Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lepidlo pvc na kov

Nalezeno:    1687 produktů

Lepidlo tavné na PVC Rapid transparentní

pro lepení kabelů a PVC, materiál etylenvinylacetát (EVA), barva transparentní, průměr 12 mm, délka 190 mm, hmotnost 0,25 kg

lepidlo epoxidové 28g, na kov EPOXICEYS

CEYS Epoxidové dvousložkové lepidlo KOV lepidlo na bázi epoxidu, které se vyznačuje čistým a rychlým vytvrzováním a je určené pro lepení široké škály podkladů, mimo jiné kovů, kompozitů, keramiky, betonu nebo plastů.

Lepidlo na novodur a PVC Superfix - 80ml

Lepidlo na novodur a PVC Superfix Lepidlo je roztok polymeru ve směsi organických rozpouštědel, který se používá pro lepení materiálů z neměkčeného PVC – novoduru. Lepí také PVC, kůži, gumu, plasty, kovy, textil, dřevo, lepenku, papír, atd. Je vhodným montážním lepidlem pro lepení PVC trubek a armatur při sestavování a montáži vodovodních odpadů.

Fasten Dvousložkově polyuretanové lepidlo na PVC 40ml

Dvousložkově polyuretanové lepidlo pro lepení PVC a jiných materiálů. Je vhodné pro okamžité použití, zajišťuje pevnost spoje. Optimální pro lepení rychloupínacích držáků Fasten na nafukovací části člunu (balóny). Návod pro použití: 1) Použijte benzín nebo aceton k odmaštění místa, kam budete aplikovat lepidlo. 2) Smíchejte do kelímku požadované množství lepidla a přidejte tužidlo (skleněná lahvička) v poměru cca 20:1 3) Použijte například štětec a naneste lepidlo, jak na nafouknutý člun, tak i na lepený předmět. Nechte zaschnout po dobu 10 minut. 4) Naneste druhé lepidlo (ve skleněné lahvičce) a nechte zaschnout po dobu 5 minut. 5) Rozehřejte povrchy horkovzdušnou pistolí nebo fénem n...

Bison Lepidlo dvousložkové na kov 24 ml

Vysokopevnostní, vysoce odolné dvousložkové epoxidové lepidlo od společnosti Bison s kovovým zabarvením a zpracovatelností je vhodné pro spojování, opravy a doplňování kovů.

lepidlo na sváření potrubí 70ml tvrdé PVC CEYS

Lepidlo na sváření potrubí CEYS 70 ml je svářecí lepidlo, které perfektně slepuje tvrdé PVC, vodní i plynové potrubí a vedení, která musí odolávat tlaku, jakmile spoj dosáhne své maximální pevnosti, může odolat tlaku stejně jako potrubí samotné – tj. 10-12 kg/cm2.

Lepidlo na PVC SCHÖNOX FLOORLASTIC EXTRA 20 kg

Vysoce kvalitní disperzní lepidlo na PVC s novou recepturou a s velmi silnou počáteční lepivostí. Balení 20 kg.

Superfix montážní lepidlo na PVC novodur, 130 ml

Lepidlo se používá pro lepení materiálů z neměkčeného PVC – novoduru. Možné využít také pro použití k lepení PVC, ABS, nelehčeného polystyrenu, kůže, gumy, kovu, textilu, dřeva, lepenky, papíru atd. Je vhodným montážním lepidlem pro lepení PVC trubek a armatur při sestavování a montáži vodovodních odpadů.

PVC lepidlo Griffon 1000 ml

PVC lepidlo Griffon 1000 ml Na lepení tahově pevných spojů tlakových rour (např. potrubí na pitnou vodu) s fitinky PVC-U. Lepidlo Griffon před použitím dobře potřepejte. Na obě očištěné a suché plochy štětcem naneste v podélném směru souvislou a rovnoměrnou vrstvu lepidla (u hrdla tenčí a u konce trubky hrubší). Trubky a fitink zasuňte až na doraz tak, abyste nepootočili lepené díly a několik vteřin podržte. Lepené díly musí být zasunuté do 4 minut od zač&aac...

Plast Brno Lepidlo na PVC Novodur lep130ml WL13000 # 219299550

Lepidlo na PVC Novodur lep130ml WL13000 • pro lepení trubek a tvarovek z neměkčeného PVC, novoduru.

Lepidlo Ceys Special na potrubí z PVC 70 ml

Ceys Speciální lepidlo na potrubí z PVC je svářecí lepidlo vhodné na spoje potrubí z pevného plastu, typu PVC a pro rychlé lepení sanitárního potrubí, odpadních rour, . . . speciálně těch, které musí odolávat tlaku. Pro instalace, opravy a práci s PVC všeobecně - Sanitární potrubí - Hadice z PVC - Vodovodní potrubí - Odtoky a odpadní roury Pro dosažení maximální pevnosti spoje může odolat tlaku stejně jako samotné potrubí - 10-12 kg/cm² (normální tlak domácího potrubí je mezi cca 2-6 kg/cm²).

Disperzní lepidlo na PVC Bralep FIX 400 - 3 kg

Pro upevnění a opětovné sejmutí PVC, CV a textilních podlahových krytin je disperzní fixační lepidlo BRALEP FIX 400 tou pravou volbou. Hodí se jak na savé, tak na nesavé povrchy. Zabraňuje nejen klouzání a pohybu podlahových krytin, ale také usnadňuje pozdější sejmutí krytiny bez porušení podkladu. Rovněž umožňuje fixovat parotěsné krytiny na nesavé podklady. Toto lepidlo není určeno pro prostředí s častým působením tekoucí nebo kondenzované vody. Nabízíme ho v několika hmotnostních baleních.

Lepidlo na PVC a koberce Rollcoll Váha: 5 kg

Bezrozpouštědlové univerzální disperzní lepidlo pro textilní obklady a obklady z PVC a chlórvinylu. Lze ho nanášet válečkem nebo stříkáním.

-->