Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Little dutch dreveny dort

Nalezeno:    156 produktů

Little Dutch Ponk dřevěný

Tento hrací dřevěný ponk je dodáván s dřevěným nářadím a příslušenstvím Děti si mohou z jednotlivých dílů sestavit třeba autíčko nebo opravit, cokoli je potřeba. Mějte po ruce všechny své nástroje.

LITTLE DUTCH Toustovač dřevěný

Toastovač v krásném dřevěném provedení je nezbytným doplňkem každé dětské kuchyňky. Nechte si od vašeho dítěte připravit výborný toast se sýrem! Balení obsahuje dřevěný toastovač, talíř, nůž, dva plátky toastového chleba, máslo, plátek sýra, smažené vejce a skleničky medu a marmelády. Rozměry: 18 x 8 x 18 cm Vhodné pro děti od 2 let.

LITTLE DUTCH Fotoaparát dřevěný

Dřevěný fotoaparát s poutkem na zápěstí si vaše dítě může snadno nosit všude s sebou - na procházku, do zoo i k babičce. Pohled na svět v přes objektiv v podobě kaleidoskopu bude vždy barevný a zábavný! Mačkací spoušť umožňuje malému fotografovi zažívat pocit skutečného focení. Rozměry: 4,5 x 10 x 7,5 cm Vhodné pro děti od 2 let.

Little Dutch Fotoaparát dřevěný

Dřevěný fotoaparát s poutkem na zápěstí si vaše dítě může snadno nosit všude s sebou - na procházku, do zoo i k babičce. Pohled na svět v přes objektiv v podobě kaleidoskopu bude vždy barevný a zábavný! Mačkací spoušť umožňuje malému fotografovi zažívat pocit skutečného focení. Rozměry: 4,5 x 10 x 7,5 cm Vhodné pro děti od 2 let.

Little Dutch Karavan dřevěný

Karavan v kvalitním dřevěném provedení má odnímatelnou střechu, aby bylo možné dovnitř posadit celou rodinu, kufr a zásoby jídla na víkend. Surf se připevní na střechu a víkend u moře může začít! Obsah balení: karavan, 4 figurky, kufr, taška s jídlem a surf. Rozměry: 22,5 x 10,5 x 12,5 cm Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Little Dutch Toustovač dřevěný

Úžasný toustovač nesmí chybět žádné hospodyňce. Výborný doplněk ke kuchyňce stejné značky, stejně jako i kávovar, aj.

Little Dutch Kávovar dřevěný

Úžasný kávovar nesmí chybět žádné hospodyňce. Výborný doplněk ke kuchyňce stejné značky, stejně jako i toustovač, aj.

Little Dutch Dřevěný kolotoč Husa

Krásný dřevěný kolotoč od značky Little Dutch s uklidňujícím účinkem na kojence díky sladké ukolébavce. Kolotoč má pět housat a snadno se připevňuje k postýlce nebo ohrádce.

Motýľ drevený skladací - Little Dutch

Originálny drevený motýľ je tvorený jednotlivými dielmi rôznych farieb a tvarov, ktoré sa postupne navliekajú na základňu. Hračka pomáha rozvíjať jemnú motoriku dieťaťa a môže slúžiť aj ako krásna dekorácia v detskej izbe. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Motýľ drevený skladací - Little Dutch od authora a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

LITTLE DUTCH Čajový set dřevěný

Dřevěný čajový servis Little Dutch by neměl chybět žádné hospodyňce, stejně jako třeba kávovar kuchyňka, toustovač, aj… Bude to prima zábava, pro děti i dospělé. Součásti balení čajového servisu jsou: 2 čajové šálky, čajová konvice, cukřenka, 2 lžíčky, 2 podšálky, džbánek na mléko a tác.

LITTLE DUTCH Dřevěný kolotoč Husa

Tento krásný dřevěný kolotoč Husa má uklidňující účinek na kojence díky sladké ukolébavce. Kolotoč má pět housat, kteří rádi létají v kruzích, aby pobavili vaše dítě. Děti rády sledují pohyb těchto hraček, což stimuluje jejich vizuální vývoj. Hudební kolotoč je vhodný od narození a snadno se připevňuje k postýlce nebo ohrádce. Pěkně se kombinuje s dalšími hračkami z kolekce Little Dutch Husa. Vhodné pro děti od 0–6 let.

Čajový set drevený - Little Dutch

Budeme piť čaj spoločne? S touto rozkošnou drevenou čajovou súpravou môže vaša ratolesť podávať lahodné šálky čaju. S mliekom alebo cukrom, alebo plátkom citróna či vetvičkou mäty. Máte všetky ingrediencie pre zábavný čajový večer s priateľmi. Súčasťou balenia sú: 2 čajové šálky, čajová kanvica, cukornička, 2 lyžičky, 2 podšálky, džbán na mlieko a tácku. Čajový set drevený - Little Dutch od authora a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

LITTLE DUTCH Ponk mini dřevěný

Přenosný dětský ponk pro malé kutily v kvalitním dřevěném provedení s nářadím a dalším příslušenstvím. Díky kompaktnímu provedení se snadno přenáší a po skončení hraní snadno všechno nářadí uklidíte dovnitř ponku, který slouží i jako úložný box. V nabídce dřevěných hraček Little Dutch najdete i další hračky pro malé kutily a kutilky. Rozměry: 30 x 25 x 23,5 cm Vhodné pro děti od 3 let.

Little Dutch Ponk mini dřevěný

Přenosný dětský ponk pro malé kutily v kvalitním dřevěném provedení s nářadím a dalším příslušenstvím. Díky kompaktnímu provedení se snadno přenáší a po skončení hraní snadno všechno nářadí uklidíte dovnitř ponku, který slouží i jako úložný box. V nabídce dřevěných hraček Little Dutch najdete i další hračky pro malé kutily a kutilky, např. Sadu nářadí v boxu 15-dílnou 4434LD, Box s nářadím 7078LD, Vrtačku dřevěnou 7091LD nebo Pásek s nářadím 7090LD. Rozměry: 30 x 25 x 23,5 cm Vhodné pro děti od 3 let.

Little Dutch Dřevěný traktor modrý

Dřevěný traktor Krásná dřevěná hračka pro všechny milovníky motorových vozidel.