Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lego duplo konska farma

Nalezeno:    5 produktů

LEGO DUPLO 10525 Velká farma

Zahraj si na farmáře a starej se o zvířátka na velké farmě!

Blocki Blocki Mubi stavebnice Farma typ LEGO DUPLO 29 dílů

Stavebnice farmy s příslušenstvím (LEGO DUPLO kompatibilní). Farma s příslušenstvím a figurkami. Traktor, jezdící automobil na baterie, figurky farmáře, farmářky a hospodářských zvířat. Baleno v kvalitním kartonovém obalu s barevným potiskem.

Blocki Blocki Mubi stavebnice Farma s koníky typ LEGO DUPLO 32 dílů

Stavebnice farmy s příslušenstvím (LEGO DUPLO kompatibilní). Farma s příslušenstvím a figurkami. Automobil, figurky farmáře a koníků. Baleno v kvalitním kartonovém obalu s barevným potiskem. Plně kompatibilní s dalšími stavebnicemi (LEGO DUPLO apod.).

Blocki Blocki Mubi stavebnice Farma s traktorem typ LEGO DUPLO 34 dílů

Stavebnice farmy s příslušenstvím (LEGO DUPLO kompatibilní). Farma s příslušenstvím a figurkami. Traktor, figurky farmáře a hospodářských zvířat. Baleno v kvalitním kartonovém obalu s barevným potiskem. Plně kompatibilní s dalšími stavebnicemi (LEGO DUPLO apod.).

Blocki Blocki Mubi stavebnice Farma - farmářské trhy typ LEGO DUPLO 33 dílů

Stavebnice farmářských trhů s příslušenstvím (LEGO DUPLO kompatibilní). Farmářský trh s příslušenstvím a figurkami. Povoz, figurky farmáře, farmářky, slepičky, koníka a pejska. Baleno v kvalitním kartonovém obalu s barevným potiskem. Plně kompatibilní s dalšími stavebnicemi (LEGO DUPLO apod.).