Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lepicol pro zdrava streva 180g

Nalezeno:    6 produktů

Lepicol pro zdravá střeva 180g

Lepicol pro zdravá střeva 180g Lepicol je doplněk stravy, obsahující vlákninu psyllium, která přispívá k udržování normálního střevního tranzitu, dále pak obsahuje živé kultury a inulín.

Lepicol pro zdravá střeva 180g

Lepicol je doplněk stravy, který obsahuje vlákninu psyllium, 5 kmenů živých kultur a prebiotickou vlákninu inulín. Psyllium přispívá k normální funkci střevního traktu. Obsažené živé kultury se přirozeně vyskytují v trávicím ústrojí zdravého člověka. Balení obsahuje 180 g prášku.

ASP Czech Lepicol pro zdravá střeva 180 kapslí

Přírodní přípravek, obsahuje psyllium. Přispívá ke správné fyziologické funkci tenkého i tlustého střeva. Neobsahuje žádné umělé ingredience a je určen k dlouhodobému užívání.

Lepicol kapsle pro zdravá střeva 180 kapslí

Lepicol kapsle pro zdravá střeva cps.180 Lepicol je doplněk stravy, obsahující vlákninu psyllium, která přispívá k udržování normálního střevního tranzitu, dále pak obsahuje živé kultury a inulín.

Lepicol kapsle pro zdravá střeva 180 kapslí (8594028190345)

Vláknina s obsahem jemného psyllia, které přispívá k udržování normálního pohybu střev, 5 kmenů živých kultur Doplněk stravy s obsahem jemného psyllia, které přispívá k udržování normálního pohybu střev. Obsahuje rovněž 5 kmenů živých kultur. SloženíOsemení psyllia (plantago ovata forsk), inulín, živé kultury. Množství živých kultur: 750 milionů v 5 kapslích.