Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lepidlo na vousy

Nalezeno:    3 produkty

Podobné fráze:

Fantasyobchod Lepidlo Mastix 5ml

Univerzální lepidlo na latexové uši, rohy, vousy, paruky a příčesky. Můžete jej použít také na nalepení malých aplikací (perličky, hvězdičky, dekorační materiál) či efektů přímo na kůži. Lepí velice dobře a rychle uschne. Pomocí štětečku ve víčku stačí lepidlo nanést v bodech.

Fantasyobchod Lepidlo Mastix 12ml

Lepidlo na veškeré latexové aplikace, vousy apod. Skleněná lahvička o objemu 12 ml je opatřená štětečkem pro snadnější nanášení. Díky svému složení (přírodní pryskyřice) se velmi dobře snáší s pokožkou. Lepidlo lze odstranit mýdlem a teplou vodou.

DIVADELNÍ MAKE UP - Lihové lepidlo v lahvičce se štětečkem

Chcete zdokonalit svůj kostým ať už karnevalový nebo Halloweenský? Velkým pomocníkem bude pro vás toto lihové lepidlo v lahvičce se štětečkem. Lihové lepidlo v lahvičce se štětečkem slouží k nalepení různých speciálních maskovacích efektů při vytváření karnevalového make-upu. Tímto lepidlem na kůži nalepíte falešné vousy, umělou bradavici, falešnou jizvu nebo jiné maskérské latexové doplňky. Aplikujte na doplněk, který má být přilepen a vyčkejte několik minut, poté přiložte na čistou pokožku a stiskněte pro maximální přilnavost, dokud ke kůži lepidlo nepřilne. Nepoužívejte v okolí očí. Objem cca 3,3 g Užitečný pomocník na karneval, halloweenskou párty...

Podobné fráze: