Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lubrikacni gel durex

Nalezeno:    105 produktů

Lubrikační gel Durex Play Erdbeere

Lubrikační gel Durex s příjemným jahodovým aroma je vhodný i pro citlivou pokožku. Lze používat s kondomy.Obsah: 50 ml

Lubrikační gel Durex Play Feel 50ml

Lubrikační gel Durex Play Feel 50ml Hedvábně jemný lubrikant, který pomáhá ulevit od vaginální suchosti a poskytuje intenzivní smyslný zážitek.

Lubrikační gel DUREX Play Strawberry 50ml

Lubrikační gel DUREX Play Strawberry 50ml Durex Strawberry má jemně sladkou ovocnou příchuť. Zesiluje prožitky pří milování, činí každý dotyk daleko citlivějším. Durex Play Strawberry je lubrikační gel založený na bázi vody, což umožňuje bezpečné použití gelu i kondomu zároveň a při použití většího množství jej jednoduše smyjete vodou. Pomocí pumpičky se gel snadno aplikuje.

Lubrikační gel Durex Play feel 50ml

Durex Play je lubrikační gel založený na vodní bázi, vám poskytne intenzivní smyslný zážitek! Gel má hedvábně jemnou konzistenci, což umožňuje současné použití gelu i kondomu. Ulevuje od vaginální suchosti. Pomocí praktické pumpičky se gel Durex Play Feel snadno aplikuje a je naprosto bez jakékoliv příchuti nebo zápachu.

Lubrikační gel DUREX Play Perfect Glide 50ml

Lubrikační gel DUREX Play Perfect Glide 50ml Gel na silikonové bázi. Dostane Vás svou skvělou skluzností a dlouhou životností. Stačí použít jen opravdu malé množství.

Lubrikační gel Durex Play Feel 50 ml

Lubrikační gel Durex Play Feel představuje klasický, lehký a sametový lubrikant na vodní bázi, což umožňuje současné použití gelu i kondomu.Play Feel je rozpustný ve vodě a snadno se vymývá. Nelepí a nezanechává skvrny.

Lubrikační gel DUREX Play Real Feel 50ml

Lubrikační gel DUREX Play Real Feel 50ml Tento gel poskytuje přirozenější zážitek pro vás a vašeho partnera. Hedvábně hladký a na dotek teplý silikonový gel nevysychá a proto stačí jen malé množství, které vám pomůže zažít vzrušující intimní hrátky. Lubrikanty Durex pomáhají eliminovat intimní diskomfort během styku, přičemž vytváří smyslný zážitek pro vás oba.

Lubrikační gel Durex Play Feel 50 ml

Ideální, pokud chcete použít lubrikační gel poprvé nebo pokud jej používáte často. Výjimečně jemný a nevysychá.

Lubrikační gel Durex Play Feel 50 ml

Lubrikační gel založený na vodní bázi, což umožňuje současné použití gelu i kondomu.

Lubrikační gel Durex Play Aloe Vera 50 ml

Durex play Aloe Vera je lubrikační gel s přírodním výtažkem z Aloe Vera pro citlivou pokožku a sliznici.

Lubrikační gel Durex Play Perfect Glide 50 ml

Lubrikační gel na silikonové bázi vhodný pro anální i vaginální použití. Má extrémně silnou lubrikační schopnost.

Lubrikační gel DUREX Play Perfect Glide 50 ml

Lubrikační gel Durex Play Perfect Glide je založen na silikonové bázi. Vydrží prokazatelně 3x déle než ostatní lubrikační gely na vodní bázi. Zároveň příjemně hřeje, tudíž intenzivně podporuje intimní smyslné zážitky.

Lubrikační gel Durex Play Real Feel 50 ml

Stimulující lubrikační gel na silikonové bázi. Určený na zvlhčení intimních míst. Obsah: 50 ml

Masážní a lubrikační gel Durex Play 2 v 1 - Aloe Vera, 200 ml

Masážní a lubrikační gel Durex Play 2 v 1 s výtažkem z Aloe Vera využijete jak při klasické masáži celého těla, tak i erotické masáži intimních partií a během sexu. Gel vám poskytne potřebnou kluznost, je rozpustný ve vodě, snadno se vymývá, nelepí, nezanechává skvrny a je založený na vodní bázi, takže jej můžete bezpečně použít se všemi kondomy i erotickými pomůckami ze všech materiálů. Speciálně navržená lahvička obsahuje unikátní masážní aplikátor pro ještě intenzivnější zážitky - odstraňte víčko, jemně...

Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml

Lubrikační gel Durex Naturals je ze 100% přírodního složení. Zesiluje prožitky pří milování, činí každý dotyk daleko citlivějším. Lubrikační gel je založený na bázi vody, což umožňuje bezpečné použití gelu i kondomu zároveň a při použití většího množství jej jednoduše smyjete vodou. Pomocí pumpičky se gel snadno aplikuje. Má PH neutrální a je bez parfemace.