Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lucernicka na cajovou svicku

Nalezeno:    734 produktů

MODRÁ LUCERNIČKA Z KOVU NA SVÍČKU

Krásná dekorativní modrá lucerna. Lucernička je funkční dekorace popř. perfektní hračka pro děti, které už si mohou hrát s ohněm :-) Pokud ji budete mít pouze jako dekoraci, určitě bude ozdobou každého dětského pokoje.Lucernička je vyrobena na čajovou svíčku, kterou snadno seženete. Drží se za praktické držátko. Specifikace:Materiál: kovBarva: modráVelikost: 9.2 * 7.2 * 14.5cm

Lucerna na čajovou svíčku Nuez, bílá

Není nic hezčího než mihotavé světlo svíček při večerním posezení. Pořiďte si tuto lucerničku, která vám zpříjemní večery na terase nebo v pergole a zařídí romantickou atmosféru během teplých letních nocí. Lucernička je zavěšena na řetízku s háčkem o délce 17,5 cm.

FIALOVÁ KOVOVÁ LUCERNA NA ČAJOVOU SVÍČKU

Krásná dekorativní fialová lucerna. Lucernička je funkční dekorace popř. perfektní hračka pro děti, které už si mohou hrát s ohněm :-) Pokud ji budete mít pouze jako dekoraci, určitě bude ozdobou každého dětského pokoje. Specifikace:Materiál: kovBarva: stříbrnáVelikost: 9.2 * 7.2 * 14.5cm

PAGODA Věž na čajovou svíčku

S černou věží na čajovou svíčku PAGODA v asijském stylu se večerní čas za svitu svíček promění v hotovou ceremonii. Zapalte knot, vložte svíčku a užívejte si chvíle klidné meditace. V mžiku zapomenete na shon všedních dnů a vychutnáte si absolutní vyrovnanost.

Svícínek na čajovou svíčku Sob

Svícínek na čajovou svíčku Sob v různých barvách. Díky těmto předmětům v barvách sladěných s ročním obdobím bude váš domov vždy stylově zařízený. Z dřevotřísky. Měří 8x7,5x9,5v cm.

Butlers Věž na čajovou svíčku

S černou věží na čajovou svíčku PAGODA v asijském stylu se večerní čas za svitu svíček promění v hotovou ceremonii. Rozměry: D 10,5 x Š 10,5 x V 34,5 cm. Materiál: dolomit.

DELIGHT Svícen na čajovou svíčku

Delight svícen na čajové svíčky dokáže vytvořit ze světla svíček čiré potěšení. S mnoha možnostmi proměn tvaru barvy a dekoru se ukáže Váš domov pokaždé v novém světle. Je jen na Vás, zda dokážete najít ty pravé plamenné myšlenky! Zde: Svícen na čajovou svíčku ve tvaru misky, s lehce zvlněným okrajem, ručně zhotovený. Zvenku černý, uvnitř v anticky působící zlaté, která vytváří teplé odlesky. Dostupné v různých velikostech a barvách.

ZELENÝ SVÍCEN NA ČAJOVOU SVÍČKU

Tento nádherný malý hranatý zelený svícen s ptáčkem je skvělou volbou pro všechny, kteří milují dekorace s motivy ptáčků a netradičních interiérových doplňků. Malý zelený svícen o rozměrech 8 x 8 x 3 cm disponuje prostorem pro čajovou svíčku. Malý hranatý zelený svícen je vyráběný ručně, proto se může v detailech lišit od obrázku. Malý hranatý zelený svícen dodáváme bez čajové svíčky. Specifikace zeleného svícnu s kočkou ruční práce dřevěný svícen v zeleném provedení

Svícen na čajovou svíčku 5cm

Svícen na čajovou svíčku 5cm patří Mezi drobné dekorace, ktere Jak se hovory dělají domov domovem. zabývajícími svůj domov a zapálí si sviecky pro příjemné a útulné atmosféru. Rozměry: výška 5cm, průměr 6cm Materiál: kov

DELIGHT Svícen na čajovou svíčku

Svícen DELIGHT na čajové i klasické svíčky vykouzlí příjemnou atmosféru. Váš domov se může díky jeho různým tvarům i barvám objevit vždy v jiném světle. Tak směle do toho, nechte svůj domov zazářit.

DELIGHT Svícen na čajovou svíčku

Svícen DELIGHT na čajové i klasické svíčky vykouzlí příjemnou atmosféru. Váš domov se může díky jeho různým tvarům i barvám objevit vždy v jiném světle. Tak směle do toho, nechte svůj domov zazářit.