Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Loreal elseve

Nalezeno:    689 produktů

LOREAL Elseve Fibralogy šampon 250ml

LOREAL Elseve Fibralogy šampon 250ml A7606900 Určený na jemné vlasy bez hustoty. Vlasové vlákno postupně zesílí zevnitř, postupné znatelné zhuštění. Výsledný efekt je hustý a plný objem.

LOREAL Elseve šampon ARGININE 250ml

LOREAL Elseve šampon ARGININE 250ml A6060325 Bojuje proti oslabeným vlasům s tendencí vypadávat. Restrukturalizuje vlasové vlákno, vyživuje od kořínků a vlasy jsou po užití celkově odolnější. Obsahuje Arginin a Proteiny.

LOREAL Elseve Full Repair šampon 250ml

LOREAL Elseve Full Repair šamp. 250ml A5610200 Pro poškozené vlasy a oslabené vlasy. Obohacen o Pro-Keratin, který obnovuje vlasové vlákno a posiluje vlasovou strukturu.

LOREAL Elseve šampon barvené vlasy 250ml

LOREAL Elseve šampon barvené vlasy 250ml A5608000 Šampon na barvené vlasy obsahuje UV filtry a kationtové složky, díky kterým je vlasové vlákno chráněno a zářivost barvy prodloužená.

LOREAL Elseve balzám barvené vlasy 200ml

LOREAL Elseve balzám barvené vlasy 200ml A5496900 Balzám s ochrannou péčí Elseve Color Vive doplňuje účinek šamponu: vyhlazuje vlasové vlákno a umožňuje snadné rozčesávání vlasů, aniž by je zatěžoval. Vlasy jsou snadno rozčesatelné, zářivost barvy prodloužená.

LOREAL Elseve Full Repair balzám 200ml

LOREAL Elseve Full Repair balzám 200ml A4564400 Regenerační balzám obsahuje Pro-Keratin a Ceramid pro kompletní obnovu Vašich vlasů buňku po buňce. Zaceluje a vyhlazuje povrch vlasu, posiluje jej, takže vlas je silný a hladký.

LOREAL ELSEVE Total Repair balzám 200ml

Elseve Total Repair regenerační balzám obsahuje Pro-Keratin a Ceramid pro kompletní obnovu Vašich vlasů buňku po buňce.

LOREAL ELSEVE Total Repair šampon 250ml

Jedinečný regenerační šampon Elseve Full Repair 5 obnoví krásu vašich vlasů! Díky pravidelnému používání budou zacelené a hladké na dotek.

LOREAL Elseve Balzám pro suché vlasy 180ml

Intenzivní balzám pro suché vlasy Elseve (Extraordinary Oil Rapid Reviver) 180 ml Intenzivní kondicionér je obohacen o aminokyselinu a vitamín E. Vlasy regeneruje bez času působení a vlasy nezatěžuje.

LOREAL Elseve Balzám pro poškozené vlasy 180ml

Balzám pro poškozené vlasy Elseve (Total Repair 5 Rapid Reviver) 180 ml Intenzivní kondicionér je obohacen o aminokyselinu a vitamin E. Intenzivně vlasy regeneruje bez času působení a vlasy nezatěžuje.

LOREAL Elseve Fibralogy dvoufázový expres balzám 200ml

ELS FIBRALOGY BIPHASE SPRAY 200 ml Dvousložkový expres balzám Fibralogy Biphase Spray je tajemství hustších a skvěle upravených vlasů.

LOREAL Elseve šampon proti vypadávání vlasů 400ml

ELS ARGININE RESISTX3 SAMP 400 ml Expertní péče pro posílení slabých vlasů s tendencí vypadávat kvůli lámavosti.

LOREAL Elseve Extraordinary Oil vyživující šampon 400ml

ELS EXTRAORD OIL SAMP 400 ml Pro suché, drsné vlasy bez lesku. Suché vlasy postrádají výživu což je zanechává hrubé, matné, bez života.

Loréal Elséve Color Vive šampon 250 ml

Elseve Šampon s UV filtry na barvené vlasy obsahuje UV filtry a kationtové složky, díky kterým je vlasové vlákno chráněno a zářivost barvy prodloužená.

LOREAL Elseve Intenzivní balzám pro barvené vlasy 180ml

Intenzivní balzám pro barvené vlasy Elseve (Color-Vive Rapid Reviver Conditioner) 180 ml Intenzivní kondicionér je obohacen o aminokyselinu (arginin) a vitamin E. Chrání vlasy bez času působení a vlasy nezatěžuje.