěz, kapičky

Barva LED: Ledově bílá, Materiál: kov;plast, Barva kabelu: Stříbrná, Vzhled (barva): měď, Celkový počet LED: 10, Délka v m: 1.1, Krytí: IP20, Časovač: Ne, Typ baterie: 2xAA, Zdroj světla: LED Detailní popis Nenápadný světelný řetízek s jasně zářícími ledově bílými LED diodami. Tento dekorativní řetěz září 10 LED a je napájen 2 tužkovými bateriemi (2xAA), které nejsou součástí balení. Díky LED technologii je výdrž baterií maximální. Dekorace má délku 1,1 m. První dioda je vzdálena od bateriového zdroje 10 cm a rozestup LED je 10 cm.Výrobním materiálem je kov a plast. Tenký kovový drátek (vzhledu mědi) s&nbs...

LED světelný řetěz, kapičky - DecoLED

Nenápadný světelný řetízek s jasně zářícími ledově bílými LED diodami. Tento dekorativní řetěz září 10 LED a je napájen 2 tužkovými bateriemi (2xAA), které nejsou součástí balení. Díky LED technologii je výdrž baterií maximální. Dekorace má délku 1,1 m. První dioda je vzdálena od bateriového zdroje 10 cm a rozestup LED je 10 cm.Výrobním materiálem je kov a plast. Tenký kovový drátek (vzhledu mědi) s drobnými LED diodami se stane dokonalou součástí vasí dekor...

LED světelný řetěz bílý 5m

Retro LED dekorativní lampy na bílém drátku s 10 bezbarvými žárovkami se žlutým teplým světlem. Délka kabelu s kulatými žárovkami se 5 m, dodatečná délka kabelu bez žárovek je ještě 3 m. Řetěz lze použít na vnitřní i venkovní výzdobu. Napětí : 24 V Počet žárovek : 10

Butlers LED Světelný řetěz listy

Vytvořte si v pochmurných dnech kouzelné osvětlení se s LED světelným řetězem CEASAR se zlatými lístečky. Pouze pro vnitřní použití. Rozměry: D 200 x Š 2 cm. Materiál: měď, PVC.

HAPPY BIRTHDAY LED Světelný řetěz

napětí: 4,5V 0,48W baterie: 2x AA 1,5V pro vnitřní použití Se světelným řetězcem HAPPY BIRTHDAY LED bude Vaše gratulace zářit. Ideální jako party dekorace, na dárkový stůl nebo jako překvapení pro milého kolega v práci.

Marimex Sada LED osvětlení (Svítící hvězda LED + světelný řetěz 200 LED + světelný řetěz 100 LED) - 19900059

Cenově výhodný set LED vánočního osvětlení. Set se skladá z těchto produktů:  Hvězda svítící LED papírová Řetěz světelný 200 LED 10 m -barevná Řetěz světelný 100 LED 5 m - teplá bílá - zelený kabel Detailní popis včetně parametrů najdete u každého z produktů.