Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lity stojanek a5 na vysku

Nalezeno:    47 produktů

Elegantní menu stojánek A5 na výšku

Elegantní menu stojánek na letáky se základnou formátu A5 na výšku. Nový inovovaný design stojánku se stříbrnou eloxovanou hliníkovou základnou s vkládanou čirou plexi kapsou na letáček pro stabilní nabídku nebo menu. Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny

Swing menu stojánek A5 na výšku

Elegantní menu stojánek na letáky s hliníkovou základnou a kapsou na prospekt formátu A5 na výšku. Nový inovovaný design stojánku se stříbrnou eloxovanou hliníkovou základnou s vkládanou čirou plexi kapsou na letáček pro stabilní nabídku nebo menu. Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny

Plastový stojánek Tvar L - A5 na výšku

Čiré plastové ohýbané nabídkové plexi stojánky formátu A5 ve tvaru L na výšku. Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny

Plastový stojánek Tvar T - A5 na výšku

Čiré plastové ohýbané nabídkové plexi stojánky formátu A5 ve tvaru T na výšku. Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny

Plastový stojánek Tvar A - A5 na výšku

Čiré plastové ohýbané nabídkové plexi stojánky formátu A5 ve tvaru A na výšku. Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny

Plastový stojánek Tvar Y - A5 na výšku

Čiré plastové ohýbané nabídkové plexi stojánky formátu A5 ve tvaru Y na výšku. Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny

Stojánek na letáky JD5, typ Y na výšku, A5

Pultové prezentační stojánky tvaru Y z plastu.Vhodné jako stojánek na menu do restaurací.Orientované na výšku.Dvoustranný pohled.Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Stojánek na letáky JD3, typ L na výšku, A5

Pultové prezentační stojánky tvaru L z plastu.Vhodné jako stojánek na menu do restaurací.Orientované na výšku.Jednostranný pohled.

Stojánek na letáky JD7, typ T na výšku, A5

Pultové prezentační stojánky z masivních plastových panelů.Vhodné jako stojánek na menu do restaurací.Orientované na výšku.Panely jsou v rozích spojeny magnety.

Popisovatelný stojánek JD4, typ L na výšku, A5

Popisovatelné stojánky z laminátu.Ideální ke zvýraznění akčních cen poledního menu.Vhodné pro všechny typy křídových popisovačů.Jednostranný pohled.

Stojánek na letáky s hliníkovou základnou JD8, na výšku, A5

Pultové prezentační stojánky z plastu.Pevná hliníková základna.Vhodné jako stojánek na menu do restaurací.Orientované na výšku.Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Plexi stojánek na letáky JD1, typ L na výšku, A5

Pultové prezentační stojánky tvaru L z plexiskla.Vhodné jako stojánek na menu do restaurací.Orientované na výšku.Jednostranný pohled.

Plexi stojánek na letáky JD6, typ A na výšku, A5

Pultové prezentační stojánky tvaru A z plexiskla.Vhodné jako stojánek na menu do restaurací.Orientované na výšku.Dvoustranný pohled.

Plexi stojánek na letáky JD2, typ T na výšku, A5

Pultové prezentační stojánky tvaru T z plexiskla.Vhodné jako stojánek na menu do restaurací.Orientované na výšku.Dvoustranný pohled.

Nastavitelný stojánek na letáky JD9, typ L na výšku, A5

Pultové prezentační stojánky tvaru L z plastu.Možnost nastavení úhlu sklonu stojánku.Orientované na výšku.Jednostranný pohled.