Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lekarsky teplomer

Nalezeno:    62 produktů

DBB Remond Dětský lékařský teploměr

Spolehlivý teploměr na doma i na cesty. Přehledný digitální displej vás informuje o teplotě vašeho dítka nebo i o vaší, když se necítíte dobře. Rychlé měření do 10 vteřin s měkkou a flexibilní špičkou.

Pouzdro sklepávací na lékařský teploměr EXATHERM

Pouzdro sklepávací na lékařský teploměr EXATHERM Plastové pouzdro pro sklepání skleněného lékařského teploměru. Snadno, rychle a bezpečně připravíte teploměr pro další měření tělesné teploty.

Pouzdro sklepávací na lékařský teploměr EXATHERM

Sklepávací pouzdro EXATHERM je pouzdro vyrobené z plastu, které je určeno pro sklepání skleněného lékařského teploměru. Snadno, rychle a bezpečně připravíte teploměr pro další měření tělesné teploty.

LIVSANE krytky na ušní lékařský teploměr 2x10 ks

Krytky na ušní teploměr LIVSANE ušní lékařský teploměr.Balení obsahuje 2x10 ks.

Lékařský bezkontaktní teploměr BOKANG BK8005

Bezkontaktní lékařský infračervený teploměr Bokang BK 8005 měří teplotu bezdotykově, čímž významně zvyšuje bezpečí pro uživatele. Měření bezkontaktním teploměrem tak představuje minimální riziko přenosu infekce, které hrozí při měření teploty běžnými kontaktními teploměry. Bezkontaktní IR digitální teploměr Bokang BK 8005 byl vyvinut s využitím nejnovější generace infračervených senzorů. Měření teploty je velmi přesné, a navíc velice snadné a rychlé. Tělesná teplota se měří ve vzdálenosti 3-5 cm od těla. Změření tělesné teploty trvá pouze jednu vteřinu. Při zvýšené teplotě nad 38 stupňů Celsia teploměr akusticky oznámí obsluze, že došlo k naměření zvýšené teploty. Uživatel má na výběr mez...

BOSO (BOSCH and SOHN) Germany DIGITÁLNÍ LÉKAŘSKÝ TEPLOMĚR BOSO

Digitální lékařský teploměr BOSO pro rychlé měření tělesné teploty. Naměřený výsledek se zobrazí na displeji do 1 minuty. Přesnost měření 0,2 stupně. Jedná se o kvalitní výrobek německé firmy BOSO (BOSCH SOHN), digitální lékařský teploměr je certifikovaným zdravotnickým prostředkem třídy I. Výrobce: BOSO (BOSCH SOHN) , Německo Balení: 1 kus (digitální lékařský teploměr) Dostupnost: zboží je skladem

Teploměr lékařský skleněný EXATHERM

Teploměr lékařský skleněný EXATHERM Teploměr je určen pouze k měření tělesné teploty - způsob měření: 1. v podpaží (axilárně) – 2. v dutině ústní (orálně) – 3. v konečníku (rektálně). Balení obsahuje 1 kus.

Teploměr lékařský skleněný EXATHERM

Lékařský skleněný teploměr EXATHERM je bezrtuťový teploměr, který slouží k měření tělesné teploty. Umožňuje až tři způsoby měření. Teplotu můžete měřit v podpaží, dále v dutině ústní a v konečníku.

iHealth START THp – digitální lékařský teploměr - IH-MT-4333

Digitální teploměr pro přesné měření teploty vašeho těla. Klasický tvar a ohebná špička pro snadné měření. Výsledek za pouhých 10 sekund. Snadná orientace pomocí zvukových signálů. Zvukový alarm při horečce (teplota 37,8 °C a vyšší). Splňuje podmínky CE certifikace pro zdravotnická zařízení.

Teploměr lékařský digitální DOMOTHERM TH1

Digitální teploměr k měření tělesné teploty s akustickým signálem.

Teploměr lékařský bezrtuťový CELIMED TC01 CLASSIC

Teploměr lékařský bezrtuťový CELIMED TC01 CLASSIC Teploměr lékařský bezrtuťový s galiem

Teploměr lékařský bezrtuťový CELSIUS Classic NEW

Teploměr lékařský bezrtuťový CELSIUS Classic NEW Vynikající lékařský bezrtuťový skleněný teploměr, vyrobený v EU, Německo. Teploměr CELSIUS NEW je 100% přesný, ekologický a hygienický. Je vhodný pro neomezené využití v domácnostech, v nemocnicích i v ordinacích lékařů. Patentovaný.

Teploměr lékařský digitální DOMOTHERM TH1 COLOR

Teploměr lékařský digitální DOMOTHERM TH1 COLOR Digitální teploměr DOMOTHERM TH1 slouží k měření tělesné teploty. Je doplněn akustickým signálem ke kontrole připravenosti k provozu a konci měření.

Teploměr lékařský bezrtuťový CELSIUS Classic NEW

Spolehlivý lékařský skleněný teploměr bez obsahu rtuti, vyrobený v EU. Je určen pro měření tělesné teploty dětí i dospělých. Poskytuje přesnost s doživotní zárukou. Je hygienický, antialergický a ekologický. Nedochází k přenosům virů, je netoxický, nenese žádné náklady na baterie, má neomezenou použitelnost a je cenově výhodný. Nabízí rozsah měření 35,5°C - 42,0°C. Je vhodný pro měření v ústní dutině, konečníku i v podpažní jamce a pro jeho široké využití v domácnostech, nemocnicích i v ordinacích lékařů.

-->