Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lepici paska papirova 50 mm x 25 m

Nalezeno:    53 produktů

Viba Lepicí páska papírová hnědá 25 mm x 25 m

Lepicí páska papírová hnědá 25 mm x 25 m.Navlhčovací papírová lepící páska pro univerzální použití v domácnostech i kancelářích.Hnědá barva.

Viba Lepicí páska papírová hnědá 50 mm x 50 m

Lepicí páska papírová hnědá 50 mm x 50 m.Navlhčovací papírová lepící páska pro univerzální použití v domácnostech i kancelářích.Hnědá barva.

Viba Lepicí páska papírová hnědá 20 mm x 25 m

Lepicí páska papírová hnědá 20 mm x 25 m.Navlhčovací papírová lepící páska pro univerzální použití v domácnostech i kancelářích.Hnědá barva.

Viba Lepicí páska papírová hnědá 40 mm x 25 m

Lepicí páska papírová hnědá 40 mm x 25 m.Navlhčovací papírová lepící páska pro univerzální použití v domácnostech i kancelářích.Hnědá barva.

Viba Lepicí páska papírová hnědá 60 mm x 25 m

Lepicí páska papírová hnědá 60 mm x 25 m.Navlhčovací papírová lepící páska pro univerzální použití v domácnostech i kancelářích.Hnědá barva.

Viba Lepicí páska papírová hnědá 30 mm x 25 m

Lepicí páska papírová hnědá 30 mm x 25 m.Navlhčovací papírová lepící páska pro univerzální použití v domácnostech i kancelářích.Hnědá barva.

Viba Lepicí páska papírová hnědá 30 mm x 50 m

Lepicí páska papírová hnědá 30 mm x 50 m.Navlhčovací papírová lepící páska pro univerzální použití v domácnostech i kancelářích.Hnědá barva.

Viba Lepicí páska papírová hnědá 20 mm x 50 m

Lepicí páska papírová hnědá 20 mm x 50 m.Navlhčovací papírová lepící páska pro univerzální použití v domácnostech i kancelářích.Hnědá barva.

Viba Lepicí páska papírová hnědá 60 mm x 50 m

Lepicí páska papírová hnědá 60 mm x 50 m.Navlhčovací papírová lepící páska pro univerzální použití v domácnostech i kancelářích.Hnědá barva.

Viba Lepicí páska papírová hnědá 80 mm x 50 m

Lepicí páska papírová hnědá 80 mm x 50 m.Navlhčovací papírová lepící páska pro univerzální použití v domácnostech i kancelářích.Hnědá barva.

Viba Lepicí páska papírová hnědá 40 mm x 50 m

Lepicí páska papírová hnědá 40 mm x 50 m.Navlhčovací papírová lepící páska pro univerzální použití v domácnostech i kancelářích.Hnědá barva.

Lepicí páska krepová 25 mm x 50 m

Lepicí páska krepová 25 mm x 50 m.Krepové lepicí pásky s lepidlem do 60°C.Pro dosažení profesionálních výsledků při renovaci nebo dekoraci zdí, stropů, oken a dveří.Pásky garantují čisté, ostré kraje na malovaných površích.Elastická zadní strana zajišťuje dobré, rovné přilepení i na nerovné povrchy.Pásky lze sundat z většiny povrchů, bez zanechání zbytků lepidla, v jednom kuse bez trhání během sundávání.