Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Loreal rasenka

Nalezeno:    466 produktů

Loreal řasenka Volume Million Lashes Black voděodolná 9ml

Intenzivní objem. Intenzivní definice. Intenzivní černá. Dodej svým řasám nekonečný voděodolný objem řas.

Řasenka L´Oréal Paris Unlimited

Prodlužující a objemová řasenka L’Oréal Paris Unlimited. Řasenka vyniká svým unikátně řešeným kartáčkem, který řasy prolouží, oddělí a zvýrazní. Kartáček lze ohnout do strany, takže pohodlně nalíčí úplně všechny řasy. Dodá řasám objem, ale neslepí je. S řasenkou L’Oréal Paris Unlimited zažijí Vaše řasy dokonalé nalíčení bez limitů. Použití: Nejprve rovným kartáčkem proveďte základní nalíčení od kořínků směrem ke konečkům, poté kartáček ohněte a proveďte dolíčení menších řas. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris Volumissime

Objemová řasenka L´Oreal Paris Mascara Volumissime x5. Řasenka pro intenzivní pohled Vašich očí. Tato řasenka dodá Vašim řasám 5x více objemu a obzvláště bohatost. Jedním tahem pomocí speciálního kartáčku a krémové formule dodá Volumissime x5 vašim řasám péči a výjimečný objem. Speciální kartáček s hustým vláknem umožňuje stejnoměrné nanášení, tj. Vaše řasy se nelepí, ale jsou krásně oddělené. Řasenka, která dokonale Vaše řasy zvýrazní, dodá jim plný vzhled a maximální prodloužení. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris Telescopic

Kosmetika L´Oreal Paris L´Oreal Paris Mascara Telescopic Extrémně prodlužující řasenka. Pro dramaticky delší řasy s dvojitou intenzitou. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris Double Extension

Voděodolná prodlužující řasesnka L´Oréal Paris Double Extension. Oboustranná řasenka L´Oréal Paris Double Extension ve dvou krocích prodlouží řasy až o 60%. 1. Ošetřující a vyživující podkladovou báze s obsahem ceramidů, která řasy ošetří a extrémně prodlouží 2. Intenzivní barva, která neslepuje řasy S prodlužující řasenkou L´Oréal Paris Double Extension získají vaše řasy neuvěřitelnou délku. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris Lash Architect

Řasenka L´Oreal Paris Lash Architect 4D Mascara. Řasenka pro délku, objem, natočení a oddělení řas. Přejděte na 4D a Váš pohled získá nový rozměr! S touto exkluzivní řasenkou dosáhnete magneticky přitažlivého vzhledu - připravte se na dokonale oddělené řasy, objem a délku. Asymetrický tvar kartáčku zachytí každou řasu, zkosená strana kartáčku řasy natočí, ostré hrany kartáčku důkladně oddělí každou řasu, ploché strany kartáčku přidají řasám objem a délku. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris False Lash

Oboustranná řasenka pro extra objem a délku L´Oréal Paris False Lash X-Fiber. Revolučně řešená řasenka s kartáčkem na obou koncích. Řasy ve dvou krocích získají maximální objem a délku: 1. Kartáček s černou barvou dodá řasám extrémní objem a intenizvní barvu tak, že obaluje jednotlivé řasy od kořínků až po konečky. 2. Kartáček je vybaven mnohem větším množstvím vláken, které zajišťují, že se řasy neslepí. S oboustrannou řasenkou L´Oréal Paris False Lash X-Fiber vykouzlíte naprosto fantastické řasy. Zobrazení odstínu závisí na nastavení barev vašeho monitoru. Skutečná barva se může nepatrně lišit.

Řasenka L´Oréal Paris Double Extension

Dvoufázová řasenka pro délku a objem L´Oreal Paris Double Extension Beauty Tubes Složení: 6 ml Double Extension Beauty Tubes + 6 ml Double Extension Beauty Tubes Serum Objevte fascinující způsob prodloužení řas a jejich dokonalou ochranu s novou řasenkou Beauty Tubes. Dva kroky pro dokonalé řasy. Prvním krokem posílíte a prodloužíte řasy a připravíte je na aplikaci barvy. Druhý krok slouží pro výrazné nalíčení. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris False Lash Wings

Voděodoloná řasenka L´Oréal Paris False Lash Wings Mascara Waterproof. Zhušťující řasenka L´Oréal Paris False Lash Wings Mascara Waterproof pro efekt umělých řas. Inovativní kartáček natočí Vaše řasy již od konečků a zajistí dokonalé husté a dlouhé řasy. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris False Lash Wings

Modelující řasenka L´Oréal Paris False Lash Wings Sculpt. Řasenka L´Oréal Paris False Lash Wings Sculpt pomáhá řasy modelovat. Unikátní kartáček zahustí a prodlouží každou řasu. Bohaté složení zároveň řasy vyživuje a posiluje. Intenzivní barva perfektně zvýrazní oči. Dodejte svým řasám objem, tvar a nekonečnou délku. Vlastnosti: · modeluje řasy · řasám dodá objem · odolné složení Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris False Lash Telescopic

Řasenka L´Oreal Paris Mascara False Lash Telescopic. Řasenka pro nekonečnou délku řas. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris False Lash Superstar

Řasenka L´Oréal Paris False Lash Superstar Mascara pro efekt dvojnásobného objemu řas. Řasenka L´Oréal Paris False Lash Superstar Mascara dodá řasám objem a perfektně je natočí. Řasenka obsahuje podkladovou bázi, která řasy zpevní a dodá jim objem. Unikátní kartáček nadzvedne i ty nejkratší řasy. Po použití budou řasy prodloužené a s intenzivní barvou. Vaše řasy tak budou dokonalé během celého dne. Vlastnosti: · dodá řasám objem a délku · dokonale prodlouží každou řasu · zanechává řasy plné objemu Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris Volume Million Lashes

Intenzivní řasenka L´Oreal Paris Mascara Volume Million Lashes Excess. Dodá řasám objem. Dokonale oddělí řasy. Pro dramatický efekt řas. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záležeí na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris False Lash Wings

Řasenka L´Oreal Paris False Lash Wings Mascara. Zhušťující řasenka pro efekt umělých řas. Inovativní kartáček natočí Vaše řasy již od konečků a zajistí dokonalé husté a dlouhé řasy. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris False Lash Architect

Voděodolná řasenka L´Oreal Paris False Lash Architect Mascara Waterproof. Voděodolná prodlužující a zhušťující řasenka s efektem umělých řas. Oddělí jednotlivé řasy a zvýrazní je. Použití: Aplikujte jemnými tahy na řasy. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.