Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lenovo tab a7

Nalezeno:    154 produktů

Podobné fráze:

Lenovo Lenovo LCD obrazovka pro Lenovo TAB 2 / A7-10, černá

Lenovo LCD displej pro Lenovo TAB 2 / A7-10, černá Lenovo LCD obrazovka pro Lenovo TAB 2 / A7-10, černá, bez nářadí, záruka 24 měsíců. Doporučujeme instalaci nechat provést v odborném servise. Cena instalace včetně otestování celého tabletu a následného zátěžového testu 150 Kč.

Ochranná fólie Screenshield na Lenovo TAB 2 A7-30

Originální ochranná fólie na tablet Lenovo TAB 2 A7-30, značky Screenshield která chrání tablet před mechanickým poškozením, prachem, a jinými nečistotami. Originální fólie Screenshield přesně sedí na tablet Lenovo TAB 2 A7-30. Tato fólie se vyrábí z velmi kvalitních materiálů a její ochrana displeje tabletu je velmi vysoká. Ochranná folie Screenshield vyniká antireflexní a antistatickou vrstvou. Tato fólie Vám zajistí perfektní ochranu displeje Vašeho tabletu. Vlastnosti ochranné fólie na Lenovo TAB 2 A7-30:

LCD + dotyk + přední kryt pro Lenovo A7-10F/A20F Tab 2, black

Náhradní dotyková plocha, přední kryt a LCD displej pro tablet Lenovo A7-10F/A20F Tab 2 je sada dílů pro opravu Vašeho tabletu. Jak poznáte, že se Vám rozbila dotyková plocha nebo LCD displej? Dotyková plocha: dotyková deska snímá pohyby prstem a umožňuje tak ovládat dotykový tablet. Dotykovou plochu je dobré objednat v případě, že Vám telefon upadne nebo se dotyková deska poškodí a nastane "aplikace pavouk". LCD displej: Vše, co vidíte v dotykovém telefonu, zobrazuje LCD displej. Pokud chcete předejít opětovnému rozbití dotykového skla nebo LCD displeje, doporučujeme si objednat ochranné tvrzené sklo. Barva: black/černá Kompatibilita: Lenovo A7-10F/A20F Tab 2 LCD je nutné před nalepením ot...

-->