Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Leky na na klouby

Nalezeno:    9460 produktů

DÁVKOVAČ NA LÉKY

Prodám víceúčelovou krabičku zn. KEEN na léky na 28 dní. Univerzální krabička na léky obsahuje 7 samostatně odnímatelných dílů, každý díl má 4 části, ráno, odpoledne, večer, noc. Kazeta na léky pro celý týden. Velikost dávkovače 205x120x25 mm ( d x š x v ).Každý jednotlivý den je rozdělen do 4 části - RÁNO-POLEDNE-VEČER-NOC a lze ho vyjmout a používat samostatně jako denní dávkovač, Včetně označení: braillovo písmo. Každá část dne se otevírá samostatně pomocí víčka. Praktické víceúčelové použítí. Dávkovač uchopíte tak, aby popisky jednotlivých dnů byly na levé straně. Na spodní straně kazety je u každého dne otvor. Tímto otvorem zatlačte prstem na denní zásobník a vyjměte ho z kazety. Víčko...

Homeonomade zakladač na léky

Kompaktní plastová krabička na 10 dóz a 8 tub monokomponentů BOIRON - zakladač na léky - na tuby s homeopatickými přípravky, vhodné do kabelky nebo na cestování.

Homeosolo zakladač na léky

Kompaktní krabička na 5 tub monokomponentů Boiron. Kompaktní krabička určená pro osobní potřebu, zakladač na léky - na tuby s homeopatickými přípravky, vhodné do kabelky nebo na cestování. Kapacita: 5 tub Rozměry: 8,2 x 3,2 x 6 cm Váha: 24 g

Krokový zásobník na léky

Krokový zásobník na léky, kulatý tvar Odolný plast, rozměr: 9,5 x 9 x 3 cm Zásobník má 7 oddělených přihrádek, které otáčíte stisknutím středového trojúhelníku. Lze použít jako týdenní zásobník (na 1 dávku denně), nebo na 7 jednotlivých dávek. Možno používat i na cesty.

Týdenní zásobník na léky

Profesionální týdenní zásobník na léky Odolný plast, rozměr: 11 x 5 x 12 cm Ve stojanu je 7 samostatných boxů pro každý den s označením (pondělí – neděle). Každý den má 4 oddělené přihrádky (ráno, poledne, odpoledne, noc). Zásobník slouží také jako jednoduchý kalendář, což ocení především senioři.

Krabička na léky hrachový lusk

Krabička na léky ve tvaru hrachového lusku není jen obyčejnou, fádní krabičkou, do které si léky připravíte a jen v patřičných intervalech "zobete". Tahle krabička utají svůj účel. Nikdo není rád, že musí užívat léky, ale dají se užívat i s vtipem. Tato krabička na léky vám pomůže při každodenním užívání vašich léků. Velmi vhodné i jako zásobník na preventivní zásobu léků na dovolené a podobně.. Perfektní plastový pomocník na cesty, který vám navíc bude připomínat, že zdravá strava je součást prevence! Detailní popis Materiál: plast Obsah balení 1x Krabička na léky hrachový lusk

Magnet 3Pagen Pouzdro na léky

Nepostradatelné a ideální na cesty: Pouzdro na léky vhodné do náprsní kapsy. Bezpečnostní uzávěr a krásný design. Tak máte své léky stále po ruce. Ideální na každodenní použití i na dovolenou.

1010460 Turistické pouzdro na léky

Turistické pouzdro na léky je vhodný doplněk do domácnosti, různé turistické výlety nebo na dovolenou.

Magnet 3Pagen Pouzdro na léky na 14dní

Elegantní design, diskrétní a velmi praktické na cesty: naše pouzdro na léky, ve kterém můžete mít připravenou zásobu léků na celý týden evt. 14 dní dopředu. Rozdělené do 4 přihrádek pro každý kalendářní den.