Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lena 4155 aktivni hasici

Nalezeno:    19 produktů

Lena 4155 - Aktivní hasiči

Hasičské auto je vyrobeno z kvalitního plastu o velikosti 29 x 14 x 19 cm. Auto je aktivní z důvodu, že dokáže jak doopravdové hasičské auto stříkat z vodního děla vodu. Stačí pouze naplnit nádobu vodou a potom za pomocí mechanické pumpy u vodního děla začít stříkat vodu.Další velmi zajimavou vychytávkou této hračky je odklápěcí kabina ve které nesmí chybět ani panáček jako řidič. Tato hračka je určena pro děti od tří let.

Lena 4155 Aktivní hasič

Lena Aktivní hasiči Aktivní hasičské vozidlo s kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou o velikosti 29 × 14 × 19 cm. Je plně mechanicky funkční. Obsahuje nádobku na vodu s mechanickou pumpou k vodnímu dělu a odklopitelnou kabinu s panáčkem. Vhodné pro děti do 3 let.

Lena Aktivní hasiči

Aktivní hasič z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou.Je plně mechanicky funkční.

Lena Aktivní hasiči

Aktivní hasič z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou.Je plně mechanicky funkční. Osahuje nádobku na vodu s mechanickou pumpou k vodnímu dělu a odklopitelnou kabinu s panáčkem.Délka cca 30 cm.

Aktivní hasiči

Aktivní hasičské auto Lena.

Lena - Aktivní hasiči

Aktivní hasič s kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou o velikosti 29×14×19 cm. Je plně mechanicky funkční. Osahuje nádobku na vodu s mechanickou pumpou k vodnímu dělu a odklopitelnou kabinu s paná

Aktivní hasiči

Aktivní hasič s kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou o velikosti 29×14×19 cm. Je plně mechanicky funkční. Osahuje nádobku na vodu s mechanickou pumpou k vodnímu dělu a odklopitelnou kabinu s panáčkem. Vhodné pro děti do 3 let.

Aktivní hasiči

Aktivní hasič s kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou o velikosti 29×14×19 cm. Je plně mechanicky funkční. Osahuje nádobku na vodu s mechanickou pumpou k vodnímu dělu a odklopitelnou kabinu s panáčkem. Vhodné pro děti do 3 let.

Aktivní hasiči

Aktivní hasič z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou. Plně mechanicky funkční. Osahuje nádobku na vodu s mechanickou pumpou k vodnímu dělu a odklopitelnou kabinu s panáčkem.  Hlavní vlastnosti: splňuje požadavky EU na bezpečnost hračekplně mechanicky funkčnívyrobeno z kvalitního, odolného plastus aktivním panáčkem

Lena Auto hasiči aktivní plast 26cm stříkací

Aktivní hasiči s aktivní figurkou z kvalitního plastu, plně mechanicky funkční, s pevnou stavbou. Auto má nádržku na vodu a mechanickou pumpu. Rozměr 26 cm. Vhodné od 2 let. Cena za 1 ks hračky.

LENA Auto hasičské plastové 29cm aktivní hasiči stříkací vodu set s panáčkem 415

LENA 4155 dětské požární auto hasičů z plastu v setu s figurkou řidiče a s funkčním vodním dělem Aktivní hasič z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou je plně mechanicky funkční Osahuje nádobku na vodu s mechanickou pumpou k vodnímu dělu a odklopitelnou kabinu s panáčkem Dětská autíčka to jsou hračky které potěší malé i velké Rozměry dětské hračky š v h 29 x 14 x 9cm Materiál plast Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

LENA Auto hasičské plastové 29cm aktivní hasiči stříkací vodu set s panáčkem 415

LENA 4155 - dětské požární auto hasičů z plastu v setu s figurkou řidiče a s funkčním vodním dělem.Aktivní hasič z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou, je plně mechanicky funkční. Osahuje nádobku na vodu s mechanickou pumpou k vodnímu dělu a odklopitelnou kabinu s panáčkem.Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké.Rozměry dětské hračky (š v h): 29 x 14 x 9cmMateriál: plastCena je uvedena za 1 balení hračkyHračka je vhodná pro děti od 3 let

Lena Auto hasiči aktivní plast 26 cm stříkací

Aktivní hasiči s aktivní figurkou z kvalitního plastu, plně mechanicky funkční, s pevnou stavbou. Auto má nádržku na vodu a mechanickou pumpu.Rozměr 26 cm.Vhodné od 2 let.Technické údaje:Roky 02Obsah balení:Auto hasiči aktivní s figurkou plast 26cm stříkací vodu 24m+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Lena 4155 - Hasičské auto, Barevné

Aktivní plastová hračka nákladního auta hasičů je plně funkční nákladní hasičské auto, které je vyrobeno z kvalitního barevného plastu s velmi pevnou stavbou.Nákladní plastové auto má odklápějící kabinu s panáčkem a nádrž na vodu s mechanickou pumpou k vodnímu dělu, které dokáže stříkat kolem hasičského auta.

Lena Auto hasiči aktivní s figurkou plast 26cm stříkací vodu 24m+

Aktivní hasiči s aktivní figurkou z kvalitního plastu, plně mechanicky funkční, s pevnou stavbou. Auto má nádržku na vodu a mechanickou pumpu. Rozměr 26 cm. Vhodné od 2 let.Uvedená cena je za 1 kus zboží.