Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lego komiks

Nalezeno:    128 produktů

LEGO CITY Dukeova mise: Komiks, Příběh, Aktivity (978-80-264-3074-2)

Kniha - 32 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Kdo udržuje v ulicích městečka LEGO® City pořádek a brání je před zloději aut a zločinci, kteří prchají vzduchem i po zemi? Seznam se s Dukem DeTainem – nejlepším policistou v LEGO City. Sestav strážníkovu minifigurku a jeho senzační dron a pak se k Dukeovi přidej při řešení hádanek, pomoz mu projít bludišti a zapoj se společně s ním do zábavných aktivit. S postavičkami z nového TV seriálu si zaručeně užiješ spoustu legrace!

LEGO CITY Na výletě: Komiks, super příběh, aktivity (978-80-264-2212-9)

Kniha - Užijte si báječné chvilky v LEGO® City! Přečtěte si komiks, vyplňte zábavné aktivity a sestavte figurku turisty - 32 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Užijte si báječné chvilky v LEGO® City! Přečtěte si komiks, vyplňte zábavné aktivity a sestavte figurku turistyVítej v LEGO® City! Užij si výlet v tomto fantastickém městě z kostiček, kde tě čeká spousta překvapení – od neuvěřitelných závodů až po plavbu na vodě. Přečti si legrační komiks, vyplň zábavné aktivity, a hlavně nezapomeň sestavit minifigurku turisty. Jako jeho cestovatelský parťák si totiž užiješ báječné chvilky!

LEGO Star Wars Dobrodružství Stormtrooperů: Komiks, aktivity, figurka (978-80-264-2392-8)

Kniha - 32 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Taky jste si vždycky představovali, jaké by to bylo stát se stormtrooperem ve světě LEGO® Star Wars™? Teď máte šanci si to vyzkoušet! Sestavte minifigurku, vyřešte úkoly, přečtěte si komiks a vyrazte na intergalaktické dobrodružství s elitními pozemními jednotkami Impéria a Prvního řádu – se suprovými stormtroopery.

LEGO Star Wars Galaktické střety: Komiks, aktivity, minifigurka (978-80-264-1959-4)

Kniha - 32 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Jste připraveni na akcí nabité dobrodružství ve světě LEGO® Star Wars ™? Všemi oblíbený protokolární droid C-3PO vás seznámí s nejodvážnějšími rebely v celé galaxii a navrhne ti, aby ses k nim přidal v jejich nejtroufalejších soubojích. Sestav minifigurku C-3P0, pak se pusť do pronásledování, závodění a probojuj se skrz hádanky a komiksy, jimiž je tato skvělá knížka LEGO Star Wars přímo nabitá.

LEGO® City Když můžu, pomůžu!: Komiks, příběh, aktivity (978-80-264-3184-8)

Kniha - 32 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Seznam se s nejnadšenějším opravářem v LEGO® City – Harlem Hubbsem! Tento dobrosrdečný kutil velice ocení, když vyřešíš všechny hádanky a aktivity v knížce. Přečti si o Harlových (občas nešťastných) dobrodružstvích, sestav jeho minifigurku a porozhlédni se po lidech, kteří potřebují „pomoc“!

LEGO NINJAGO Garmadonovi synové: Aktivity, příběhy, komiks, minifigurka (978-80-264-1788-0)

Kniha – 32 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Garmadonovi synové, známí drsní motorkáři, hledají mocné Oni Masky a po celém městě Ninjago způsobují zmatek. Jen ty můžeš nindžům pomoct při misi, jejímž cílem je ďábelský gang vystopovat. Přečti si napínavý příběh, sestav přiloženou minifigurku, vyřeš úkoly a prožij s nindži suprová dobrodružství!

LEGO NINJAGO Oblíbení protivníci: Aktivity, příběh, komiks, obsahuje minifigurku (978-80-264-2390-4)

Kniha - 32 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Jelikož městečko Ninjago neustále čelí novým hrozbám, je složité zapamatovat si všechny protivníky, které Kai, Cole, Jay a Zane porazili. Prověř své nindžovské schopnosti v boji proti kostlivcům, rumělkovým válečníkům a kamenným bojovníkům, přečti si o nindžovské misi v přestrojení a pobav se u Darethova komiksu – a to vše v této báječné knížce plné aktivit. Poté sestav minifi gurku Kaie a znovu prožij velkolepé souboje nindžů. Díky nim se poučíš z minulosti a budeš schopen správně ovlivnit budoucnost.

LEGO NEXO KNIGHTS Souboj knih: Aktivity, komiks, dobrodružný příběh (978-80-251-4701-6)

Kniha – 32 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá A je tu další kniha, která tě zve do světa hrdinů NEXO KNIGHTS™! Tentokrát se dozvíš, jak to dopadne, když Kniha příšer okusí Knihu podvodů, kdo jsou záhadní fotografové, kteří přišli nafotit pózy samolibého Lance, a také to, proč je nebezpečné, když Kniha příšer na cestě do Nosohlenova v jednom kuse kýchá. Navíc na tebe čeká příběh, spousta hlavolamů, zábavných úkolů a komiksů a úžasná minifigurka Moltora zdarma.

LEGO CITY Přistání na Měsíci: Komiks, příběh, hlavolamy, obsahuje minifigurku (978-80-264-2614-1)

Kniha - 32 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá LEGO® City je připraveno prozkoumat vesmír! Pomoz kosmickým výzkumníkům připravit se na start tak, že se popereš s astronautskými aktivitami a raketovými hádankami. Přečti si o prvním LEGO City závodu na Měsíc a společně se zbytkem posádky se pobav u vesmírného komiksu. Postav si svou vlastní minifigurku astronauta a vyraz na dobrodružství za hranice tohoto světa!

LEGO DC Super Heroes Rychlejší než blesk!: Aktivuiy, příběhy, komiks (978-80-264-1786-6)

Kniha – 32 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Gorila Grodd™ a Kapitán Cold™ chtějí ovládnout tuhle knihu! Naneštěstí pro ně je tu ale Flash™ a ten už tyto zločince začal pronásledovat. Proběhni knihou po jeho boku a pomoz mu vypořádat se se zloduchy. Přečti si komiks, sestav přiloženou minifigurku, vyřeš hlavolamy a bav se v neuvěřitelném světě plném superhrdinů.

LEGO CITY Souboj s plameny: Komiks, příběh, hlavolamy, obsahuje minifigurku (978-80-264-2369-0)

Kniha - 32 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Jste připraveni na nálož pořádné zábavy, která na vás čeká v této LEGO® City hasičské knížce? Přidejte se k partě hasičů a pomozte jim uhasit požár tím, že vyřešíte hádanky, přečtete si výpravný příběh, a dokonce chytnete komiksového padoucha. Sestavte si vlastní minifigurku hasiče a hurá do akce!

LEGO NEXO KNIGHTS Třesk, bum, prásk!: Akční příběh, komiks, aktivity (978-80-264-1492-6)

Kniha – 32 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Je čas přidat se k týmu NEXO KNIGHTS™ na jejich misi za záchranou Claye z Monstroxových ďábelských spárů! Vyřeš hádanky a přečti si o dobrodružstvích, která rytíři zažívají, když se snaží překazit Monstroxovo snažení. Chce totiž přetáhnout jejich vůdce na stranu zla a získat Zakázané síly. Nakonec pomoz hrdinům v jejich boji proti Generálu Krakenskullovi a jeho mocné kamenné armádě.

LEGO NINJAGO Připraveni na hru?: Aktivity, příběh, komiks, obsahuje minifigurku (978-80-264-2972-2)

Kniha - 32 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Po celém městě se ztrácejí hráči – a s nimi zmizel i Jay! Sestav minifigurku Jaye a pomoz mu zorientovat se ve virtuálním světě hry Prime Empire. Přečti si o tajné základně Mechanika a této záhadné arkádové hře. Pak zapoj své hráčské dovednosti a pomoz nindžům vyřešit hádanky, nakresli s nimi obrázky a najdi cestu spletitými bludišti, kde budou hledat svého přítele. Hra s mistry Spinjitzu začíná!

LEGO Batman Vítejte v Gotham City!: Aktivity, příběhy, komiks a minifigurka (978-80-264-1521-3)

Kniha – 32 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Jediná věc, kterou o téhle knížce potřebuješ vědět, je, že je prostě úžasná! Proč? Protože je o mně a a o tom nejlepším místě na světě – Gotham City. Toto město je plné ničemných partiček a záhadných zločinů, které musejí být vyřešeny, a proto potřebuje mou pomoc… a rovněž tu tvou. Tak se ke mně přidej a společně vyřešíme hádanky, přečteme si o dobrodružstvích a zbavíme se jednou provždy všech padouchů.

Podobné fráze:

-->