Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lego toy story buzz

Nalezeno:    143 produktů

Lego Toy Story 10770 Buzz a Woody na pouti

Připrav se, karneval je tu! Připoj se k Woodymu, Buzz Rakeťákovi a Pastýřce od Disney•Pixar a prohlédni si s nimi hry a vzrušující atrakce na karnevalu s Duckym a Bunnym. Pomoz Buzz Rakeťákovi trénovat přesnou mušku s laserovým dělem a pak se přidej k Woodymu a Pastýřce na atrakci Terrorantulus. Nezapomeň se projet v bouracích autíčkách! Dopřej si přestávku na zmrzlinu a pak začni zase od začátku!

Bullyland Toy Story - Buzz

Bullyland Toy Story - Buzz Ručně malovaná, detailně a kvalitně zpracovaná figurka rakeťáka Buzziho. Vhodné pro děti od 3 let. Materiál: vysoce kvalitní termoplastový kaučuk Výška: 5 cm

Svetr Toy Story Buzz

Teplý svetřík antracitové barvy s našitým obrázkem Buzze Rakeťáka. Je moc hezký. Uvedená velikost 4 roky, výška postavy 102 cm. Podívejte se i na jiné věci v mém albu, plaťte jen jedno poštovné!

Play-Doh Toy Story Buzz

Play-Doh Toy Story Buzz Nechte děti rozvíjet svou fantazii s Toy Story verzí Play-Doh, s kterou je možné si vymodelovat oblíbené postavičky z pohádky Toy Story. Balení obsahuje 1 větší a 4 menší kelímky plastelíny Play-Doh.

Kostým Toy Story - Buzz Rakeťák

Kostým Buzz z filmu od Walt Disney Toy Story. V balení najdete kostým , kalhoty + halenu s křídly a pokrývku hlavy Vel.18-24 měsíců , 2-3, 7-8, 9-10 VELIKOST PIŠTE DO POZNÁMKY

Play-Doh Toy Story Buzz

Nechte děti rozvíjet svou fantazii s Toy Story verzí Play-Doh, s kterou je možné si vymodelovat oblíbené postavičky z pohádky Toy Story. Balení obsahuje 1 větší a 4 menší kelímky plastelíny Play-Doh.

Play-Doh Toy Story Buzz

Nechte děti rozvíjet svou fantazii s Toy Story verzí Play-Doh, s kterou je možné si vymodelovat oblíbené postavičky z pohádky Toy Story. Balení obsahuje 1 větší a 4 menší kelímky plastelíny Play-Doh.

Play-Doh Toy Story Buzz

Nechte děti rozvíjet svou fantazii s Toy Story verzí Play-Doh, s kterou je možné si vymodelovat oblíbené postavičky z pohádky Toy Story. Balení obsahuje 1 větší a 4 menší kelímky plastelíny Play-Doh..

Play-Doh Toy Story Buzz

Nechte děti rozvíjet svou fantazii s Toy Story verzí Play-Doh, s kterou je možné si vymodelovat oblíbené postavičky z pohádky Toy Story. Pomocí plastové figurky Buzze Rakeťáka můžete vytvořit některé postavičky z animáku. Součástí balení jsou i vykrajovátka a modelína Play-Doh.

Play-Doh Toy Story Buzz

Modelína, která ve Vašich dětech probudí kreativitu, představivost, tvořivost a zabaví je na dlouhé chvíle. Plastelíny PLAY-DOH jsou tím pravým pro Vaše děti. Nechte děti rozvíjet svou fantazii s Toy Story verzí Play-Doh, s kterou je možné si vymodelovat oblíbené postavičky z pohádky Toy Story. Balení obsahuje 1 větší a 4 menší kelímky plastelíny Play-Doh. Po každé hře ji ulož zpět do kelímku, aby zůstala tvárná na další tvoření. Vhodné pro děti od 3 let. Modelína - plastelína je hrudka plastické hmoty používaná jako hračka pro modelování a vytváření libovolně tvarovaných předmětů, ale také jako pomocník při vytváření uměleckých návrhů a modelů. Více na Wikipedii...

maska Toy story Buzz rakeťák

Dětská maska oblíbeného hrdiny Buzz rakeťák. Vyrobeno z pevného,odolného plastu.Na přední část obličeje-vzadu gumka .

Toy Story - Zápisník - Buzz Box

120 linkovaných stran. Pevná vazba. Po straně je poutko na pero. Formát A5 - 21cm x 14,5cm x 1,5cm

-->