Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lesticka laku na auta

Nalezeno:    84 produktů

Leštička

Obrázek ve 3D Leštička, 1400W, 180mm, EXTOL INDUSTRIAL, 8792500, záruka 3 roky Charakteristika:Leštička je určena k rychlému leštění zasucha např. automobilů, podlah, chromovaných povrchů, povrchové úpravy, voskování nebo odstraňování vodního kamene. Díky silnému motoru je vhodná na těžší leštící práce, kde potřebujete více síly. Leštičku lze s použitím brusného papíru na nosném kotouči či jiným kotoučem použít také k odstranění povrchové úpravy např. barvy, laku, dále rzi, patiny apod. Je také vybavena systémem pozvolného rozběhu a elektronickým systémem udržování stálého výkonu.Hlavní přednosti: Ergonomická D rukojeť umožňuje snadno držet leštičku v libovolné poloze. Díky suchému zipu lze...

Keramická ochrana laku auta Gyeon Q2 ONE (100 ml)

Produkt Keramická ochrana laku auta Gyeon Q2 ONE (100 ml) za nejnižší cenu na trhu. Keramická ochrana laku Gyeon Q² ONE rozkapičkuje lak a usnadní mytí vašeho auta na 1 rok.

Keramická ochrana laku auta Gyeon Q2 ONE (50 ml)

Produkt Keramická ochrana laku auta Gyeon Q2 ONE (50 ml) za nejnižší cenu na trhu. Keramická ochrana laku Gyeon Q² ONE rozkapičkuje lak a usnadní mytí vašeho auta na 1 rok.

Keramická ochrana laku auta Gyeon Q2 ONE (30 ml)

Produkt Keramická ochrana laku auta Gyeon Q2 ONE (30 ml) za nejnižší cenu na trhu. Keramická ochrana laku Gyeon Q² ONE rozkapičkuje lak a usnadní mytí vašeho auta na 1 rok.

Keramická ochrana laku auta Gyeon Q2 PURE (100 ml)

Produkt Keramická ochrana laku auta Gyeon Q2 PURE (100 ml) za nejnižší cenu na trhu. Keramická ochrana laku auta Gyeon Q² PURE ochrání vůz na 18 měsíců a to při 1 vrstvě.

Keramická ochrana laku auta Gyeon Q2 PURE (50 ml)

Produkt Keramická ochrana laku auta Gyeon Q2 PURE (50 ml) za nejnižší cenu na trhu. Keramická ochrana laku auta Gyeon Q² PURE ochrání vůz na 18 měsíců a to při 1 vrstvě.

Keramická ochrana laku auta Gyeon Q2 PURE (30 ml)

Produkt Keramická ochrana laku auta Gyeon Q2 PURE (30 ml) za nejnižší cenu na trhu. Keramická ochrana laku auta Gyeon Q² PURE ochrání vůz na 18 měsíců a to při 1 vrstvě.

Ochranná páska na auta

Perfektní pomůcka pro všechny, kteří rádi chrání svá auta! Lepící páska pro ochranu i vizuální zkrášlení automobilů. Pásku můžete snadno nalepit na jakýkoliv tvar! Je vhodná k pokrytí jakýchkoli existujících škrábanců, poškození na laku či jako dekorativní ochrana. Vaše auto pak bude vypadat zajímavější, a přitom vás to bude stát jen pár korun! Obsah balení: 1x páska Technická specifikace: Materiál: karbon Barva: černá Rozměry: 5 cm x 3 m Ochranná lepící páska Zabraňuje poškrábání laku vozidla Ochrana prahu dveří a nárazníku Ilustrační video:

Ochranná páska na auta

Perfektní pomůcka pro všechny, kteří rádi chrání svá auta! Lepící páska pro ochranu i vizuální zkrášlení automobilů. Pásku můžete snadno nalepit na jakýkoliv tvar! Je vhodná k pokrytí jakýchkoli existujících škrábanců, poškození na laku či jako dekorativní ochrana. Vaše auto pak bude vypadat zajímavější, a přitom vás to bude stát jen pár korun! Obsah balení: 1x páska Technická specifikace: Materiál: karbon Barva: černá Rozměry: 5 cm x 3 m Ochranná lepící páska Zabraňuje poškrábání laku vozidla Ochrana prahu dveří a nárazníku Ilustrační video:

Leštička na karoserie Rupes BigFoot LHR 15 MARK III

Produkt Leštička na karoserie Rupes BigFoot LHR 15 MARK III za nejnižší cenu na trhu. Leštička na karoserie Rupes BigFoot LHR 15 MARK III je Tesla mezi leštičkami, která udělá z laku naprosté zrcadlo.

Orbitální leštička na auto Vertool 21e Dual Action Polisher

Produkt Orbitální leštička na auto Vertool 21e Dual Action Polisher za nejnižší cenu na trhu. S orbitální leštičkou Vertool 21e udělá z laku naprosté zrcadlo i méně zkušený začínající detailer.

Nigrin Tvrdý vosk na ochranu laku 300ml

Nigrin Tvrdý vosk na ochranu laku, 300ml, je prostředek na ochranu nových nátěrů. Poskytuje dlouhodobou ochranu až na 6 měsíců po nalakování auta. Jeho aplikace je nezbytná pro zachování hodnoty nových laků, chrání lak před vlivy počasí a znečištěním. Je jemný a odolný vůči působení šamponu. Zintenzivňuje barvu nátěru a přináší požadovaný lesk. Je vhodný i na metalízu a aplikaci pomocí nástrojů na leštění. Návod: Vozidlo omyjte a osušte. Nádobu před použitím důkladně protřepejte. Přípravek naneste na hadřík na leštění a naneste tenkou vrstvu na lak. Nechte vyschnout dokud nevznikne neprůhledný povlak. Tento povlak potom pomocí mírného tlaku vyleštěte. Nepoužívejte na silném slunci nebo na v...

Leštička orbitální EXTOL PREMIUM 8892510

Orbitální leštička je určena zejména k leštění, konzervaci a ošetření laku karoserie vozidel bez použití vody a také k retušování drobnějších defektů ve vrstvě autolaku (např. k odstranění hlubších škrábanců, přestřiku, náletu asfaltu z vozovek a zbytků hmyzu, obroušení mikrovrstvy zvětralého laku pro navrácení původní barvy, zabroušení a ošetření míst s korozí, odstranění mikrojemných mělkých rýh po mytí vozidla, hologramů apod.) s použitím k tomu určených pěnových kotoučů a příslušné pasty nebo leštěnky. Hlavní přednosti díky oscilačnímu pohybu kotouče nevzniká na leštěném materiálu vysoká teplota a tření, které by mohly poškodit lak pro každý typ práce si můžete vybrat vhodnou rukojeť z ...

Extol Premium 8892510 leštička orbitální

Extol Premium 8892510 leštička orbitální Orbitální leštička je určena zejména k leštění, konzervaci a ošetření laku karoserie vozidel bez použití vody a také k retušování drobnějších defektů ve vrstvě autolaku (např. k odstranění hlubších škrábanců, přestřiku, náletu asfaltu z vozovek a zbytků hmyzu, obroušení mikrovrstvy zvětralého laku pro navrácení původní barvy, zabroušení a ošetření míst s korozí, odstranění mikrojemných mělkých rýh po mytí vozidla, hologramů apod.) s použitím k tomu určených pěnových kotoučů a příslušné pasty nebo leštěnky. díky oscilačnímu pohybu kotouče nevzniká na leštěném materiálu vysoká teplota a tření, které by mohly poškodit lak pro každý typ práce si můžete ...

Total TP1141806 leštička 1400W, industrial

Leštička je určena k rychlému leštění zasucha např. automobilů, podlah, chromovaných povrchů, povrchové úpravy, voskování nebo odstraňování vodního kamene. Díky silnému motoru je vhodná na těžší leštící práce, kde potřebujete více síly. Leštičku lze s použitím brusného papíru na nosném kotouči či jiným kotoučem použít také k odstranění povrchové úpravy např. barvy, laku, dále rzi, patiny apod. Je také vybavena systémem pozvolného rozběhu a elektronickým systémem udržování stálého výkonu. S výkonem 1400W je to nepostradalený pomocník pro úpravu povrchů.

-->