Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Led svicky

Nalezeno:    621 produktů

Podobné fráze:

Led svíčky

LED svíčky EmotiCandle, romantické domov s teplým světlem těchto svíček . Tento balíček obsahuje svíčky 3 ks LED a dálkové ovládání (cca. 4 x 8, 5 x 0,5 cm) výška svícnu (výška x průměr cca.: 18 x 4 cm). Každá svíčka je napájen baterií (2 x AAA, není součástí dodávky). Regulátor pracuje s bateriemi (1 x CR2025, v ceně). Vyrobeno z PVC. Www.emoticandle.com

LED svíčky Hanzim

Hloubka [cm]: 7 Šířka [cm]: 22 Napájení: baterie AA Výška [cm]: 34 Materiál: plast

LED svíčky Easy Maxx

Hloubka [cm]: 12 Šířka [cm]: 12 Druh: LED svíčka Výška [cm]: 7 Materiál: plast Tvar: růže Sada obsahuje 4 ks

Obraz LED Svíčky a bobule

Obraz s LED a potiskem svíček, bobulí a dalších vánočních dekorací. Skvělé k ozdobení domova během vánočních svátků. Na 2 baterie AA (nejsou součástí balení). Ze dřeva. Rozměr 20x15x1,8 cm.

Led svíčky Jumbo, sada 3 ks

LED svíčky Jumbo ve 3 velikostech. Vyrobeny jsou ze slonovinově zbarvené umělé hmoty. Světlo s mihotavým efektem imitujícím skutečný plamen • Měnič 12 barev, nebo volba jedné • klidné světlo nebo blikající efekt Časovač (4 a 8 hodinový) • Provoz baterie (každá svíčka na 3x AA, nejsou součástí dodávky) • dálkové ovládání (včetně knoflíkové baterie) Odolné povětrnostním vlivům. Rozměry: Ø 10 cm, výška 15 / 20 / 25 cm.

Magnet 3Pagen 2 LED svíčky bílá

Tak působivé jako voskové svíčky - perfektní dekorace pro všechny slavnostní příležitosti! Včetně LED diod s "nekonečnou" dobou svícení.

Čajové led svíčky, 2ks, matné, srdce

Výška v cm: 4.5, Celkový počet LED: 1+1, Počet kusů: 2, Průměr v cm: 7, Typ baterie: 2x1xCR2032, Materiál: sklo, Vzhled (barva): matná Detailní popis Skleněná LED čajová svíčka s jemně blikajícím plamenem, který věrně imituje plápolavé světlo svíčky. Knot svíčky se nepohybuje, plamen je napodobován světelným efektem. Dárková krabička obsahuje 2 ks, baterie 1 x CR2032 je součástí balení. Pouze pro vnitřní použití.

TimeLife LED svíčky - sada 3 ks

Tento typ svíček je díky LED technologii zcela jedinečný, protože svíčka vytváří dojem klasické svíčky, která produkuje teplé bílé světlo. Jedná se o maximálně bezpečné a elegantní řešení. Svíčka je vyrobena ze skutečného vosku. LED dioda má kryt ve tvaru plamínku.

TimeLife LED svíčky - sada 6 ks

Tento typ svíček je díky LED technologii zcela jedinečný, protože svíčka vytváří dojem klasické svíčky, která produkuje teplé bílé světlo. Jedná se o maximálně bezpečné a elegantní řešení.

LED svíčky Eternity, sada 3 ks

Svíčky z pravého vosku, ale proti skutečným svíčkám, bezpečnější. Navíc díky LED diodám mění tyto svíčky barvu podle vašeho přání. Funkce automatického vypnutí po 4 nebo 8 hodinách Nastavení až 12 barev + automatické střídání Spínač vypnutí a zapnutí na každé svíčce, použít tak můžete jednotlivě. Spolu se svíčkami, obdržíte i dálkový ovladač včetně vložené baterie CR2032 a z pohodlí křesla tak můžete ovládat různé funkce a barvy.

LED Svíčky Halloween se zvuky, 3 ks

Díky svému tajemnému blikajícímu světlu poskytují tyto svíčky tu pravou Halloweenskou atmosféru. Svíčky mají navíc senzor pohybu. Jakmile se někdo přiblíží (dosah 3 m) ozve se strašidelný zvuk. Svíčky jsou vyrobeny z oranžového plastu podloženého třpytivou folií. 3 různé motivy a osvětleny 2 teplými bílým LED diodami s blikajícím efektem. Lze zvolit také nepřetržitý provoz pouze s možností LED osvětlení.

Čajové LED svíčky, 2 set, matná, kytička

Materiál: sklo, Vzhled (barva): matná, Celkový počet LED: 2x1, Typ baterie: CR2032, Průměr v cm: 6 Detailní popis Skleněná LED čajová svíčka s jemně blikajícím plamenem, který věrně imituje plápolavé světlo svíčky. Knot svíčky se nepohybuje, plamen je napodobován světelným efektem. Dárková krabička obsahuje 2 ks, baterie 1 x CR2032 je součástí balení. Pouze pro vnitřní použití.

Čajové led svíčky, 2ks, čiré, srdce Čirá

Výška v cm: 4.5, Celkový počet LED: 1+1, Počet kusů: 2, Průměr v cm: 7, Typ baterie: 2x1xCR2032, Materiál: sklo, Vzhled (barva): čirá Detailní popis Skleněná LED čajová svíčka s jemně blikajícím plamenem, který věrně imituje plápolavé světlo svíčky. Knot svíčky se nepohybuje, plamen je napodobován světelným efektem. Dárková krabička obsahuje 2 ks, baterie 1 x CR2032 je součástí balení. Pouze pro vnitřní použití.