Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Loziska k2 abec 7

Nalezeno:    1612 produktů

Ložiska Micro Abec 7 4ks

Náhradní originální ložiska Micro ABEC 7 vhodná do všech modelů koloběžek značky Micro. Balení obsahuje 4 kusy ložisek.

Ložiska SPOKEY ABEC 7 2RS

Ložiska pro kolečkové brusle, skateboardy a koloběžky. Technická data: - kvalitní provedení - kryté proti prašnosti - materiál: Chrome High Precion - obsah balení: 8 ks - pro kolečkové brusle potřebujete 16 ks ložisek, tzn. vždy 2 ks na 1 kolečko

Ambassadors Ložiska ABEC 7 Red

Sada kvalitních ložisek na skateboard od značky Ambassadors v praktickém balení. Sada obsahuje osm ložisek.

Ložiska WCD Abec 7 Freespin (16ks)

Ložiska Wicked Freespin s přesností výroby Abec 7. Uvnitř ložiska je 7 kuliček, přední strana má gumovou protiprachovou krytku.

Ložiska WCD Abec 7 Freespin (12ks)

Ložiska Wicked Freespin s přesností výroby Abec 7. Uvnitř ložiska je 7 kuliček, přední strana má gumovou protiprachovou krytku. V balení 12ks ložisek.

Ložiska WCD Abec 7 Freespin (8ks)

Ložiska Wicked Freespin s přesností výroby Abec 7. Uvnitř ložiska je 7 kuliček, přední strana má gumovou protiprachovou krytku. V balení 8ks ložisek.

Ložiska WCD Abec 7 Freespin (50ks)

Ložiska Wicked Freespin s přesností výroby Abec 7. Uvnitř ložiska je 7 kuliček, přední strana má gumovou protiprachovou krytku. V balení 50ks ložisek.

Ložiska Tempish ABEC 7 chrom 8ks

Sada 8 kusů standardních kvalitních ložisek ABEC 7 (na jeden půl pár bruslí).

Spokey ABEC 7 2RS Náhradní ložiska

PARAMETRY: Materiál: Chrome High Precision V balení: 8 ks Balení: 200 blistrů/kartón Možný prodej po 1 kuse

Ložiska WORKER ABEC 3

Ložiska WORKER ABEC 3 se vyznačují vysokou přesností provedení. Jsou oboustranně kryté proti prašnosti a mají delší životnost a nízké tření. Jsou určena pro kolečkové brusle, skateboardy a koloběžky.Technický popis: vysoká přesnost provedení oboustranně kryté proti prašnosti delší životnost a nízké tření doporučené max. zatížení: do 80 kg vnější průměr: 22 mm vnitřní průměr: 8 mm šířka: 7 mm balení obsahuje 8 ks ložisek (pro kolečkové brusle potřebujete 16 ks, pro boardy 8 ks, pro koloběžky 4 ks)

Ložiska WORKER ABEC 1

Ložiska WORKER ABEC 1 se vyznačují vysokou přesností provedení. Jsou oboustranně kryté proti prašnosti a mají delší životnost a nízké tření. Jsou určena pro kolečkové brusle, skateboardy a koloběžky pro nižší zatíženíTechnický popis: oboustranně kryté proti prašnosti delší životnost a nízké tření doporučené max. zatížení: do 60 kg vnější průměr: 22 mm vnitřní průměr: 8 mm šířka: 7 mm balení obsahuje 8 ks ložisek (pro kolečkové brusle potřebujete 16 ks, pro boardy 8 ks, pro koloběžky 4 ks) a 4 ks distančních podložek

-->