Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lepici paska

Nalezeno:    2747 produktů

Lepící páska dekorační SVATEBNÍ

Jednoduše urhněte nebo ustřihněte a přilepte. Tvoření fotoalb a přáníček bude S washi páskami parádní zábava. Pásku můžete použít k přichycení fotografií nebo jako zdobící proužek. Vyrobeno z papíru. Sada čtyř vzorů. Šíře 15 mm délka 5 m. V sadě celkem 20m.

Lepící páska dekorační PAMPELIŠKY

Jednoduše utrhněte nebo ustřihněte a přilepte. Tvoření fotoalb a přáníček bude S washi páskami parádní zábava. Pásku můžete použít k přichycení fotografií nebo jako zdobící proužek. Šíře 10 mm délka 15 m. 

Lepící páska dekorační NÁMOŘNÍK

Jednoduše utrhněte nebo ustřihněte a přilepte. Tvoření fotoalb a přáníček bude S washi páskami parádní zábava. Pásku můžete použít k přichycení fotografií nebo jako zdobící proužek. Vyrobeno z papíru. Šíře proužku 10 mm délka 15 m. 

Lepící páska dekorační JEŽEK

Jednoduše utrhněte nebo ustřihněte a přilepte. Tvoření fotoalb a přáníček bude S washi páskami parádní zábava. Pásku můžete použít k přichycení fotografií nebo jako zdobící proužek. Vyrobeno z papíru. Šíře pásku 10 mm délka 15 m. 

Magnet 3Pagen Lepicí páska

Nepostradatelná v domácnosti, na zahradě, dílně, autě atd. Voděodolná a lze ji beze zbytku odstranit.

Pattex Lepící páska ® Power Tape

Extra silná a voděodolná třívrstvá lepící páska s vynikající přilnavostí na téměř všechny povrchy. Extra silná a voděodolná třívrstvá lepící páska s vynikající přilnavostí na téměř všechny povrchy. Pro maximální námahu je páska vyztužena tkaninou. Upevňuje, těsní, opravuje. Až 1000 použití. Parametry: barva: stříbrná délka: 25 m hmotnost: 260 g

Fashion Angels Designová lepicí páska

Fashion Angels Designová lepicí páska Fashion Angels W281145

Lepící páska transparentní 66 bm

Lepící páska pro lepení spojů při montáži parozábrany.

lepící páska šíře 48 mm

Popis výrobku Lepící páska 48 mmx66 m transparentní PARAMETRY: - šířka 48 mm - návin 66 m - transparentní

Mac Toys Lepící páska černá

Lepící páska na hladké povrchy (zeď, stůl, polička, podlaha). Na pásku pasujou panáčci a kostičky známé stavebnice. Délka pásky 125 cm. Pásku lze zkracovat přestřižením.

Mac Toys Lepící páska žlutá

Lepící páska na hladké povrchy (zeď, stůl, polička, podlaha). Na pásku pasujou panáčci a kostičky známé stavebnice. Délka pásky 125 cm. Pásku lze zkracovat přestřižením.