Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lego vezeni

Nalezeno:    91 produktů

LEGO Ninjago 70591 Útěk z vězení Kryptarium

Zane byl nespravedlivě zatčen a uvězněn společně s opravdovými padouchy!

Lego LEGO Ninjago 70654 Dieselnaut

LEGO Ninjago 70654 Dieselnaut Dračí lovci Iron Baron, Metlouš, Drtič lebek a Muzzle jsou rozhodnuti získat dračí poklad. Jediné, co jim stojí v cestě, jsou neohrožení nindžové, kteří chtějí stůj co stůj poklad ubránit. Můžete se přidat na stranu nepřátel a vydat se v monstrózním tanku nindži porazit. Použijte lapač, vystřelovače a další zbraně, a uvězněte nindži ve vězení. Pak už vám nic nebrání v získání dračího pokladu a páchání zla. Nebo se přidáte na stranu dobra a necháte Mladého Wu, Jaye a Zanea zvítězit? To už je jen na vás, fantazii se meze nekladou. S touto stavebnicí LEGO zábava nikdy nekončí!

Lego LEGO City 60141 Policejní stanice

LEGO City 60141 Policejní stanice Zapoj se do akce s policisty z LEGO® City, kteří se snaží udržet zločince ve vězení v sadě, která obsahuje třípatrovou Policejní stanici plnou různých doplňků, kde najdeš vězeňskou celu s funkcí výbuchu stěny, hlídací věž, garáž a kanceláře, helikoptéru, policejní stíhací auto a policejní motorku, navíc náklaďák zločinců s otáčecí zdvižnou pracovní plošinou. Obsahuje sedm minifigurek a navíc figurku policejního psa.

Lego LEGO Star Wars 75220 Sandcrawler™

LEGO Star Wars 75220 Sandcrawler™ Přehrávej si nezapomenutelné scény z pouštní planety se sadou LEGO® Star Wars 75220 Písečný bojový stroj. Tento pohyblivý domov Jawů obsahuje otevírací kokpit pro 2 minifigurky, řídicí pásy a snímatelné panely, které odhalí vězení pro droidy, a kloubový jeřáb pro nakládání droidů na palubu. Přední rampu lze sklopit při vykládání nákladu a sestavitelného dopravního vozidla. Mladí obchodníci si zamilují přehrávání scén z filmu Star Wars: Nová naděje, v nichž Mistr Luke a Jawové domlouvají výhodný obchod. Tato zábavná sada obsahuje 4 LEGO minifigurky a 2 droi

Lego LEGO City 60139 Mobilní velitelské centrum

LEGO City 60139 Mobilní velitelské centrum Zločinec uvězněný v mobilním vězení se pokouší uprchnout s pomocí komplice. Ten přijel na čtyřkolce, za mříž zahákl hák a snaží se ji vyrvat. Rychle zastavte s policejním nákladním voze, vypusťte psa a potom spusťte zadní rampu Mobilního policejního centra, nachystejte si motorku a rychle vyrazte za utíkajícími padouchy. Dokážete je chytit?

Lego LEGO Ninjago 70655 Dračí jáma

LEGO Ninjago 70655 Dračí jáma Zákeřní nepřátelé Iron Baron a dračí lovci uvěznili draky v dračí jámě. Vydejte se se statečnými nindži drakům na pomoc. Dobře si rozmyslete strategii, protože sídlo Iron Barona ukrývá mnoho nástrah a nebezpečí. Musíte se vyhnout střelám, které na vás nepřátelé pálí ze strážní věže. Až se dostanete k vězení, nezapomeňte dát pozor na padací dveře - pokud nebudete opatrní, spadnete do jámy se zuřivým Zemským drakem! Na cestě zpět se možná budete muset utkat se zákeřným Iron Baronem, který vaše snahy sleduje ze svého trůnu. Podaří se vám jej porazit? To už je jen na vás!

Lego LEGO Super Heroes 76096 Superman™ a Krypto™ se spojili

LEGO Super Heroes 76096 Superman™ a Krypto™ se spojili Pomoz supermanovi uniknout z kryptonitového vězení! Přidej se k superpsovi Kryptovi a pomoz mu osvobodit Supermana. V této sadě Superman a Krypto se spojili od LEGO DC Comics Super Heroes, která obsahuje Lobovu vesmírnou motorku, kryptonitové vězení, sestavitelnou červenou energetickou schránku, a různé průsvitné zelené dílky jako příslušenství pro minifigurky. Střílej z vystřelovačů vesmírné motorky, shoď bombu a vyhoď vězení do vzduchu.

Lego LEGO Ninjago 70651 Závěrečný souboj v trůnním sále

LEGO Ninjago 70651 Závěrečný souboj v trůnním sále Lloyd je uvězněn ve vězení princezny Harumi v Paláci tajemství. Přidejte se ke Skylor, Nye a Samuraji X na záchranné misi! Prorazte zeď do trůnního sálu a bojujte s princeznou Harumi. Pozor však na její katany a zlaté meče! Odlákejte pozornost, vezměte z tajné přihrádky klíč od vězení a osvoboďte Lloyda. Podaří se vám to včas? To už je jen na vás, fantazii se meze nekladou!

Lego LEGO Juniors 10751 Policejní honička v horách

LEGO Juniors 10751 Policejní honička v horách Vyhlas poplach! Zločinec se vloupal do sejfu na stanici a ukradl z něj peníze! Vezmi si helmu a pouta, naskoč do helikoptéry a rozjeď pátrání. Tamhle je! Na své čtyřkolce se s lupem řítí horami. Slétni střemhlav, spusť řetěz, zahákni ho za čtyřkolku a zastav ho. Odvez ho do vězení a pak se za dobře odvedenou práci odměň šálkem horkého kakaa!

Lego LEGO Super Heroes 76100 Útok stíhačky Černého pantera

LEGO Super Heroes 76100 Útok stíhačky Černého pantera  Kryj záda Black Pantherovi při rozhodujícím souboji s Killmongerem! Naskoč do kokpitu královského bojového letadla s Nakiou a vzlétni vstříc noční obloze. Střílej z vystřelovačů na Killmongera a Ulyssese Klaueho a přistaň s tím úžasným letounem. Zaútoč s Nakiinými útočnými disky, vyhni se Killmongerovým raketovým střelám a vlákej toho super padoucha do vězení na palubě královského bojového letadla!

LEGO - Mobilní Velitelské Centrum

Zastav náklaďák a vypusť policejního psa! Zločinec zamčený v mobilním vězení se snaží uniknout s pomocí svého komplice. Zahákni za mříž hák a řetěz a šlápni na čtyřkolce na plyn, abys vytrhl dveře cely. Spusť zadní rampu Mobilního velitelského centra a vylož policejní motorku, potom uháněj za zločinci a posaď je zpátky do vězení!

LEGO - City 60141 Policejní stanice

LEGO City 60141 Policejní stanice , výrobce LEGO. Odvez zločinců zpět do jejich cel, jakmile se jim podaří z vězení uprchnout! Zvoňte na poplach! Zločinci se snaží vysvobodit svého kamaráda z vězení, ale přistihli ho nevhod - právě sedí na záchodě! Zvedni pracovní plošinu a dej dynamit do ventilace, pak se uhni stranou ještě předtím, než vybuchne. Podrž zločinci páčidlo, jehož by se mohl držet, a pak ho dostaň z vězení! Pomoz policistům vydat se za náklaďákem zločinců se stíhacím autem, motorkou a helikoptérou, a dostaň je všechny do vězení! Zapoj se do akce s policisty z LEGO City , kteří se snaží udržet zločince ve vězení v sadě , která obsahuje třípatrovou policej...

Lego Ninjago 70654 Dieselnaut

Spoj se s nindža válečníky – Mladým Wu, Jayem a Zanem – a porazte společně mocný tank ze sady 70654 Dieselnaut od LEGO® NINJAGO®, který má otočné hlavně s vystřelovači, otevírací kokpit pro minifigurku, plošinu pro minifigurku s plně otevírací střechou, lapač nindžů, vězení a skrytý stojan se zbraněmi.

LEGO City Police 60141 Policejní stanice

Zvoňte na poplach! Zločinci se snaží vysvobodit svého kamaráda z vězení! Dejte dynamit do ventilace a počkej, než vybuchne. Podržte zločinci páčidlo, kterého by se mohl držet, a potom ho dostaňte z vězení. Poté pomozte policistům dostaň je všechny do vězení.

LEGO - Super Heroes 76096 Superman ™ a Krypto ™ se spojili

LEGO® Super Heroes 76096 Superman ™ a Krypto ™ se spojili, výrobce LEGO. Pomoz Supermanovi ™ uniknout z kryptonitové vězení! Spojit se superpsa krypty ™ a pomoz Supermanovi uprchnout z kryptonitové vězení. Rozptyl lobovat ™ pozornost, který hlídá vězení na své úžasné motorce Space Hog. Vyhni se jeho kryptonitové Vystřelovací. Uvolni bombu z motorky Space Hog, vyhoď pomocí ní vězení do povětří a osvoboď Supermana. Potom vletěl do souboje s lobem o červenou nabíječku! Souprava obsahuje minifigurky Supermana ™ a Loba ™ a sestavitelnou figurku superpsa Krypta ™. Lobovat motorka Space Hog obsahuje sedadlo pro minifigurku, 2 kryptonitové vystřelovací, funkci shazování bomb a 2 nastavite...