Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Loreal rasenka

Nalezeno:    522 produktů

Loreal řasenka Volume Million Lashes Black 10,5 ml

Tato řasenka vytváří extra objem a řasy tak husté, jako by jich byly miliony!

Řasenka L´Oréal Paris Volumissime

Objemová řasenka L´Oréal Paris Volumissime Royale x10. Řasenka díky svému hustému kartáčku oddělí každou řasu zvlášť, čímž dodá řasám neodolatelný až 10x větší objem. Lehká textura zabraňuje tvorbě žmolků a hrudek. Řasenka zamezuje slepení řas. Nedrolí se. S řasenkou Volumissime Royale budou Vaše řasy královsky krásné a výrazné. Účinky: · až 10x větší objem · neslepuje řasy · netvoří žmolky a hrudky · nedrolí se · intenzivní černá barva Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris Volumissime

Objemová řasenka L´Oreal Paris Mascara Volumissime x5. Řasenka pro intenzivní pohled Vašich očí. Tato řasenka dodá Vašim řasám 5x více objemu a obzvláště bohatost. Jedním tahem pomocí speciálního kartáčku a krémové formule dodá Volumissime x5 vašim řasám péči a výjimečný objem. Speciální kartáček s hustým vláknem umožňuje stejnoměrné nanášení, tj. Vaše řasy se nelepí, ale jsou krásně oddělené. Řasenka, která dokonale Vaše řasy zvýrazní, dodá jim plný vzhled a maximální prodloužení. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris Volumissime

Objemová řasenka L´Oreal Paris Volumissime. Řasenka, která dodá vašim řasám extra objem. Speciální kartáček s hustým vláknem umožní stejnoměrné nanášení. Řasy budou krásně oddělené a nebudou slepené. Obalí a posílí každou řasu pro 4x silnější a skvěle obohacené řasy, Extra jemná formule a extra objemný kartáček umožňují obalit každou řasu od kořínku ke konečku, bez přetížení a tvoření hrudek. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris Unlimited

Řasenka L’Oréal Paris Unlimited vyniká svým unikátně řešeným kartáčkem, který řasy prodlouží, oddělí a zvýrazní. Kartáček lze ohnout do strany, takže pohodlně nalíčí úplně všechny řasy. ### Proč jsme si zamilovali řasenku L'Oréal Paris? dodá řasám objem, neslepuje. ### Naneste řasenku správně! Nejprve rovným kartáčkem proveďte základní nalíčení od kořínků směrem ke konečkům, poté kartáček ohněte a proveďte dolíčení menších řas. Zobrazení odstínu závisí na nastavení barev vašeho monitoru. Skutečná barva se může nepatrně lišit.

Řasenka L´Oréal Paris Telescopic

Kosmetika L´Oreal Paris L´Oreal Paris Mascara Telescopic Extrémně prodlužující řasenka. Pro dramaticky delší řasy s dvojitou intenzitou. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris Double Extension

Voděodolná prodlužující řasesnka L´Oréal Paris Double Extension. Oboustranná řasenka L´Oréal Paris Double Extension ve dvou krocích prodlouží řasy až o 60%. 1. Ošetřující a vyživující podkladovou báze s obsahem ceramidů, která řasy ošetří a extrémně prodlouží 2. Intenzivní barva, která neslepuje řasy S prodlužující řasenkou L´Oréal Paris Double Extension získají vaše řasy neuvěřitelnou délku. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris Paradise Extatic

Prodlužující řasenka pro objem řas L´Oreal Paris Paradise Extatic. Řasenka, která díky svému speciálnímu tvaru kartáčku dodává řasám maximální objem a délku. Ricinový olej dodává řasám výživu a regeneruje je. S řasenkou Paradise Extatic budou Vaše řasy nepřehlédnutelné. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris Paradise Extatic

Prodlužující řasenka pro objem řas L´Oreal Paris Paradise Extatic. Voděodolná rasenka, která díky svému speciálnímu tvaru kartáčku dodává řasám maximální objem a délku. Recinový olej dodává řasám výživu a regeneruje je. S voděodolnou řasenkou Paradise Extatic budou Vaše řasy nepřehlédnutelné. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris Double Extension

Dvoufázová řasenka pro délku a objem L´Oreal Paris Double Extension Beauty Tubes Složení: 6 ml Double Extension Beauty Tubes + 6 ml Double Extension Beauty Tubes Serum Objevte fascinující způsob prodloužení řas a jejich dokonalou ochranu s novou řasenkou Beauty Tubes. Dva kroky pro dokonalé řasy. Prvním krokem posílíte a prodloužíte řasy a připravíte je na aplikaci barvy. Druhý krok slouží pro výrazné nalíčení. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris False Lash Wings

Voděodoloná řasenka L´Oréal Paris False Lash Wings Mascara Waterproof. Zhušťující řasenka L´Oréal Paris False Lash Wings Mascara Waterproof pro efekt umělých řas. Inovativní kartáček natočí Vaše řasy již od konečků a zajistí dokonalé husté a dlouhé řasy. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris False Lash Telescopic

Řasenka L´Oreal Paris Mascara False Lash Telescopic. Řasenka pro nekonečnou délku řas. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris False Lash Superstar

Řasenka L´Oréal Paris False Lash Superstar Mascara pro efekt dvojnásobného objemu řas. Řasenka L´Oréal Paris False Lash Superstar Mascara dodá řasám objem a perfektně je natočí. Řasenka obsahuje podkladovou bázi, která řasy zpevní a dodá jim objem. Unikátní kartáček nadzvedne i ty nejkratší řasy. Po použití budou řasy prodloužené a s intenzivní barvou. Vaše řasy tak budou dokonalé během celého dne. Vlastnosti: · dodá řasám objem a délku · dokonale prodlouží každou řasu · zanechává řasy plné objemu Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris Volume Million Lashes

Intenzivní řasenka L´Oreal Paris Mascara Volume Million Lashes Excess. Dodá řasám objem. Dokonale oddělí řasy. Pro dramatický efekt řas. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záležeí na nastavení barev Vašeho monitoru.

Řasenka L´Oréal Paris Volume Million Lashes

Řasenka pro objem L´Oréal Paris Mascara Volume Million Lashes Féline. Řasenka L´Oréal Paris Mascara Volume Million Lashes Féline dokáže natočit a prodloužit i ty nejkratší řasy. Speciální kartáček zachytí každou řasu a nadzvedne ji od kořínků až po konečky. Složení obsahuje arganový a heřmankový olej, který o řasy pečuje a vyživuje je. Řasy získají neuvěřitelný objem a délku. Aktivní látky: · heřmánkový a arganový olej Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.