Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lillet rouge 0 75l

Nalezeno:    109 produktů

Lillet Rouge 17 % 0,75 l (holá láhev)

Původní Lillet Rouge byl představen až v šedesátých letech minulého století. Hrozny Merlotu a Cabernetu Sauvignon jsou používány pro výrobu Lillet Rouge. Výroba ovocného likéru studenou macerací citrusů a citrusových kůr trvá 4–6 měsíců. Základ tvoří pomerančové kůry ze Španělska, Haiti a Tunisu. Víno a ovocný likér jsou následně smíchány a budoucí lillet je na 12 měsíců uložen do dubových sudů, aby získal svou vyhlášenou jemnost a bohatý charakter.

Lillet Blanc 0,75 l

Lillet blanc je nazlátlé barvy, příjemné ovocné vůně a chuti, v níž se prosazují jablka, hrušky, meruňky, trochu akáciového medu – vše osvěžené citronovou kůrou. Původní Lillet blanc byl představen až v šedesátých letech minulého století. Obě verze, jak Lillet blanc tak Lillet rouge, musí být podávány dobře vychlazené na 8–10 °C. Lillet se podává buď ve vinné skleničce, nebo na led do krátkého tumbleru s plátkem pomeranče. Liilet se vyskytuje i ve filmu : original James Bond Vesper Martini z Flemingova Casina Royale obsahuje vodku, gin a Lillet blanc. Aperitiv. Vůně ovocná. Chuť ovocná s jablky, hruškami, meruňkami. Doporučujeme k součást drinku Lillet Vive....

Lillet Rosé 17 % 0,75 l (holá láhev)

Původní je Lillet Rouge byl představen až v šedesátých letech minulého století. Obě verze, jak Lillet Rouge musí být podávány dobře vychlazené na 8–10 °C.Lillet se podává buď ve vinné skleničce, nebo na led do krátkého tumbleru s plátkem pomeranče. Zajímavostí je, že Original James Bond Vesper Martini z Flemingova Casina Royale obsahuje vodku, gin a Lillet Blanc.

Hubert L'Original Rouge 0.75l

Tento sekt je vyroben z pečlivě vybraných červených vín. Hubert L’Original Rouge má lahodnou, jemnou květnatou vůni a důstojnou sametovou chuť.

MUMM Cordon Rouge Brut, 0,75l

G.H. Mumm představuje jednoho z nejúspěšnějších výrobců šampaňského na světě, jehož produkty vynikají prémiovou kvalitou a delikátně jemnou chutí. Historie značky G. H. Mumm je spojená s původně německou rodinou Mumm, jejíž rodokmen sahá až do 12. století a zahrnuje řád baronů a rytířů. Od roku 1761 podnikali s vínem v Kolíně nad Rýnem a v roce 1827 založili šampaňský dům G. H. Mumm ve francouzském Remeši. Od roku 1875 až dodnes využívá značka G. H. Mumm označení Cordon Rouge (červená stuha), díky němuž se stala jedním z dodavatelů na anglický královský dvůr. Vzhledem k německému původu měl...

Champagne Mumm Cordon Rouge Brut 0,75l

Bílé suché. Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 12, Zbytkový cukr: 8, Oblast: Champagne, Servírování: 7 - 9 °C, Další informace: Šampaňské G.H. Mumm Cordon Rouge je vlajkovou lodí značky G.H. Mumm. Jedná se o jiskrné šampaňské, které je vhodné jak pro oslavu úspěchu či vítězství, tak jako aperitiv. Mumm Cordon Rouge je vytvořen z pečlivě vybraných odrůd vinné révy rostoucích v oblasti Champagne, a to pouze povolenými výrobními postupy, což garantuje nepřekonatelný charakter a kvalitu šampaňského. Složení - 30 % Chardonnay, 45 % Pinot Noir, 25 % Meunier.Barva - Jiskrná slámově žlutá s jemným, pravidelným perlením.Chuť - Svěží s nádechem vyzrálých citronů.Aroma - Peckovité ovoce, křupav...

Cabernet Syrah Rouge 0,75l JP.Chenet

Červené polosuché. Druh: červené polosuché víno, Odrůda: Cabernet - Syrah, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 12,5, Servírování: 15 -16 °C, Gastro doporučení: Doporučujeme ke grilovanému hovězímu masu a vybraným francouzským sýrům.

Chateau Latour Martillac rouge 2006, 0,75l

Elegantní, docela sofistikované víno se obléklo do svižného střihu a vedle jemné ovocné vůně přitahuje silnou, velmi pěkně strukturovanou chutí. S kvalitními taniny v samém závěru si může ročník 2006 označit jako velmi úspěšný.

Bordeaux rouge - Château Haut Bicou, 0,75l

Merlot 85%, Cabernet sauvignon 8%, Cabernet franc 4% z vinic na sever od apelace Fronsac.

Marrenon - Luberon rouge, Versant NORD, 0,75l

Francouzské víno z oblasti údolí Rhony. Červené víno apelace Luberon patřící k jižní části vinařské oblasti údolí Rhony. 80% Syrah, 20% Grenache. Jedno ze dvou vín Luberon VERSANT - NORD (sever) a SUD (jih)