Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Levne beztlakovy elektricky ohrivac

Nalezeno:    8 produktů

Elektrický ohřívač MORA BTOM 5 P beztlakový pod umyvadlo

Beztlakový ohřívač vody MORA o objemu 5 litrů se montuje jednoduše pod umyvadlo. Teplotu si nastavíte v ohřívači sami. Vhodný pro jedno odběrové místo. Obsahuje zásobník vyrobený z hygienicky nezávadného propylenu a kontrolku pro zahřívání.

Elektrický ohřívač MORA BTOM 10 P beztlakový pod umyvadlo

Beztlakový ohřívač vody MORA o objemu 10 litrů se montuje jednoduše pod umyvadlo. Teplotu si nastavíte v ohřívači sami. Vhodný pro jedno odběrové místo. Obsahuje zásobník vyrobený z hygienicky nezávadného propylenu a kontrolku pro zahřívání.

Dražice Elektrický ohřívač vody PTO 8 105213213

Beztlakový průtokový ohřívač vody od firmy Dražice. Typ s topným režimem při 8000 W. Světelná signalizace provozu. Topné spirály se speciální úpravou pro vyšší odolnost. Elektronická ochrana ohřívače v případě zavzdušnění potrubí. Nutnost použítí beztlakové baterie, kterou je nutné dokoupit. Hmotnost 1,1 kg.

Elektrický ohřívač vody Ariston ARKSH 5 U, beztlaký, spodní

Beztlakový nástěnný zásobníkový ohřívač vody pod umyvadlo.

Dražice Elektrický ohřívač vody PTO 3,5 105213210 - použité

Beztlakový průtokový ohřívač vody od firmy Dražice. Typ s topným režimem při 3500 W. Světelná signalizace provozu. Topné spirály se speciální úpravou pro vyšší odolnost. Elektronická ochrana ohřívače v případě zavzdušnění potrubí. Nutnost použítí beztlakové baterie, kterou je nutné dokoupit. Hmotnost 1,1 kg.

Dražice ohřívač vody BTO 5 UP

Elektrický beztlakový ohřívač vody o objemu 5 litrů. Pro jedno odběrné místo. Instalace nad umyvadlo, dřez, sprchu.

Mora BTOM 10 P

Beztlakový ohřívač vody MORA o objemu 10 litrů se montuje jednoduše pod umyvadlo. Teplotu si nastavíte v ohřívači sami. Vhodný pro jedno odběrové místo. Obsahuje zásobník vyrobený z hygienicky nezávadného propylenu a kontrolku pro zahřívání. Šířka 454 mm Výška 265 mm Hloubka 4,4 kg Váha 2000 W Výkon 230 V Jmenovitý proud 2,477 kWh Denní spotřeba el. energie 0,4 kWh/24 Denní tepelné ztráty při 65°C 525 kWh Roční spotřeba el. energie IP 24 Stupeň ochrany proti vlhkosti Polypropylen Materiál kotle 8,7 A Jmenovité napětí Elektrický Druh ohřevu 9,9 l Objem Hranatý Tvar Pod umyvadlo Poloha instalace A Energetická třída Ano Ochrana proti zamrznutí Mechanické Ovládání...