Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Louis vuitton

Nalezeno:    57 produktů

Louis Vuitton

Nabízím k prodeji nádhernou novou čepici Louis Vuitton.

Louis Vuitton

Nabízím k prodeji nové riflové baleríny Louis Vuitton, velmi pohodlné, vel. 39.

Louis Vuitton

Nabízím zcela nový pléd Louis Vuitton, vhodný jako dárek. Krásný, nový stav. PC 14500Kč.S balením.

Louis Vuitton

Nabízím k prodeji novou kabelku Louis Vuitton Neverf., vhodnou jako dárek, s příslušenstvím i s účtem. PC 47000Kč.

Louis Vuitton

Nabízím k prodeji krásné nové kotníkové tenisky Louis Vuitton,vel. 41, PC 16400Kč.Rezervace. Nabízím i v šedé kostce.

Louis Vuitton

Nabízím k prodeji zcela nové luxusní psaníčko Louis Vuitton. Je krásným doplňkem do společnosti, divadla, na ples i na denní kávu. Zapínání ještě potaženo fólií.

Louis Vuitton

Nabízím k prodeji krásný nový luxusní šál Louis Vuitton Monogram Velvet Fringe Noir . Barva černá, materiál samet + satén, vhodný na běžné nošení, také do společnosti-divadlo, ples. Je opravdu nádherný.

Louis Vuitton

Nabízím k prodeji novou tašku LV Tahitienne Lilas,vel.43 x 28cm, krásný stav. S účtem.

Louis Vuitton

Nabízím k prodeji nádhernou, vhodnou jako dárek, etole Mahinu, materiál obsahuje kašmír. Vhodná na všechna roční období. PC 13000Kč.S účtem.

Louis Vuitton

Nabízím k prodeji velmi luxusní kozačky LV, nové, nikdy nevzaty, barva smetanová, krásná kůže. Velikost 38, v klidu může být i na 38 1-2. PC 23000Kč.

Louis Vuitton Životní sága

V roce 1821 se v malé osadě v kraji Jura narodí mladé mlynářce Louis Vuitton. Ve čtrnácti letech se rozhodne odejít hledat štěstí do Paříže. O třicet let později zakládá podnik s kufry. Svržení Ludvíka Filipa, válka proti Prusku, útěk Napoleona III., komuna nebo zrození republiky, nic z toho ho neodradí od cíle, který si stanovil: uspět. Louis Vuitton vytváří vlastní legendu, mýtus, který jeho syn Georges a vnuk Gaston budou pomalu, ale jistě a každý po svém naplňovat a zvětšovat.

Louis Vuitton - Životní sága

Příběh legendy V roce 1821 se v malé osadě v kraji Jura narodí mladé mlynářce Louis Vuitton. Ve čtrnácti letech se rozhodne odejít hledat štěstí do Paříže. O třicet let později zakládá podnik s kufry. Svržení Ludvíka Filipa, válka proti Prusku, útěk Napoleona III., komuna nebo zrození republiky, nic z toho ho neodradí od cíle, který si stanovil: uspět. Louis Vuitton vytváří vlastní legendu, mýtus, který jeho syn Georges a vnuk Gaston budou pomalu, ale jistě a každý po svém naplňovat a zvětšovat.

Louis Vuitton Catwalk - Louise Rytter

Founded as a luxury leather goods house in 1854, Louis Vuitton was for many decades one of the world’s leading trunk and accessories makers. It was after launching its first fashion collections in 1998, however, that the house reached unprecedented global fame, and pioneered high-profile collaborations with artists such as Richard Prince, Takashi Murakami and Stephen Sprouse. This definitive publication opens with a concise history of the house, followed by brief biographical profiles of Marc Jacobs, the first creative director 1998–2014, and Nicolas Ghesquière, who helms the brand toda Louis Vuitton Catwalk - Louise Rytter od authora Louise Rytter a nakladatelství za skvělé ceny na e-shop...

Louis Vuitton: Životní sága - Bonvicini Stéphanie

Kniha: Louis Vuitton: Životní sága; Autor: Bonvicini Stéphanie; – V roce 1821 se v malé osadě v kraji Jura narodí mladé mlynářce Louis Vuitton. Ve čtrnácti letech se mladík s pár drobnými v kapse rozhodne odejít hledat štěstí do Paříže. Dva roky cesty pěšky, s rancem přes rameno se vydává vstříc svému ...

Louis Vuitton: Životní sága - Stéphanie Bonvicini

Příběh legendyV roce 1821 se v malé osadě v kraji Jura narodí mladé mlynářce Louis Vuitton. Ve čtrnácti letech se rozhodne odejít hledat štěstí do Paříže. O třicet let později zakládá podnik s kufry. Svržení Ludvíka Filipa, válka proti Prusku, útěk Napoleona III., komuna nebo zrození republiky, nic z toho ho neodradí od cíle, který si stanovil: uspět. Louis Vuitton vytváří vlastní legendu, mýtus, který jeho syn Georges a vnuk Gaston budou pomalu, ale jistě a každý po svém naplňovat a zvětšovat. Louis Vuitton: Životní sága - Stéphanie Bonvicini od authora Stéphanie Bonvicini a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

-->