Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lego zvyraznovace mix farieb

Nalezeno:    3 produkty

LEGO Zvýrazňovače, mix barev - 3 ks

LEGO zvýrazňovače různých barev (mix 3 barev). Součástí zvýrazňovače jsou 2 LEGO destičky pro spojení např. s LEGO pouzdrem, minifigurkou, jiným perem nebo k nacvaknutí na LEGO pravítko.

Lego Lego - zvýrazňovače, mix barev - 9 ks -51492

Lego - zvýrazňovače, mix barev - 9 ks -51492.LEGO zvýrazňovače různých barev (mix 9 barev).Součástí zvýrazňovače jsou 2 LEGO destičky pro spojení například s LEGO pouzdrem, minifigurkou, jiným perem nebo k nacvaknutí na LEGO pravítko.Vhodné pro děti od 5 let.

LEGO Zvýrazňovače 3 ks (4895028516857)

Zvýrazňovač mix barev - žlutá, oranžová, modrá Blýsknout se s opravdu originálním provedením standardní školní pomůcky? To se vám jistě podaří se sadou tří LEGO zvýrazňovačů. Modrý, žlutý a oranžový fix se sešikmeným hrotem má každý na sobě dvě LEGO kostičky o rozměru 2 × 4. Ty jsou provedeny v měřítku 1:1, aby se na ně daly umístit další kostičky, figurky nebo jiné kancelářské vybavení značky LEGO. Udělejte radost fanouškům LEGA a nechte pracovat jejich fantazii při sestavování jedinečného zvýrazňovače. Vhodné pro děti od šesti let. Klíčové vlastnosti LEGO zvýrazňovačůOriginální provedeníSada LEGO zvýrazňovačů o třech barvách - modrá, žlutá, oranžováFix se sešikmeným hr...