Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Levne laky na vlasy

Nalezeno:    186 produktů

Schwarzkopf Professional Silhouette Color Brilliance lak na vlasy pro barvené vlasy 500 ml

Schwarzkopf Professional Silhouette Color Brilliance, 500 ml, Laky na vlasy pro ženy, Stylingový přípravek Schwarzkopf Professional Silhouette Color Brilliance podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu. Vlastnosti: usnadňuje styling poskytuje zdravý lesk extra silné zpevnění dlouhodobý účinek Jak používat: Vpracujte do suchých vlasů a vytvarujte do požadovaného tvaru.

Fén na vlasy Rowenta CV5705

Klíčové vlastnosti   Pokud máte rádi krásné věci, vysoušeč vlasů Rowenta Motion Dry z designové řady Mosaic Collection vás nadchne! Má extra lehkou konstrukci, aby vás z foukání nebolela ruka, a navíc ergonomický tvar pro pohodlný úchyt. Potěší i dlouhý přívodní kabel, který vás tak nebude omezovat v pohybu, a hlavně výkon úctyhodných 2100 W! Fén tak nabízí velmi rychlé vysušení vlasů, a to hned v několika režimech nastavení teplot. Součástí balení je difuzér pro podtržení vlnitých vlasů a pro zvětšení objemu, a nástavec s úzkým otvorem pro přesný a koncentrovaný proud vzduchu. Režim studeného vzduchu zafixuje tvar účesu a objem.   Nejdůležitější parametry Krásný...

Wella Professionals Performance lak na vlasy silné zpevnění 500 ml

Wella Professionals Performance, 500 ml, Laky na vlasy pro ženy, Lak na vlasy Wella Professionals Performance zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy. Vlastnosti: důkladně fixuje všechny typy vlasů a účesů dodává vlasům vitalitu a lesk dodává vlasům okamžitý objem Jak používat: Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 20–30 cm.

Moroccanoil Finish lak na vlasy se střední fixací 75 ml

Moroccanoil Finish, 75 ml, Laky na vlasy pro ženy, Lak na vlasy Moroccanoil Finish zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy. Vlastnosti: důkladně fixuje všechny typy vlasů a účesů neslepuje vlasy a dodává účesu přirozený vzhled snadná a rychlá aplikace Jak používat: Před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 20–30 cm.

Moroccanoil Finish lak na vlasy se silnou fixací 75 ml

Moroccanoil Finish, 75 ml, Laky na vlasy pro ženy, Lak na vlasy Moroccanoil Finish zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy. Vlastnosti: důkladně fixuje všechny typy vlasů a účesů nezanechává ve vlasech zbytky a snadno se vyčesává silná fixace Jak používat: Před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 20–30 cm.

Wella Professionals SP Perfect Hold lak na vlasy 300 ml

Wella Professionals SP Perfect Hold, 300 ml, Laky na vlasy pro ženy, Lak na vlasy Wella Professionals SP Perfect Hold zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy. Vlastnosti: silná fixace dodává vlasům okamžitý objem chrání před UV zářením neslepuje vlasy a dodává účesu přirozený vzhled dlouhodobý efekt Jak používat: Před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 20–30 cm.

Sebastian Professional Ultra silný lak na vlasy - (Shaper Fierce) W Objem: 400 ml

Lak na vlasy je vhodný pro účesy, které vyžadují extra silné zpevnění po celý den. typ vlasů:vlasy normální;typ produktu:laky na vlasy;typ produktu:laky - auto mg;

Goldwell Hair Lacquer lak na vlasy extra silné zpevnění 600 ml

Goldwell Hair Lacquer, 600 ml, Laky na vlasy pro ženy, Lak na vlasy Goldwell Salon Only zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy. Vlastnosti: nezanechává ve vlasech zbytky a snadno se vyčesává silná fixace neslepuje vlasy a dodává účesu přirozený vzhled Jak používat: Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 20–30 cm.

Wella Professionals Performance lak na vlasy extra silné zpevnění 500 ml

Wella Professionals Performance, 500 ml, Laky na vlasy pro ženy, Lak na vlasy Wella Professionals Performance zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy. Vlastnosti: důkladně fixuje všechny typy vlasů a účesů dodává vlasům vitalitu a lesk neslepuje vlasy a dodává účesu přirozený vzhled Jak používat: Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 20–30 cm.

Schwarzkopf Professional Professionnelle lak na vlasy extra silné zpevnění 500 ml

Schwarzkopf Professional Professionnelle, 500 ml, Laky na vlasy pro ženy, Lak na vlasy Schwarzkopf Professional Professionnelle zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy. Vlastnosti: důkladně fixuje všechny typy vlasů a účesů silná fixace dlouhodobý efekt dodává vlasům vitalitu a lesk Jak používat: Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 20–30 cm. Před použitím důkladně protřepejte.

Matrix Vavoom Freezing Spray extra silný lak na vlasy 500 ml

Matrix Vavoom Freezing Spray, 500 ml, Laky na vlasy pro ženy, Lak na vlasy Matrix Vavoom Freezing Spray zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy. Vlastnosti: důkladně fixuje všechny typy vlasů a účesů extra silná fixace chrání před UV zářením Jak používat: Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 20–30 cm. Před použitím důkladně protřepejte.

Moroccanoil Finish lak na vlasy s extra silnou fixací 75 ml

Moroccanoil Finish, 75 ml, Laky na vlasy pro ženy, Lak na vlasy Moroccanoil Finish zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy. Vlastnosti: důkladně fixuje všechny typy vlasů a účesů nezanechává ve vlasech zbytky a snadno se vyčesává extra silná fixace Jak používat: Před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 20–30 cm.

TIGI Bed Head Masterpiece lak na vlasy střední zpevnění 340 ml

TIGI Bed Head Masterpiece, 340 ml, Laky na vlasy pro ženy, Lak na vlasy TIGI Bed Head Masterpiece zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy. Vlastnosti: důkladně fixuje všechny typy vlasů a účesů dodává vlasům vitalitu a lesk snadná a rychlá aplikace Jak používat: Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 20–30 cm.

Syoss Posilující lak na vlasy Ceramide Complex 5 - (Hairspray) Objem: 300 ml

Posilující lak na vlasy Ceramide Complex 5 vytváří na vlasech posilující strukturu, poskytuje 48 hodin dlouhotrvající fixaci a perfektní rovnováhu mezi fixací a pružností. Byl vyvinut a testován kadeřníky, pomáhá chránit vlasy před vzdušnou vlhkostí a UV zářením. typ vlasů:na citlivou pokožku hlavy;typ vlasů:vlasy barvené;typ vlasů:vlasy blonďaté;typ vlasů:vlasy jemné;typ vlasů:vlasy krepaté, silné;typ vlasů:vlasy mastné;typ vlasů:vlasy normální;typ vlasů:vlasy poškozené;typ vlasů:vlasy s lupy;typ vlasů:vlasy suché;typ vlasů:vlasy vlnité a trvalené;typ vlasů:vlasy vypadávající;typ vlasů:vlasy zralé;typ produktu:laky na vlasy;typ produktu:laky - auto mg;...

Amika Fluxus Touchable Hairspray lak na vlasy pro střední fixaci 270 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Laky na vlasy značky Amika z kolekce byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 270 ml.