Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lepici paska

Nalezeno:    1976 produktů

Podobné fráze:

Oboustranná lepicí páska

oboustranně vysoce lepicí páska průsvitná extrémně odolná proti stárnutí prodej po balení

Lepící páska - bílá

Lepící páska na hladké povrchy (zeď, stůl, polička, podlaha). Na pásku pasujou panáčci a kostičky známé stavebnice. Délka pásky 125 cm. Pásku lze zkracovat přestřižením.

Oboustranná lepicí páska

Oboustranná lepicí páska, která zajistí pevné uchycení. K připevnění držáků na mýdlo, zrcadel, obrazů, věšáků na ručníky... Odolává vlhkosti, chladu a horku. Délka 2 metry.

Lepící páska 48x66m

Standardní lepící páska s dobrou přilnavostí k většině povrchů Šířka: 48 mm Návin: 66 m Hmotnost: 0,13 kg

Lepicí páska - průhledná

Lepicí páska polypropylenová s akrylátovým lepidlem, vhodná k lepení papírových krabic, spojování fólií, apod. Bílá varianta pásky. Páska je hlučnější při odvíjení, vhodná pro lepení nezatěžovaných spojů kartonů, spíše pro aplikaci nad 15°C, lepidlo musí v závislosti na teplotě prostředí k podkladu „přilnout“, nevhodná pro vlhký podklad. Rozměr (slovní popis) návin 66 m, šíře 48 mm Váha 1 kusu (kg) 0,17 Barva bílá

Lepicí páska 3 ks

Lepicí páska 3 ks TOTO WJB2121

Oboustranná lepící páska ULITH

oboustranná lepící páska šířka 50 mm délka návinu 5 metrů

Lepící páska Platon Comfort

Lepící páska Platon Comfort se používá na spojení pásů podložky Platon Comfort.

Lepící páska Platon Comfort

Lepící páska je určena pro spojení pásů podložky pod podlahu Platon Comfort.

Hliníková lepící páska Manutan

Hliníková (ALU) lepící páska vhodná k opravám kovových povrchů. Hliníková páska je nehořlavá, dobře odráží teplo a odolá většině chemikálií.

Dekorační lepicí páska - ovoce

Lepicí páska s okouzlujícími ilustracemi ovoce je schovaná v průhledném aplikátoru. S páskou si jednoduše dozdobíte a upravíte všechny vaše výtvory. S pomocí produktů řady Djeco Lovely Papers je jednoduché dát volný průchod kreativitě.Obsah: 1 plastový aplikátor, 1 lepicí potištěná páska o rozměrech 6 m x 0,7 m. Rozměry obalu jsou 9 x 4 x 2 cm.

Dekorační lepicí páska - zvířata

Lepicí páska s okouzlujícími ilustracemi zvířat je schovaná v průhledném aplikátoru. S páskou si jednoduše dozdobíte a upravíte všechny vaše výtvory. S pomocí produktů řady Djeco Lovely Papers je jednoduché dát volný průchod kreativitě.Obsah: 1 plastový aplikátor, 1 lepicí potištěná páska o rozměrech 6 m x 0,7 m. Rozměry obalu jsou 9 x 4 x 2 cm.

Dekorační lepicí páska - počasí

Lepicí páska s okouzlujícími ilustracemi na téma počasí je schovaná v průhledném aplikátoru. S páskou si jednoduše dozdobíte a upravíte všechny vaše výtvory. S pomocí produktů řady Djeco Lovely Papers je jednoduché dát volný průchod kreativitě.Obsah: 1 plastový aplikátor, 1 lepicí potištěná páska o rozměrech 6 m x 0,7 m. Rozměry obalu jsou 9 x 4 x 2 cm.

Dekorační lepicí páska - květiny

Lepicí páska s okouzlujícími ilustracemi na téma květiny je schovaná v průhledném aplikátoru. S páskou si jednoduše dozdobíte a upravíte všechny vaše výtvory. S pomocí produktů řady Djeco Lovely Papers je jednoduché dát volný průchod kreativitě.Obsah: 1 plastový aplikátor, 1 lepicí potištěná páska o rozměrech 6 m x 0,7 m. Rozměry obalu jsou 9 x 4 x 2 cm.

Balicí lepící páska havana

Kvalitní lepicí páska vhodná pro fixaci papírových a plastových krabic, lepenkových a plastových obalů. Je použitelná v různých teplotách, odolná vůči UV záření.