Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Levne mini destniky skladaci

Nalezeno:    85 produktů

Doppler Mini XS Carbonsteel černý - skládací mini deštník

Pánský / dámský větru odolný skládací mechanický deštník. Ovládání deštníku je manuální. Kvalitní lehký polyesterový potah. Konstrukce deštníku je vyrobena z oceli a karbonu (carbonsteel), což zaručuje vynikající vlastnosti obzvláště u zátěžových dílů, které se velmi ohýbají a zároveň musí být pevné. Větru-odolný testovaný deštník - při převrácení konstrukce větrem nedojde ke zničení deštníku. Test deštníku ve větrném kanálu o síle větru 100 km/h je uveden níže pod tabulkou. Využijte prodlouženou záruku 5 let na deštníky Doppler Carbonsteel, kterou Vám žádný jiný výrobce deštníků neposkytne! Více informací zde: www.kvalitnidestniky.cz/prodlouzena-zaruka-5-let-a25   ...

Cachemir Hexagonal Dots dámský skládací mini deštník Barva: Béžová

Skládací puntíkatý dámský mini deštník Cachemir Hexagonal Dots v béžové, šedé a modré barvě Odlehčené skládací mini deštníky jsou velmi oblíbené pro svou nízkou hmotnost. Vejdou se do každé kabelky. Vhodné jako dárek pro kamarádku, přítelkyni či manželku.

Cachemir Pocket černý pánský skládací mini deštník Barva: Černá

Odlehčený skládací pánský mini deštník v černé barvě značky Cachemir. Délka ve složeném stavu jen 19 cm při průměru střechy deštníku 96 cm. Water repellent - vodoodpudivá úprava potahu. Originální pánské deštníky Cachemir®

Doppler Zero99 oranžový ultralehký skládací mini deštník Barva: Oranžová

Oranžový odlehčený skládací mini deštník Doppler Zero 99 Deštník lehčí než tabulka čokolády? Ano! V současné době se řadí právem mezi nejlehčí deštníky. Se svou hmotností pouhých 99 g ani nepoznáte, že u sebe nějaký deštník vůbec máte.

Doppler Zero99 zelený ultralehký skládací mini deštník Barva: Zelená

Zelený odlehčený skládací mini deštník Doppler Zero 99 Deštník lehčí než tabulka čokolády? Ano! V současné době se řadí právem mezi nejlehčí deštníky. Se svou hmotností pouhých 99 g ani nepoznáte, že u sebe nějaký deštník vůbec máte.

Doppler Zero99 žlutý ultralehký skládací mini deštník Barva: Žlutá

Žlutý odlehčený skládací mini deštník Doppler Zero 99 Deštník lehčí než tabulka čokolády? Ano! V současné době se řadí právem mezi nejlehčí deštníky. Se svou hmotností pouhých 99 g ani nepoznáte, že u sebe nějaký deštník vůbec máte.

Doppler Zero99 červený ultralehký skládací mini deštník Barva: Červená

Červený odlehčený skládací mini deštník Doppler Zero 99 Deštník lehčí než tabulka čokolády? Ano! V současné době se řadí právem mezi nejlehčí deštníky. Se svou hmotností pouhých 99 g ani nepoznáte, že u sebe nějaký deštník vůbec máte.

Doppler Mini XS Carbonsteel LINEE - dámský skládací deštník

Dámský skládací mini deštník Doppler . Ideální doplněk. Díky svému plochému tvaru a malé hmotnosti se vejde i do velmi malé kabelky. Dámský elegantní mechanický deštník „nezničitelný“ deštník testováno ve „větrném kanálu“ do 100 km/hod extrémně zatížitelný extrémně flexibilní testováno ve zkušebním ústavu TÜV CARBONSTEEL Ocel bezmála tak lehká jako hliník? U Doppler výrobků je to možné! Nové „CARBON-STEELITE“ produkty jsou výsledkem dlouhodobého vývoje a testování. Díky speciálnímu postupu při výrobě oceli vznikla extrémně flexibilní a vysoce odolná ocel. To umožnilo vyrobit konstrukci deštníku, která je obzvláště lehká a přesto velmi stabilní. Modely značky „CARBON-STEELITE“ jsou k dostání...

Doppler Skládací mechanický deštník Hit Mini Emotion 700165PE green

Doppler Skládací mechanický deštník Hit Mini Emotion 700165PE green.Počet paprsků: 7Kolekce Derby vyniká vyváženým poměrem ceny a kvality. Ideální kombinace vysoce kvalitních materiálů a módního designu. Kolekce nabízí deštníky od manuálních až po plně automatické provedení. Dlouhá životnost a praktičnost jsou zde samozřejmostí. Dámský skládací deštník, kompaktní a skladný, odolná kostra z oceli a hliníku, dodáván s obalem ve stejné barvě.

Doppler Zero99 tmavě modrý ultralehký skládací mini deštník Barva: Modrá

tmavě modrý odlehčený skládací mini deštník Doppler Zero 99 Deštník lehčí než tabulka čokolády? Ano! V současné době se řadí právem mezi nejlehčí deštníky. Se svou hmotností pouhých 99 g ani nepoznáte, že u sebe nějaký deštník vůbec máte.

Doppler Skládací mechanický deštník Hit Mini Flat uni 722563P05

Doppler Skládací mechanický deštník Hit Mini Flat uni 722563P05.Počet paprsků: 50/6Kolekce Derby vyniká vyváženým poměrem ceny a kvality. Ideální kombinace vysoce kvalitních materiálů a módního designu. Kolekce nabízí deštníky od manuálních až po plně automatické provedení. Dlouhá životnost a praktičnost jsou zde samozřejmostí. Mechanický skládací deštník, dodáván s obalem ve stejné barvě, má odolnou kostru z oceli a hliníku, zároveň je lehký a skladný.

Doppler Skládací mechanický deštník Hit Mini Flat uni 722563P02

Doppler Skládací mechanický deštník Hit Mini Flat uni 722563P02.Počet paprsků: 50/6Kolekce Derby vyniká vyváženým poměrem ceny a kvality. Ideální kombinace vysoce kvalitních materiálů a módního designu. Kolekce nabízí deštníky od manuálních až po plně automatické provedení. Dlouhá životnost a praktičnost jsou zde samozřejmostí. Mechanický skládací deštník, kompaktní a skladný, odolná kostra z oceli a hliníku, dodáván s obalem ve stejné barvě.

Doppler Skládací mechanický deštník Hit Mini Flat uni 722563P04

Doppler Skládací mechanický deštník Hit Mini Flat uni 722563P04.Počet paprsků: 50/6Kolekce Derby vyniká vyváženým poměrem ceny a kvality. Ideální kombinace vysoce kvalitních materiálů a módního designu. Kolekce nabízí deštníky od manuálních až po plně automatické provedení. Dlouhá životnost a praktičnost jsou zde samozřejmostí. Mechanický skládací deštník, odolná kostra z oceli a hliníku, je velmi kompaktní a skladný, dodáván s obalem ve stejné barvě.

Doppler Skládací mechanický deštník Hit Mini Flat uni 722563P06

Doppler Skládací mechanický deštník Hit Mini Flat uni 722563P06.Počet paprsků: 50/6Kolekce Derby vyniká vyváženým poměrem ceny a kvality. Ideální kombinace vysoce kvalitních materiálů a módního designu. Kolekce nabízí deštníky od manuálních až po plně automatické provedení. Dlouhá životnost a praktičnost jsou zde samozřejmostí. Mechanický skládací deštník, kompaktní a skladný, odolná kostra z oceli a hliníku, vejde se do každé tašky.

Cachemir Pocket pánský skládací mini deštník se vzorem Barva: Modrá

Odlehčený skládací pánský deštník značky Cachemir s decentním vzorem. Délka ve složeném stavu jen 19 cm při průměru střechy deštníku 96 cm. Water repellent - vodoodpudivá úprava potahu. Originální pánské deštníky Cachemir®

-->