Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lipa tinktura z pupenu rostlin 50 ml

Nalezeno:    43 produktů

Serafin Bělotrn - tinktura z pupenů rostlin 50 ml

Serafin Bělotrn - tinktura z pupenů rostlin 50 ml Vysoce účinný bylinný výtažek vyrobený z pupenů, poupat a mladých výhonů rostlin.

Serafin Bříza - tinktura z pupenů 50 ml

Serafin Bříza - tinktura z pupenů 50 ml Vysoce účinný bylinný výtažek vyrobený z pupenů, poupat a mladých výhonů rostlin.

Serafin Gotukola - tinktura z pupenů 50 ml

Serafin Gotukola - tinktura z pupenů 50 ml Vysoce účinný bylinný výtažek vyrobený z pupenů, poupat a mladých výhonů rostlin.:

Serafin Hloh - tinktura z pupenů 50 ml

Serafin Hloh - tinktura z pupenů 50 ml Vysoce účinný bylinný výtažek vyrobený z pupenů, poupat a mladých výhonů rostlin.

Serafin Třezalka - tinktura z pupenů 50 ml

Serafin Třezalka - tinktura z pupenů 50 ml Vysoce účinný bylinný výtažek vyrobený z pupenů, poupat a mladých výhonů rostlin.

Serafin Kotvičník - tinktura z pupenů 50 ml

Serafin Kotvičník - tinktura z pupenů 50 ml Vysoce účinný bylinný výtažek vyrobený z pupenů, poupat a mladých výhonů rostlin.

Serafin Borůvka - tinktura z pupenů 50 ml

Serafin Borůvka - tinktura z pupenů 50 ml Vysoce účinný bylinný výtažek vyrobený z pupenů, poupat a mladých výhonů rostlin.

Serafin Lichořeřišnice - tinktura z pupenů 50 ml

Serafin Lichořeřišnice - tinktura z pupenů 50 ml Vysoce účinný bylinný výtažek vyrobený z pupenů, poupat a mladých výhonů rostlin.

Serafin Česnek medvědí - tinktura z pupenů 50 ml

Serafin Česnek medvědí - tinktura z pupenů 50 ml Vysoce účinný bylinný výtažek vyrobený z pupenů, poupat a mladých výhonů rostlin.

Serafin Černý rybíz - tinktura z pupenů 50 ml

Serafin Černý rybíz - tinktura z pupenů 50 ml Vysoce účinný bylinný výtažek vyrobený z pupenů, poupat a mladých výhonů rostlin.

Serafin Anticukr - tinktura ze směsi pupenů 50 ml

Serafin Anticukr - tinktura ze směsi pupenů 50 ml Vysoce účinná bylinná směs výtažků z pupenů rostlin sestavená podle originální receptury, určená na konkrétní problém.

Serafin Klimakter - tinktura ze směsi pupenů 50 ml

Serafin Klimakter - tinktura ze směsi pupenů 50 ml Vysoce účinná bylinná směs výtažků z pupenů rostlin sestavená podle originální receptury, určená na konkrétní problém.

Serafin Čistící - tinktura ze směsi pupenů 50 ml

Serafin Čistící - tinktura ze směsi pupenů 50 ml Vysoce účinná bylinná směs výtažků z pupenů rostlin sestavená podle originální receptury, určená na konkrétní problém.

Serafin Ženský - tinktura ze směsi pupenů 50 ml

Serafin Ženský - tinktura ze směsi pupenů 50 ml Vysoce účinná bylinná směs výtažků z pupenů rostlin sestavená podle originální receptury, určená na konkrétní problém.

Naděje-byliny NADĚJE-PODHORNÁ Tinktura z pupenů - Brusinka 50 ml

Složení: voda, alkohol 40 % obj., glycerin, brusinka pupeny Je to malý polokeř, který se nachází na rozrušených půdách často rašelinových. Patří k velmi často používaným rostlinám nejenom kvůli chutným plodům, ale i pro cenné podpůrné účinky listů a vůbec nejvíc biologicky aktivních látek obsahují pupeny. Je to rostlina určená hlavně pro ženy, je vhodná i v geriatrii. Obsahovými látkami jsou arbutin, flavonoidy, třísloviny a další organické kyseliny. O firmě Výroba bylinných tinktur probíhá v provozu certifikovaném Ministerstvem zdravotnictví. Bylinné produkty jsou zpracovávány bez chemických a konzervačních přísad. Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala ...