Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Leskla skrin

Nalezeno:    317 produktů

Lesklá bílá šatní skříň Stufa 200

Šatní skříň Stufa s věšákovou tyčí je vhodná do předsíně, ložnice i dětského pokoje. Skříň má 2 plné dveře a 3 zásuvky. Celá skříň je vyrobená z lamina v extra lesklém bílém dezénu. Dodáváme v demontu. Rozměry: šířka 77,6 cm hloubka 49,5 cm výška 200,4 cm

Lesklá bílá šatní skříň Stufa 400

Šatní skříň Stufa s věšákovou tyčí je vhodná do předsíně, ložnice i dětského pokoje. Skříň má 4 plné dveře, boční poličkové části a 3 zásuvky. Celá skříň je vyrobená z lamina v extra lesklém bílém dezénu. Dodáváme v demontu. šířka 154 cm hloubka 49,5 cm výška 200,4 cm

Lesklá bílá šatní skříň Stufa 300

Šatní skříň Stufa s věšákovou tyčí je vhodná do předsíně, ložnice i dětského pokoje. Skříň má 3 plné dveře, boční poličkovou část a 3 zásuvky. Celá skříň je vyrobená z lamina v extra lesklém bílém dezénu. Dodáváme v demontu. šířka 115,8 cm hloubka 49,5 cm výška 200,4 cm

Šatní skříň Minosa, 69 cm, lesklá bílá

Univerzální šatní skříň s bílými vysocelesklými plochami a zrcadlem. V 2-dveřovém provedení.

Skříň se zrcadlem Spice 70, lesklá bílá

Šatní skříň se zrcadlem z řady Spice se vyznačuje lesklými bílými povrchy s extravagantní profilací a ideálně se hodí do nadčasově zařízené předsíně.

Skříň se zrcadlem Amanda 127, lesklá bílá

Zařiďte si svůj domov moderně, prakticky a zároveň univerzálně - policová skříň se zrcadlem z kolekce Amanda v bílém lesku dokonale pasuje ke všem interierovým barvám, obkladům anebo tapetám. Snadno tak zařídíte celou předsíň.

MAXIVA Šatní skříň - LUX 2, bílá/lesklá černá

Velká šatní skříň LUX 2 s posuvnými dveřmi nabízí díky své velikosti více úložného prostoru než běžné šatní skříně. Skříň je součástí skupiny systémového nábytku LUX, ale lze ji použít i samostatně nebo k jinému nábytku. Konstrukce je vyrobena z kvalitního a odolného lamina v bílé barvě, posuvné dveře jsou v kombinaci lesklé bílé a lesklé černé barvy.

MAXIVA Šatní skříň - LUX 9, bílá/lesklá fialová

Velká šatní skříň LUX 9 s posuvnými dveřmi nabízí díky své velikosti více úložného prostoru než běžné šatní skříně. Skříň je součástí skupiny systémového nábytku LUX, ale lze ji použít i samostatně nebo k jinému nábytku. Konstrukce je vyrobena z kvalitního a odolného lamina v bílé barvě, posuvné dveře jsou v kombinaci lesklé bílé a lesklé fialové barvy.

MAXIVA Šatní skříň - LUX 1, bílá/lesklá černá

Velká šatní skříň LUX 1 s posuvnými dveřmi nabízí díky své velikosti více úložného prostoru než běžné šatní skříně. Skříň je součástí skupiny systémového nábytku LUX, ale lze ji použít i samostatně nebo k jinému nábytku. Konstrukce je vyrobena z kvalitního a odolného lamina v bílé barvě, posuvné dveře jsou v lesklé černé barvě.

MAXIVA Šatní skříň - LUX 3, bílá/lesklá bílá

Velká šatní skříň LUX 3 s posuvnými dveřmi nabízí díky své velikosti více úložného prostoru než běžné šatní skříně. Skříň je součástí skupiny systémového nábytku LUX, ale lze ji použít i samostatně nebo k jinému nábytku. Konstrukce je vyrobena z kvalitního a odolného lamina v bílé barvě, posuvné dveře jsou v lesklé bílé barvě.

MAXIVA Šatní skříň - LUX 4, bílá/lesklá černá

Velká šatní skříň LUX 4 s posuvnými dveřmi nabízí díky své velikosti více úložného prostoru než běžné šatní skříně. Skříň je součástí skupiny systémového nábytku LUX, ale lze ji použít i samostatně nebo k jinému nábytku. Konstrukce je vyrobena z kvalitního a odolného lamina v bílé barvě, posuvné dveře jsou v kombinaci lesklé bílé a lesklé černé barvy.

MAXIVA Šatní skříň - LUX 5, bílá/lesklá černá

Velká šatní skříň LUX 5 s posuvnými dveřmi nabízí díky své velikosti více úložného prostoru než běžné šatní skříně. Skříň je součástí skupiny systémového nábytku LUX, ale lze ji použít i samostatně nebo k jinému nábytku. Konstrukce je vyrobena z kvalitního a odolného lamina v bílé barvě, posuvné dveře jsou v kombinaci lesklé bílé a lesklé černé barvy.

MAXIVA Šatní skříň - LUX 6, bílá/lesklá černá

Velká šatní skříň LUX 6 s posuvnými dveřmi nabízí díky své velikosti více úložného prostoru než běžné šatní skříně. Skříň je součástí skupiny systémového nábytku LUX, ale lze ji použít i samostatně nebo k jinému nábytku. Konstrukce je vyrobena z kvalitního a odolného lamina v bílé barvě, posuvné dveře jsou v kombinaci lesklé bílé a lesklé černé barvy.

MAXIVA Šatní skříň - LUX 7, bílá/lesklá fialová

Velká šatní skříň LUX 7 s posuvnými dveřmi nabízí díky své velikosti více úložného prostoru než běžné šatní skříně. Skříň je součástí skupiny systémového nábytku LUX, ale lze ji použít i samostatně nebo k jinému nábytku. Konstrukce je vyrobena z kvalitního a odolného lamina v bílé barvě, posuvné dveře jsou v lesklé fialové barvě.

MAXIVA Šatní skříň - LUX 10, bílá/lesklá fialová

Velká šatní skříň LUX 10 s posuvnými dveřmi nabízí díky své velikosti více úložného prostoru než běžné šatní skříně. Skříň je součástí skupiny systémového nábytku LUX, ale lze ji použít i samostatně nebo k jinému nábytku. Konstrukce je vyrobena z kvalitního a odolného lamina v bílé barvě, posuvné dveře jsou v kombinaci lesklé bílé a lesklé fialové barvy.

-->