Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lps dve zviratka

Nalezeno:    3 produkty

Zvířátka (LPS) 4 ks s doplňky a přenoskou světlo zvuk

Úžasná sada 4 pejsků s doplňky potěší každého milovníka Little pet shop zvířátek.V sadě najdete čtyři pejsky. Zvířátka jsou cca 5 cm vysoká. Balení obsahuje přenosku, která je na dvě AA baterie. Přenoska pro zvířátka hraje a bliká červeným a modrým světlem. Může sloužit i jako pelíšek. V balení rovněž naleznete hřebínek, misku na žrádlo a potřeby pro veterináře, např. injekci, léky a stetoskop. Nejedná se o originální Littlest Pet Shop od Hasbro, ale pejsci jsou LPS tak moc podobní, že jsme je na sklad vzít museli :-).

LPS Littlest Pet Shop Balení magických zvířátek

SKLADEM !!!!! NOVINKA 9-2019. Exkluzivní balení dvou zvířátek s hvězdami v očích. Součástí balení jsou také dvě kouzelná poutka, které si můžete připnout na tašku nebo penál, případně spojit s ostatními kouzelnými poutky a vytvořit náramek. Součástí balení je také sběratelský průvodce, podle kterého můžeš zjistit vzácnost tvého zvířátka. Věk: 4+

Hasbro Littlest Pet Shop Balení magických zvířátek,

Exkluzivní balení dvou zvířátek s hvězdami v očích. Součástí balení jsou také dvě kouzelná poutka, které si můžete připnout na tašku nebo penál, případně spojit s ostatními kouzelnými poutky a vytvořit náramek. Součástí balení je také sběratelský průvodce, podle kterého můžeš zjistit vzácnost tvého zvířátka. Balení obsahuje 2 LPS zvířátka.