Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lego duplo konska farma

Nalezeno:    9 produktů

LEGO DUPLO 10525 Velká farma

Zahraj si na farmáře a starej se o zvířátka na velké farmě!

Blocki Blocki Mubi stavebnice Farma typ LEGO DUPLO 29 dílů

Stavebnice farmy s příslušenstvím (LEGO DUPLO kompatibilní). Farma s příslušenstvím a figurkami. Traktor, jezdící automobil na baterie, figurky farmáře, farmářky a hospodářských zvířat. Baleno v kvalitním kartonovém obalu s barevným potiskem.

Blocki Blocki Mubi stavebnice Farma s koníky typ LEGO DUPLO 32 dílů

Stavebnice farmy s příslušenstvím (LEGO DUPLO kompatibilní). Farma s příslušenstvím a figurkami. Automobil, figurky farmáře a koníků. Baleno v kvalitním kartonovém obalu s barevným potiskem. Plně kompatibilní s dalšími stavebnicemi (LEGO DUPLO apod.).

Blocki Blocki Mubi stavebnice Farma s traktorem typ LEGO DUPLO 32 dílů

Stavebnice farmy s příslušenstvím (LEGO DUPLO kompatibilní). Farma s příslušenstvím a figurkami. Traktor, figurky farmáře a hospodářských zvířat. Baleno v kvalitním kartonovém obalu s barevným potiskem. Plně kompatibilní s dalšími stavebnicemi (LEGO DUPLO apod.).

Blocki Blocki Mubi stavebnice Farma - farmářské trhy typ LEGO DUPLO 33 dílů

Stavebnice farmářských trhů s příslušenstvím (LEGO DUPLO kompatibilní). Farmářský trh s příslušenstvím a figurkami. Povoz, figurky farmáře, farmářky, slepičky, koníka a pejska. Baleno v kvalitním kartonovém obalu s barevným potiskem. Plně kompatibilní s dalšími stavebnicemi (LEGO DUPLO apod.).

Lego duplo 10869 Dobrodružství na farmě

Super sada - skutečná farma pro malé milovníky zvířátek. Obsahuje telátko, ovečku, králíka., kozu, kohouta a jejich krmení .....traktor a ošetřovatele. Tato sada se již nevyrábí a po doprodeji už ji asi nenajdete.....Nabízím zcela novou nerozbalenou

Lego Duplo 10615 Můj první traktor

Se sadou LEGO® DUPLO® Můj první traktor si můžeš hrát a zároveň se něco naučit! Z velkých dílů nejprve sestav traktor, pak dávej do koše ovoce a zase ho vyndávej ven. Pomocí speciálně navržených kostek se dítě učí rozpoznávat jednotlivé barvy a druhy ovoce. Tuto snadno sestavitelnou sadu můžete využít k hravému učení svého dítěte.Sada obsahuje velké kostky LEGO DUPLO, které jsou pro děti bezpečné a přesně padnou do jejich malých rukou. Sada obsahuje 2 figurky dětí LEGO DUPLO. Obsahuje 2 LEGO® DUPLO® figurky dětí Součástí je sestavitelný traktor a košík Obsahuje 6 pestrobarevných zdobených kostek s motivy různých druhů ovoce Batolata si zamilují snadno sestavitelný traktor s otáčejícími se k...

Blocki Blocki Mubi stavebnice Vláček veselá farma typ LEGO DUPLO 110 dílů se světlem a zvukem

Stavebnice vláčkodráhy s mašinkou a kolejemi + 6 figurek a příslušenství – farma (LEGO DUPLO kompatibilní). jezdící mašinka + vagónek (délka cca.

Blocki Blocki Mubi stavebnice Vláček veselá farma typ LEGO DUPLO 95 dílů se světlem a zvukem

Stavebnice vláčkodráhy s mašinkou a kolejemi + 6 figurek a příslušenství – farma (typ LEGO DUPLO). Jezdící mašinka + vagónek (délka cca. 30cm) se světlem a zvukem. 6 figurek v balení – strojvůdce, farmář, farmářka, koník, ovečka, kravička.

-->