Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lesticka laku na auto

Nalezeno:    221 produktů

Leštička na auto Barva: černá

Leštička na auto   Materiál: ABS Napětí: DC 12V Příkon: 40 W Rozměry: 16 x 12 cm  Obsah balení: 1x leštička, 2x návleky, 1x uživatelská příručka

Leštička na auto Barva: oranžová

Leštička na auto   Materiál: ABS Napětí: DC 12V Příkon: 40 W Rozměry: 16 x 12 cm  Obsah balení: 1x leštička, 2x návleky, 1x uživatelská příručka

Keramická ochrana laku na auto

Keramická ochrana laku na auto   Objem: 30 ml Obsah balení: 1x ochrana laku, 1x houba,4x hadřík, 1x uživatelská příručka

Orbitální leštička na auto Vertool 21e Dual Action Polisher

Produkt Orbitální leštička na auto Vertool 21e Dual Action Polisher za nejnižší cenu na trhu. S orbitální leštičkou Vertool 21e udělá z laku naprosté zrcadlo i méně zkušený začínající detailer.

Orbitální leštička Auto Finesse DPX Dual Action Polisher

Produkt Orbitální leštička Auto Finesse DPX Dual Action Polisher za nejnižší cenu na trhu. Orbitální leštička Auto Finesse odleští škrábance z myčky a udělá z laku zrcadlo i u vás v garáži.

Sada na renovaci laku Auto Finesse Revitalise System V2

Produkt Sada na renovaci laku Auto Finesse Revitalise System V2 za nejnižší cenu na trhu. 3 kroky k laku jako zrcadlo bez škrábanců. To je Anglická sada na renovaci laku Auto Finesse Revitalise System.

Aku leštička na auto Rupes BigFoot iBrid Nano (komplet kit)

Produkt Aku leštička na auto Rupes BigFoot iBrid Nano (komplet kit) za nejnižší cenu na trhu. Aku leštička na auto Rupes BigFoot iBrid Nano je nástroj pro lidi, kteří to s detailingem myslí smrtelně vážně.

Orbitální leštička na auto Vertool 12e Mini Dual Action Polisher

Produkt Orbitální leštička na auto Vertool 12e Mini Dual Action Polisher za nejnižší cenu na trhu. Vertool 12e Mini je orbitální leštička, se kterou rozzáříte i špatně přístupné malé plochy na autě.

Leštička

Obrázek ve 3D Leštička, 1400W, 180mm, EXTOL INDUSTRIAL, 8792500, záruka 3 roky Charakteristika:Leštička je určena k rychlému leštění zasucha např. automobilů, podlah, chromovaných povrchů, povrchové úpravy, voskování nebo odstraňování vodního kamene. Díky silnému motoru je vhodná na těžší leštící práce, kde potřebujete více síly. Leštičku lze s použitím brusného papíru na nosném kotouči či jiným kotoučem použít také k odstranění povrchové úpravy např. barvy, laku, dále rzi, patiny apod. Je také vybavena systémem pozvolného rozběhu a elektronickým systémem udržování stálého výkonu.Hlavní přednosti: Ergonomická D rukojeť umožňuje snadno držet leštičku v libovolné poloze. Díky suchému zipu lze...

AKCE! - Sada anglické autokosmetiky Auto Finesse na údržbu matných laků a fólií

Produkt Sada anglické autokosmetiky Auto Finesse na údržbu matných laků a fólií za nejnižší cenu na trhu. Sada anglické autokosmetiky Auto Finesse pro ty, kdo podepsali smlouvu s ďáblem na matný lak.

Nigrin Sada na ošetření laku

Návod: Příprava: auto před aplikací důkladně omyjte a osušte. Čistící plastelínu místě přibližně 3 minuty do tvaru poddajné podušky dokud se nezahřeje. Povrch laku i plastelínu postříkejte odstraňovačem silikonu dokud nevznikne souvislý povlak. Pracujte vždy v sektorech aby vzniklý povlak nezaschnul. Částečky nečistot uvolněte bez nutnosti tlaku a zamieste jejich vždy dovnitř plastelíny. Plastelínu opět potriekajte dostraňovačom silikonu. Proceduru opakujte dokud neodstraníte všechny nečistoty. Plastelínu nidkdy nenechte vyschnout. Mastný povlak následně odstraňte pomocí měkkého vlhké utěrky bez nadměrného tlaku a následně otřete suchou utěrkou z mikrovlákna. Výsledkem je čistý a super-hlad...

Keramická ochrana laku Auto Finesse Caramics Paintwork Protection Kit

Produkt Keramická ochrana laku Auto Finesse Caramics Paintwork Protection Kit za nejnižší cenu na trhu. Budoucnost v péči o automobily Auto Finesse Caramics, 12 měsíců chrání lak proti všem povětrnostním podmínkám.

Auto Finesse Ultra Glaze Paint Glaze 500 ml glazura laku

Produkt Auto Finesse Ultra Glaze Paint Glaze 500 ml glazura laku za nejnižší cenu na trhu. Anglická glazura Auto Finesse Ultra Glaze zamaskuje drobné škrábance na laku a vrátí mu šmrnc a lesk.

Korekční opravná tužka FIX IT PRO na opravu auto laku - POŠTOVNÉ ZDARMA

Dostupnost: Skladem u dodavatele Doba dodání: obvykle do 15 až 40 dní, podrobnosti zde.  

Leštička na karoserie Rupes BigFoot LHR 15 MARK III

Produkt Leštička na karoserie Rupes BigFoot LHR 15 MARK III za nejnižší cenu na trhu. Leštička na karoserie Rupes BigFoot LHR 15 MARK III je Tesla mezi leštičkami, která udělá z laku naprosté zrcadlo.

-->