Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lestenka na auto

Nalezeno:    26 produktů

Leštěnka na auto Auto Finesse Rejuvenate (250 ml)

Produkt Leštěnka na auto Auto Finesse Rejuvenate (250 ml) za nejnižší cenu na trhu. Ručně míchaná leštěnka Auto Finesse Rejuvenate očistí lak do hloubky jak peelingová kůra pokožku a udělá z auta modelku.

Čistící leštěnka na auto Auto Finesse Rejuvenate (500 ml)

Produkt Čistící leštěnka na auto Auto Finesse Rejuvenate (500 ml) za nejnižší cenu na trhu. Ručně stáčená leštěnka Auto Finesse Rejuvenate očistí lak do hloubky jak peelingová kůra pokožku a udělá z auta modelku.

Leštěnka na auto s voskem Auto Finesse Tripple (1000 ml)

Produkt Leštěnka na auto s voskem Auto Finesse Tripple (1000 ml) za nejnižší cenu na trhu. Auto Finesse Tripple je nejlepší leštěnka na auto, která v jednom kroku zbaví lak oxidace, rozzáří ho a ochrání karnaubským voskem.

Silná leštěnka na hliník Auto Finesse Mercury Extreme (250 ml)

Produkt Silná leštěnka na hliník Auto Finesse Mercury Extreme (250 ml) za nejnižší cenu na trhu. Silná leštěnka na hliník Auto Finesse Mercury Extreme pošle do ⭐ lesku i výfuky očouzené jak bota.

Leštěnka na okna Auto Finesse Vision Glass Polish (500 ml)

Produkt Leštěnka na okna Auto Finesse Vision Glass Polish (500 ml) za nejnižší cenu na trhu. Speciální leštěnka na okna Auto Finesse Vision zlepší váš výhled z auta a hloubkově vyčistí chromované lišty.

Leštěnka na chrom Auto Finesse Mercury Metal Polish (250 ml)

Produkt Leštěnka na chrom Auto Finesse Mercury Metal Polish (250 ml) za nejnižší cenu na trhu. Auto Finesse Mercury je profesionální leštěnka na kovy a chrom. Rozzáří výfuky, leštěná kola a chromované doplňky. Skvělá volba i pro motorkáře!

Auto Finesse Tripple All In One Polish 250 ml leštěnka s příměsí pravého carnaubského vosku

Produkt Auto Finesse Tripple All In One Polish 250 ml leštěnka s příměsí pravého carnaubského vosku za nejnižší cenu na trhu. Auto Finesse Tripple je nejlepší leštěnka na auto, která v jednom kroku zbaví lak oxidace, rozzáří ho a ochrání karnaubským voskem.

Auto Finesse Tripple All In One Polish 500 ml leštěnka s příměsí pravého carnaubského vosku

Produkt Auto Finesse Tripple All In One Polish 500 ml leštěnka s příměsí pravého carnaubského vosku za nejnižší cenu na trhu. Auto Finesse Tripple je nejlepší leštěnka na auto, která v jednom kroku zbaví lak oxidace, rozzáří ho a ochrání karnaubským voskem.

Meguiars Ultimate Compound - nejúčinnější leštěnka, 450 ml

Produkt Meguiars Ultimate Compound - nejúčinnější leštěnka, 450 ml za nejnižší cenu na trhu. Nejúčinnější leštěnka na auto Meguiars Ultimate Compound vrátí vašemu laku ztracený lesk. Zbaví ho škrábanců, hologramů i oxidace a připraví jeho povrch k aplikaci vosku.

Vision Glass Polish - leštěnka na okna, objem: 500 ml

Auto Finesse Vision Glass Polish je pokročilá leštěnka s čistícími přísadami na okna a chrom.

Mercury Metal Polish - leštěnka na kovy, objem: 250 ml

Auto Finesse Mercury Metal Polish je inovovaná leštěnka na různé druhy kovů na automobilu či motocyklu s ochrannou přísadou se zaměřením na maximální finiš.

Mercury Metal Polish Xtreme - leštěnka na kovy, objem: 250 ml

Auto Finesse Mercury Metal Polish Xtreme je nová leštěnka na různé druhy kovů na automobilu či motocyklu se zaměřením na maximální leštící a čistící sílu.

Rejuvenate Paintwork Cleanser - čistící leštěnka Objem: 250 ml

Auto Finesse Rejuvenate Paintwork Cleanser je nová leštěnka na lak auta s čistícími efekty pro přípravu laku před voskováním či nanesením syntetických sealantů.

Rejuvenate Paintwork Cleanser - čistící leštěnka Objem: 500 ml

Auto Finesse Rejuvenate Paintwork Cleanser je nová leštěnka na lak auta s čistícími efekty pro přípravu laku před voskováním či nanesením syntetických sealantů.

Tripple All In One Polish - leštěnka s příměsí pravého karnaubského vosku Objem: 250 ml

Auto Finesse Tripple All In One Polish leštěnka je jedna z nejefektivnějších leštěnek na trhu s příměsí pravého karnaubského vosku a glazury.