Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lepidlo mapei adesilex p10

Nalezeno:    14 produktů

Lepidlo Mapei Adesilex P10 25 kg bílá (C2TE) ADESILEXP10

Bílé cementové lepidlo s velmi dobrými vlastnostmi, sníženým vertikálním skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí, na obklady z keramiky, mramoru a skleněné mozaiky.Nejprodávanější bílé lepidlo!

Lepidlo Mapei Adesilex P10 5 kg bílá (C2TE) ADESILEXP105

Již se nevyrábí! Bílé cementové lepidlo s velmi dobrými vlastnostmi, sníženým vertikálním skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí, na obklady z keramiky, mramoru a skleněné mozaiky.

Lepidlo Mapei Adesilex P22 5 kg bílá (D1TE) ADESILEX

Pružné, velmi odolné disperzní lepidlo k přímému použití, vhodné na stěny v interiéru (tloušťka vrstvy do 5 mm).

Lepidlo Mapei Adesilex P9 25 kg šedá (C2TE) ADESILEXP9

Cementové lepidlo na keramické obklady a dlažby s velmi dobrými vlastnostmi, sníženým vertikálním skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí.

Lepidlo Mapei Adesilex P9 5 kg šedá (C2TE) ADESILEXP95

Cementové lepidlo na keramické obklady a dlažby s velmi dobrými vlastnostmi, sníženým vertikálním skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí.

Lepidlo Mapei Adesilex P7 25 kg šedá (C2T) ADESILEXP7

Vysoce kvalitní, zlepšené, cementové lepidlo se sníženým skluzem pro pokládku keramických obkladů a dlažeb na podlahy, stěny i stropy v interiéru i exteriéru.

Lepidlo Mapei Adesilex P9 Express 25 kg šedá (C2FT) ADESILEXP9EXPRES

Zlepšené, rychle tvrdnoucí, cementové lepidlo se sníženým skluzem, pro lepení keramických obkladů a dlažeb na vodorovné i svislé povrchy.

Lepidlo Mapei Adesilex P9 Fiber Plus 25 kg šedá (C2TE) ADESILEXP9FIBER

Zlepšené, vlákny vyztužené, cementové lepidlo se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí, pro všechny typy obkladů a dlažeb z keramiky a přírodního kamene.

Práškové cementové lepidlo ADESILEX P10 5 kg bílý

Bílý cementový lepící tmel na obklady z keramiky, mramoru a skleněné mozaiky. Snížený vertikální skluz a prodloužená doba zavadnutí.