Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Loreal elseve total repair 5

Nalezeno:    140 produktů

Dvoufázový expres balzám Loréal Elseve Total Repair 5 - 200 ml

Dvoufázový expres balzám obohacený o Pro-Keratin a Shine Care zabraňuje třepení konečků vlasů. Vyživuje a regeneruje vlasové vlákno. Balzám usnadňuje rozčesávání vlasů a chrání vlasy před UV zářením. Balení: 200 ml Vlastnosti: - bezoplachový balzám - obohacený o Pro-Keratin a Shine Care - zabraňuje třepení konečků - vyživuje vlasy - regeneruje vlasové vlákno - usnadňuje rozčesávání vlasů - chrání vlasy před UV zářením - velmi snadná úprava vlasů Aplikace: 1. Před použitím protřepejte. 2. Aplikujte do vlhkých či suchých vlasů.

LOREAL Elseve Total Repair 5 Sica maska na poškozené vlasy 300ml

ELS FULL REPAIR5 MASKA 300 ml Obnovující maska s účinkem až do 10 vrstev představuje expertní péči na extrémně poškozené a suché vlasy s roztřepenými konečky.

Péče pro poškozené vlasy Loréal Elseve Total Repair 5 - 400 ml

Regenerační péče intenzivně vyživuje a obnovuje poškozené a oslabené vlasy. Péče vlasy dlohodobě regeneruje a posiluje. Složení obohacené o Sicamide a Pro-Keratin bouje proti řídnutí a oslabení vlasů. Dodává vlasům objem a lesk. Balení: 400 ml Vlastnosti: - pro poškozené a oslabené vlasy - dlouhodobě vlasy regeneruje - obsahuje Sicamide a Pro-Keratin - posiluje vlasové vlákno - bojuje proti řídnutí a oslabení - dodává vlasům objem a lesk Aplikace: 1. Aplikujte na vlhké šamponem umyté vlasy. 2. Jemně promasírujte a důkladně opláchněte.

Šampon pro poškozené vlasy Loréal Elseve Total Repair 5 - 400 ml

Regenerační šampon intenzivně vyživuje a obnovuje poškozené vlasy. Regeneruje a posiluje vlasové vlákno, dodává vlasům hebkost a lesk. Složení šamponu je obohacené o výtažek z měsíčku. Vyplňuje a zaceluje mikrotrhliny ve vlasech. Balení: 400 ml Vlastnosti: - pro poškozené vlasy - regeneruje vlasové vlákno - složení obohacené o výtažek z měsíčku - posiluje vlasy - dodává hebkost a lesk - vyplňuje mikrotrhliny ve vlasech Aplikace: 1. Aplikujte na vlhké vlasy, jemně napěňte. 2. Důkladně opláchněte.

Maska pro poškozené vlasy Loréal Elseve Total Repair 5 - 300 ml

Regenerační maska intenzivně vyživuje a obnovuje poškozené vlasy. Regeneruje a posiluje vlasové vlákno, dodává vlasům hebkost a lesk. Složení masky je obohacené o výtažek z měsíčku a Ceramid. Vyplňuje a zaceluje mikrotrhliny ve vlasech. Balení: 300 ml Vlastnosti: - pro poškozené vlasy - dodává vlasům sílu - regeneruje vlasové vlákno - složení obohacené o výtažek z měsíčku a Ceramid - posiluje vlasy - dodává hebkost a lesk - vyplňuje mikrotrhliny ve vlasech Aplikace: 1. Naneste na vlhké šamponem umyté vlasy. 2. Nechte působit 2 - 3 minuty a poté důkladně opláchněte.

Péče pro poškozené vlasy Loréal Elseve Total Repair 5 - 200 ml

Regenerační péče intenzivně vyživuje a obnovuje poškozené a oslabené vlasy. Péče vlasy dlohodobě regeneruje a posiluje. Složení obohacené o Sicamide a Pro-Keratin bouje proti řídnutí a oslabení vlasů. Dodává vlasům objem a lesk. Balení: 200 ml Vlastnosti: - pro poškozené a oslabené vlasy - dlouhodobě vlasy regeneruje - obsahuje Sicamide a Pro-Keratin - posiluje vlasové vlákno - bojuje proti řídnutí a oslabení - dodává vlasům objem a lesk Aplikace: 1. Aplikujte na vlhké šamponem umyté vlasy. 2. Jemně promasírujte a důkladně opláchněte.

Šampon pro poškozené vlasy Loréal Elseve Total Repair 5 - 250 ml

Regenerační šampon intenzivně vyživuje a obnovuje poškozené vlasy. Regeneruje a posiluje vlasové vlákno, dodává vlasům hebkost a lesk. Složení šamponu je obohacené o výtažek z měsíčku. Vyplňuje a zaceluje mikrotrhliny ve vlasech. Balení: 250 ml Vlastnosti: - pro poškozené vlasy - regeneruje vlasové vlákno - složení obohacené o výtažek z měsíčku - posiluje vlasy - dodává hebkost a lesk - vyplňuje mikrotrhliny ve vlasech Aplikace: 1. Aplikujte na vlhké vlasy, jemně napěňte. 2. Důkladně opláchněte.

Mycí krém pro proškozené vlasy Loréal Elseve Total Repair 5 - 400 ml

Pečující mycí krém pro poškozené a suché vlasy obohacený o výtažek z měsíčku lékařského. Krém z vlasů odstraňuje nečistoty, intenzivně vlasy regeneruje a usnadňuje ročesávání. Krém zabraňuje lámavosti vlasů a posiluje vlasy. Balení: 400 ml Vlastnosti: - pro poškozené a suché vlasy - bez pěny - ultra jemné mytí - intenzivní regenerace - snadné rozčesání vlasů - obsahuje měsíček lekářský - hloubková regenerace - zabraňuje lámavosti vlasů - posiluje vlasy Aplikace: 1. Do mokrých vlasů aplikujte 10-15 pumpiček dle délky vlasů. 2. Jemně promasírujte a rovnoměrně naneste od pokožky až ke konečkům. 3. Vlasy důkladně opláchnětě a...

Krém pro poškozené vlasy Loréal Elseve Total Repair 5 Cica - 150 ml

Krém pro poškozené vlasy obsahuje výtažek z měsíčku lékařského a ceramid. Obnovuje vlasové vlákno a chrání vlasy před teplem. Krém zaceluje roztřepené konečky vlasů. Krém je možné použít i jako závěrečný styling. Balení: 150 ml Vlastnosti: - pro poškozené vlasy - obohacný o výtažek z měsíčku a ceramid - chrání vlasy před teplem - obovuje vlasové vlákno - zaceluje rozřepené konečky vlasů - snadná úprava vlasů - možné použít jako záverečný styling Aplikace: 1. Aplikujte na vlhké vlasy před foukáním. 2. Upravte požadovaného stylingu.

Intenzivní balzám pro poškozené vlasy Loréal Elseve Total Repair 5 Rapid Reviver - 180 ml

Intenzivní balzám Elseve Total Repair 5 Rapid Reviver je ideální pro poškozené vlasy. Dokonale chrání bez nutnosti dlouhého působení a bez zatížení vlasů. Složení obohacené o aminokyseliny a vitamín E poskytuje až 2x více ochranné péče než klasický kondicionér Total Repair 5 a zaceluje poškozené vlasové vlákno. Balení: 180 ml Vlastnosti: - intenzivní balzám pro poškozené vlasy - bez nutnosti působení - nezatěžuje - zaceluje vlasové vlákno - 2x více ochranné péče - pro každodenní použití Aplikace: 1. Aplikujte po použití šamponu na mokré vlasy od délek po konečky. 2. Důkladně opláchn

L'Oréal Paris Elseve Total Repair 5 Regenerační balzám 200 ml

Popis Elseve Total Repair 5 - Expertní péče, která bojuje s 5 příznaky poškozených vlasů - řídnutí, oslabení, drsnost na dotek, bez lesku a bez objemu. Tajemství Total Repair 5 Laboratoře L'Oréal Paris vytvořily svou 1. řadu s obsahem pokrokového regeneračního komplexu Sicamide + Pro-Keratin. Ultra jemné složení obohacené o Sicamide a Pro-Keratin splyne s vlasovým vláknem a tím ho pomáhá dlouhodobě regenerovat. 5 prokázaných účinků - vlasy jsou více 1 Regenerované 2 Plné života 3 Jemné 4 Posílené* 5 Zářivé *Instrumentální test šampon + balzám Použití: Aplikujte na mokré vlasy umyté šamponem Total Repair 5, zaměřte se ze...

L'Oréal Paris Elseve Total Repair 5 Regenerační šampon 400 ml

Popis Elseve Total Repair 5 - Expertní péče, která bojuje s 5 příznaky poškozených vlasů - řídnutí, oslabení, drsnost na dotek, bez lesku a bez objemu. Tajemství Total Repair 5 proti těmto 5 příznakům poškozených vlasů Laboratoře L'Oréal Paris vytvořily svou 1. řadu s obsahem pokrokového regeneračního komplexu Sicamide + Pro-Keratin. Ultra jemné složení obohacené o Sicamide a Pro-Keratin splyne s vlasovým vláknem a tím ho pomáhá dlouhodobě regenerovat. 5 prokázaných účinků - vlasy jsou více 1 Regenerované 2 Plné života 3 Jemné 4 Posílené* 5 Zářivé *Instrumentální test šampon + balzám Použití: Aplikujte na mokré vlasy, ...

Loréal Paris Elseve Total Repair 5 regenerační balzám na poškozené vlasy 200 ml

Expertní péče, která bojuje s 5 příznaky poškozených vlasů - řídnutí, oslabení, drsnost na dotek, bez lesku a bez objemu.

Loréal Paris Elseve Total Repair 5 regenerační šampon na poškozené vlasy 250 ml

Expertní péče, která bojuje s 5 příznaky poškozených vlasů - řídnutí, oslabení, drsnost na dotek, bez lesku a bez objemu.

L'Oréal Paris Elseve Total Repair 5 regenerační šampon 250 ml

Popis Expertní péče, která bojuje s 5 příznaky poškozených vlasů - řídnutí, oslabení, drsnost na dotek, bez lesku a bez objemu. Tajemství Total Repair 5 Proti těmto 5 příznakům poškozených vlasů Laboratoře L'Oréal Paris vytvořily svou 1. řadu s obsahem pokrokového regeneračního komplexu Sicamide + Pro-Keratin. Ultra jemné složení obohacené o Sicamide a Pro-Keratin splyne s vlasovým vláknem a tím ho pomáhá dlouhodobě regenerovat. 5 prokázaných účinků - vlasy jsou více 1 Regenerované 2 Plné života 3 Jemné 4 Posílené* 5 Zářivé *Instrumentální test šampon + balzám Použití: Aplikujte na mokré vlasy, napěňte a opláchněte. Po...