Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Litinova panoramaticka krbova vlozka

Nalezeno:    22 produktů

Krbová vložka PRITY PS3

Panoramatická krbová vložka Prity PS3. Výkon:10 kW

EKOFLAM krbová vložka MONZA

Proč krbová vložka MONZA? Jedná se o velice kvalitní krbovu vložku, určenou i k další rozvodům teplého vzduchu. Krbová vložka je vyrobena z kvalitního ocelového plechu s litinovými dvířky a vyložena šamotem. Součástí krbové vložky je i komínová klapka, kterou je možné snadno zregulovat tah komínu a tím dosáhnout lepšího a kvalitnějšího spalování. Výhody krbové vložky MONZA: Kvalitní materiál Perfektní pro rozvod teplého vzduchu Oplach skla Litinová dvířka Komínová klapka

BOREAL krbová vložka I70

Proč krbovou vložku Boreal I70? dvouplášťová vložka litinová dvířka a rošt spalovací komora vyložena žáruvzdornými tvarovkami českého původu (značka Promat) sekundární spalování oplach skla možnost napojení na teplovzdušné rozvody Vložky Boreal jsou vybaveny ventilátorem, který nasává studený vzduch od podlahy mezi plášti vložky se zahřívá a vychází průduchy v horní části. Tím je vytopení místnosti rychlejší a rovnoměrnější. (Ventilátor není nutné zapojovat a používat.) Součástí krbové vložky je instalační zazdívací rámeček a výškově nastavitelný stojan.

BOREAL krbová vložka I90

Proč krbovou vložku Boreal I90? dvouplášťová vložka litinová dvířka a rošt spalovací komora vyložena žáruvzdornými tvarovkami českého původu (značka Promat) sekundární spalování oplach skla možnost napojení na teplovzdušné rozvody Vložky Boreal jsou vybaveny ventilátorem, který nasává studený vzduch od podlahy mezi plášti vložky se zahřívá a vychází průduchy v horní části. Tím je vytopení místnosti rychlejší a rovnoměrnější. (Ventilátor není nutné zapojovat a používat.) Součástí krbové vložky je instalační zazdívací rámeček a výškově nastavitelný stojan.

BOREAL krbová vložka I70S

Proč krbovou vložku Boreal I70S? dvouplášťová vložka litinová dvířka a rošt spalovací komora vyložena žáruvzdornými tvarovkami českého původu (značka Promat) sekundární spalování oplach skla možnost napojení na teplovzdušné rozvody moderní černé orámování skla Vložky Boreal jsou vybaveny ventilátorem, který nasává studený vzduch od podlahy mezi plášti vložky se zahřívá a vychází průduchy v horní části. Tím je vytopení místnosti rychlejší a rovnoměrnější. (Ventilátor není nutné zapojovat a používat.) Součástí krbové vložky je instalační zazdívací rámeček a výškově nastavitelný stojan.

BOREAL krbová vložka I90S

Proč krbovou vložku Boreal I90S? dvouplášťová vložka litinová dvířka a rošt spalovací komora vyložena žáruvzdornými tvarovkami českého původu (značka Promat) sekundární spalování oplach skla možnost napojení na teplovzdušné rozvody moderní černé orámování skla Vložky Boreal jsou vybaveny ventilátorem, který nasává studený vzduch od podlahy mezi plášti vložky se zahřívá a vychází průduchy v horní části. Tím je vytopení místnosti rychlejší a rovnoměrnější. (Ventilátor není nutné zapojovat a používat.) Součástí krbové vložky je instalační zazdívací rámeček a výškově nastavitelný stojan.

HAAS+SOHN krbová vložka VESUVIO II/10/1S s výměníkem - černá/litinová dvířka

Krbová vložka VESUVIO s výměníkem Krbovou vložka VESUVIO s výměníkem je možné použít jako hlavní tepelnáý zdroj pro celý dům. Existují dvě varianty dvířek - litinové nebo celoprosklené s potiskem. Krbová vložka Vesuvio II s výměníkem může sloužit také pouze jako teplovzdušná varianta, pokud výměník nahradíte záslepkou. Ve výbavě krbové vložky VESUVIO najdete například ovládání Easy Control s možností ovládat spalovací vzduchy jen jedním regulátorem, terciální (sekundární) spalování, díky kterému je snížena spotřeba paliva. Samozřejmostí je externí přívod vzduchu, který zaručuje, že i při zapálených kamnech je v místnosti čerstvý vzduch....

HAAS+SOHN krbová vložka VESUVIO II/13/1S s výměníkem - černá/litinová dvířka

Krbová vložka VESUVIO s výměníkem Krbovou vložka VESUVIO s výměníkem je možné použít jako hlavní tepelnáý zdroj pro celý dům. Existují dvě varianty dvířek - litinové nebo celoprosklené s potiskem. Krbová vložka Vesuvio II s výměníkem může sloužit také pouze jako teplovzdušná varianta, pokud výměník nahradíte záslepkou. Ve výbavě krbové vložky VESUVIO najdete například ovládání Easy Control s možností ovládat spalovací vzduchy jen jedním regulátorem, terciální (sekundární) spalování, díky kterému je snížena spotřeba paliva. Samozřejmostí je externí přívod vzduchu, který zaručuje, že i při zapálených kamnech je v místnosti čerstvý vzduch....

NORDFLAM krbová vložka La Braise LB CDP

Litinová vložka LA BRAISE představuje spojení moderního stylu a funkčního návrhu. Použití systému centrálního přívodu vzduchu (CDP) z vnějšího prostředí umožňuje chod vložky bez závislosti na množství vzduchu v místnosti, a tím i možnost použití vložek v budovách s mechanickou ventilací. Díky systému CDP je možné regulovat účinnost vložek a získat nižší emise znečišťující prostředí. Základní model značky LA BRAISE typ LB 700 je vybaven speciálním ohnivzdorným sklem s metalickou vrstvou, která umožňuje samočištění. LA BRAIS typ LB 710 LUX je litinová krbová vložka s neobvyklým designem a efektním sklem, které je lemováno čer...

BOREAL krbová vložka I70ED rohová, pravé prosklení

Proč krbovou vložku Boreal I70ED? dvouplášťová vložka litinová dvířka a rošt spalovací komora vyložena žáruvzdornými tvarovkami českého původu (značka Promat) sekundární spalování oplach skla možnost napojení na teplovzdušné rozvody Vložky Boreal jsou vybaveny ventilátorem, který nasává studený vzduch od podlahy mezi plášti vložky se zahřívá a vychází průduchy v horní části. Tím je vytopení místnosti rychlejší a rovnoměrnější. (Ventilátor není nutné zapojovat a používat.) Součástí krbové vložky je instalační zazdívací rámeček a výškově nastavitelný stojan.

BOREAL krbová vložka I70EI rohová, levé prosklení

Proč krbovou vložku Boreal I70EI? dvouplášťová vložka litinová dvířka a rošt spalovací komora vyložena žáruvzdornými tvarovkami českého původu (značka Promat) sekundární spalování oplach skla možnost napojení na teplovzdušné rozvody Vložky Boreal jsou vybaveny ventilátorem, který nasává studený vzduch od podlahy mezi plášti vložky se zahřívá a vychází průduchy v horní části. Tím je vytopení místnosti rychlejší a rovnoměrnější. (Ventilátor není nutné zapojovat a používat.) Součástí krbové vložky je instalační zazdívací rámeček a výškově nastavitelný stojan.

BOREAL krbová vložka I90ED rohová, pravé prosklení

Proč krbovou vložku Boreal I90ED? dvouplášťová vložka litinová dvířka a rošt spalovací komora vyložena žáruvzdornými tvarovkami českého původu (značka Promat) sekundární spalování oplach skla možnost napojení na teplovzdušné rozvody Vložky Boreal jsou vybaveny ventilátorem, který nasává studený vzduch od podlahy mezi plášti vložky se zahřívá a vychází průduchy v horní části. Tím je vytopení místnosti rychlejší a rovnoměrnější. (Ventilátor není nutné zapojovat a používat.) Součástí krbové vložky je instalační zazdívací rámeček a výškově nastavitelný stojan.

BOREAL krbová vložka I90EI rohová, levé prosklení

Proč krbovou vložku Boreal I90EI? dvouplášťová vložka litinová dvířka a rošt spalovací komora vyložena žáruvzdornými tvarovkami českého původu (značka Promat) sekundární spalování oplach skla možnost napojení na teplovzdušné rozvody Vložky Boreal jsou vybaveny ventilátorem, který nasává studený vzduch od podlahy mezi plášti vložky se zahřívá a vychází průduchy v horní části. Tím je vytopení místnosti rychlejší a rovnoměrnější. (Ventilátor není nutné zapojovat a používat.) Součástí krbové vložky je instalační zazdívací rámeček a výškově nastavitelný stojan.

BOREAL krbová vložka I70EDS rohová, pravé prosklení

Proč krbovou vložku Boreal I70EDS? dvouplášťová vložka litinová dvířka a rošt spalovací komora vyložena žáruvzdornými tvarovkami českého původu (značka Promat) sekundární spalování oplach skla možnost napojení na teplovzdušné rozvody moderní černé orámování skla Vložky Boreal jsou vybaveny ventilátorem, který nasává studený vzduch od podlahy mezi plášti vložky se zahřívá a vychází průduchy v horní části. Tím je vytopení místnosti rychlejší a rovnoměrnější. (Ventilátor není nutné zapojovat a používat.) Součástí krbové vložky je instalační zazdívací rámeček a výškově nastavitelný stojan.

BOREAL krbová vložka I70EIS rohová, levé prosklení

Proč krbovou vložku Boreal I70EIS? dvouplášťová vložka litinová dvířka a rošt spalovací komora vyložena žáruvzdornými tvarovkami českého původu (značka Promat) sekundární spalování oplach skla možnost napojení na teplovzdušné rozvody moderní černé orámování skla Vložky Boreal jsou vybaveny ventilátorem, který nasává studený vzduch od podlahy mezi plášti vložky se zahřívá a vychází průduchy v horní části. Tím je vytopení místnosti rychlejší a rovnoměrnější. (Ventilátor není nutné zapojovat a používat.) Součástí krbové vložky je instalační zazdívací rámeček a výškově nastavitelný stojan.