Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Loreal paris rasenka 4d

Nalezeno:    392 produktů

L´Oréal Paris Lash Architect 4D černá prodlužující řasenka 10,5ml

False Lash Architect prodlužující řasenka 10,5ml Dokonale prodlouží vaše řasy. Inovativní kartáček výrazně zvětší objem řas a aplikuje barvu už od kořínků řas. Řasenka je obohacena o výtažky z jojoby a panthenol, který řasy hluboce vyživuje. Výsledkem jsou dokonalé husté a prodloužené řasy.

Řasenka L´Oréal Paris Lash Architect

Řasenka L´Oreal Paris Lash Architect 4D Mascara. Řasenka pro délku, objem, natočení a oddělení řas. Přejděte na 4D a Váš pohled získá nový rozměr! S touto exkluzivní řasenkou dosáhnete magneticky přitažlivého vzhledu - připravte se na dokonale oddělené řasy, objem a délku. Asymetrický tvar kartáčku zachytí každou řasu, zkosená strana kartáčku řasy natočí, ostré hrany kartáčku důkladně oddělí každou řasu, ploché strany kartáčku přidají řasám objem a délku. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris Unlimited

Řasenka L’Oréal Paris Unlimited vyniká svým unikátně řešeným kartáčkem, který řasy prodlouží, oddělí a zvýrazní. Kartáček lze ohnout do strany, takže pohodlně nalíčí úplně všechny řasy. ### Proč jsme si zamilovali řasenku L'Oréal Paris? dodá řasám objem, neslepuje. ### Naneste řasenku správně! Nejprve rovným kartáčkem proveďte základní nalíčení od kořínků směrem ke konečkům, poté kartáček ohněte a proveďte dolíčení menších řas. Zobrazení odstínu závisí na nastavení barev vašeho monitoru. Skutečná barva se může nepatrně lišit.

L´Oréal Paris Lash Architect 4D řasenka 10,5 ml pro ženy Black

L´Oréal Paris Lash Architect 4D Řasenka pro ženy 10,5 ml Odstín Black

L´Oréal Paris Lash Architect 4D řasenka pro objem a prodloužení řas odstín Black

L´Oréal Paris Lash Architect 4D řasenka pro objem a prodloužení řas odstín Black. Kosmetika L´Oreal Paris L´Oreal Paris Lash Architect 4D Mascara Black Řasenka pro délku, objem, natočení a oddělení řas. Odstín Black černá. Přejděte na 4D a Váš pohled získá nový rozměr! S touto exkluzivní řasenkou do

Řasenka L´Oréal Paris Paradise Extatic

Prodlužující řasenka pro objem řas L´Oreal Paris Paradise Extatic. Voděodolná rasenka, která díky svému speciálnímu tvaru kartáčku dodává řasám maximální objem a délku. Recinový olej dodává řasám výživu a regeneruje je. S voděodolnou řasenkou Paradise Extatic budou Vaše řasy nepřehlédnutelné. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris Double Extension

Dvoufázová řasenka pro délku a objem L´Oreal Paris Double Extension Beauty Tubes Složení: 6 ml Double Extension Beauty Tubes + 6 ml Double Extension Beauty Tubes Serum Objevte fascinující způsob prodloužení řas a jejich dokonalou ochranu s novou řasenkou Beauty Tubes. Dva kroky pro dokonalé řasy. Prvním krokem posílíte a prodloužíte řasy a připravíte je na aplikaci barvy. Druhý krok slouží pro výrazné nalíčení. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris Double Extension

Řasenka L´Oreal Paris Double Extension. Dva kroky pro dokonalé řasy. Krok 1 báze - Posílí a prodlouží řasy. Připraví je na aplikaci barvy. Obsahuje Ceramid R pro obnovu a ochranu řas a přírodní vlákna pro výrazné prodloužení řas. Patentovaný kartáček pro oddělení řas a nalíčení až ke konečkům. Krok 2 - top coat pro výrazné nalíčení. Komplex PC/PA pro lepší přilnutí barvy k řasám. Komplex silikonů a přírodních vosků pro snadný pohyb kartáčku po řasách. Provitamin B5 pro obnovu struktury řasy. Patentovaný kartáček pro homogenní nalíčení zabraňuje vzniku žmolků na konečcích řas.

Řasenka L´Oréal Paris - Lash Architect , 10,5ml, Black

Řasenka **L´Oreal Paris Lash Architect 4D Mascara**. Řasenka pro délku, objem, natočení a oddělení řas. Přejděte na 4D a Váš pohled získá nový rozměr! S touto exkluzivní řasenkou dosáhnete magneticky přitažlivého vzhledu - připravte se na dokonale oddělené řasy, objem a délku. Asymetrický tvar kartáčku zachytí každou řasu, zkosená strana kartáčku řasy natočí, ostré hrany kartáčku důkladně oddělí každou řasu, ploché strany kartáčku přidají řasám objem a délku. **Poznámka**: _Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru_.HlavaSrdceZáklad

Řasenka L´Oréal Paris False Lash Wings

Voděodoloná řasenka L´Oréal Paris False Lash Wings Mascara Waterproof. Zhušťující řasenka L´Oréal Paris False Lash Wings Mascara Waterproof pro efekt umělých řas. Inovativní kartáček natočí Vaše řasy již od konečků a zajistí dokonalé husté a dlouhé řasy. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris False Lash Telescopic

Řasenka L´Oreal Paris Mascara False Lash Telescopic. Řasenka pro nekonečnou délku řas. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris False Lash Wings

Modelující řasenka L´Oréal Paris False Lash Wings Sculpt. Řasenka L´Oréal Paris False Lash Wings Sculpt pomáhá řasy modelovat. Unikátní kartáček zahustí a prodlouží každou řasu. Bohaté složení zároveň řasy vyživuje a posiluje. Intenzivní barva perfektně zvýrazní oči. Dodejte svým řasám objem, tvar a nekonečnou délku. Vlastnosti: · modeluje řasy · řasám dodá objem · odolné složení Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris False Lash Superstar

Řasenka L´Oréal Paris False Lash Superstar Mascara pro efekt dvojnásobného objemu řas. Řasenka L´Oréal Paris False Lash Superstar Mascara dodá řasám objem a perfektně je natočí. Řasenka obsahuje podkladovou bázi, která řasy zpevní a dodá jim objem. Unikátní kartáček nadzvedne i ty nejkratší řasy. Po použití budou řasy prodloužené a s intenzivní barvou. Vaše řasy tak budou dokonalé během celého dne. Vlastnosti: · dodá řasám objem a délku · dokonale prodlouží každou řasu · zanechává řasy plné objemu Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris Volume Million Lashes

Intenzivní řasenka L´Oreal Paris Mascara Volume Million Lashes Excess. Dodá řasám objem. Dokonale oddělí řasy. Pro dramatický efekt řas. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záležeí na nastavení barev Vašeho monitoru.

Loreal Paris Volumissime objemová řasenka 7,5ml

Loreal Paris Volumissime objemová řasenka 7.5ml Klasická objemová řasenka dodá vašim řasám výraznou intenzitu. Řasenka zajistí až 5x větší objem bez žmolků. Objemový kartáček napomáhá obalit každou řasu od kořínku ke konečkům.