Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lubrikacni gel 100ml

Nalezeno:    273 produktů

LUBE 4you Lubrikační gel 100ml

Lubrikač.gel LUBE 4 you 100ml Lubrikační prostředek na bázi vody, není antikoncepční neobsahuje spermicidy.

Joydrops Strawberry Lubrikační gel 100ml

✓ s vůní jahod - vyzkoušejte plnochutný orální sex ✓ vodní báze - ideální pro použití se všemi druhy kondomů ✓ praktická pumpička - jednoduché dávkování Jahodový lubrikační gel na vodní bázi. Objem: 100ml

Pjur Woman lubrikační gel 100ml

Silikonový lubrikační gel pro ženy. Objem 100 ml.

Doer medical silk lubrikační gel 100ml

Doer medical silk 100ml - lubrikační gel Jedinečný hedvábně jemný lubrikační gel a tělový kondicionér nové generace na bázi silikonu speciálně určený pro ženy. Speciální složení vylučuje lepivost či jakékoliv drhnutí, nikdy nezasychá, nežmolkovatí, nízká spotřeba, účinek trvá velmi dlouho, při vaginální aplikaci nezpůsobuje kvasinky.

Stimul8 Anal Lube / lubrikační gel 100ml

Lubrikační gel vhodný k análním hrátkám. Gel je také velice příjemný a uvolňující. Může se používat současně s latexovým kondomem.

Lubrikační gel Nature 100ml

Lubrikační gel s obsahem extraktu z grepových jader je vhodný jak pro ženy, tak pro muže. Má spolehlivý zvlhčující a dezinfekční účinek. Jemný intimní gel na vodní bázi přirozeně hydratuje sliznici a nevyvolává žádné podráždění či alergické reakce. Přináší dlouhotrvající zvlhčení, je optimálně kluzký a lze jej použít i s kondomy či silikonovými hračkami. Výrazně zvyšuje prožitek při pohlavním styku.

Doer Medical Aloe Vera lubrikační gel 100ml

DOER Medical Aloe Vera 100ml - lubrikační gel Revoluční, hedvábně jemný lubrikační gel a tělový kondicionér na bázi silikonu speciálně určený pro ženy. Základem nového revolučního složení je přípravek DOER Medical Silk obohacený o ALOE VERA s antibiotickými účinky proti zánětům pokožky a proti plísním, a o vitamín E s antioxidační aktivitou a protizánětlivými vlastnostmi. Vitamín E podporuje regeneraci kůže, omlazuje organismus a přispívá ke zlepšení potence.

Pjur Original Bodyglide silikonový lubrikační gel 100ml

Silikonový lubrikační gel bez tuků, olejů a parfemace.Objem 100 ml.

AmoreGal lubrikační gel neparfémovaný 100ml

AmoreGal lubrikační gel neparfémovaný 100ml Lubrikační gel AmoreGal je zdravotnický prostředek pro zachování přirozené vlhkosti vaginální sliznice a pro zpříjemnění a obohacení intimních okamžiků.

Virde Lubrikační gel Nature 100ml

Lubrikační gel Nature 100ml Jemný intimní gel je vyroben na vodní bázi a celkově koncipován tak, aby přirozeně hydratoval zevní sliznici intimních partií. Přináší dlouhotrvající zvlhčení těchto oblastí včetně optimální lubrikace.

Pepino lubrikační gel jahoda 100ml

Pepino lubrikant jahoda se složením na vodní bázi a příjemnou chutí a vůní jahod je vhodné také pro alergiky. Je možné jej použít každý den. Díky svému dlouhotrvajícímu zvlhčujícímu účinku vám přinese ještě větší požitek z pohlavního styku. Pepino lubrikant jahoda nefunguje jako prostředek s antikoncepčním účinkem, je možné jej snadno omýt a neobsahuje spermicidní látky

Doer medical silk 100ml - lubrikační gel

BOLESTI & INTIMITA. Vysoce koncentrovaný hedvábně jemný lubrikační gel a tělový kondicionér na bázi silikonu.

Doer medical silk 100ml - lubrikační gel

Doer medical silk je velmi jemný lubrikační gel a tělový kondicionér na bázi silikonu. Má dlouhou dobu účinnosti, neutrální pH. Pomáhá při vaginální suchosti (mírná bolest, pálení, pocity tlaky, vaginální infekce, svědění, drobná krvácení při styku nebo při bolestivé souloži). Je vhodný i při aplikaci na tampon při menstruaci. Označen certifikační značkou CE. Nezasychá, vylučuje lepivost a drhnutí. Nezpůsobuje kvasinky, je hypoalergenní, bez konzervačních látek, příchutě a vůně.