Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lumene toner

Nalezeno:    5 produktů

Podobné fráze:

Lumene Moisturizing Toner hydratační toner 200 ml + dárek LUMENE - sérum

Skvělé zakončení vašeho čisticího rituálu. Pomáhá udržovat pleť hydratovanou. Schopnost hydratovat suchou pokožku klinicky testována. Vhodné pro normální i suchou pokožku. Účinné látky:Severská brusinkaArktická pramenitá voda Použití:Před použitím dobře protřepejte. Aplikujte na závěr čištění pleti.

Lumene Hydratační toner Soft Touch (Hydrating Toner) 200 ml

Hydratační toner důkladně dokončí čištění pleti. Suchá pleť může trpět pocitem pnutí a hrubostí, mohou se na ní objevovat jemné linky. Pečující hydratační formule pomáhá udržovat pokožku jemnou a hebk

Lumene Hydratační toner Soft Touch (Hydrating Toner) 200 ml pro ženy

Hydratační toner důkladně dokončí čištění pleti. Suchá pleť může trpět pocitem pnutí a hrubostí, mohou se na ní objevovat jemné linky. Pečující hydratační formule pomáhá udržovat pokožku jemnou a hebkou.

Lumene Deeply Purifying Toner hloubkově čisticí toner 200 ml + dárek LUMENE - sérum

Skvělé zakončení vašeho čisticího rituálu. Toner zmírňuje viditelnost pórů a pomáhá odstraňovat přebytečný maz. Obsahuje březovou mízu. Schopnost hydratovat pokožku klinicky testována. Neobsahuje oleje, proto je vhodný i pro smíšenou pleť. Účinné látky:Březová mízaArktická pramenitá voda Použití:Aplikujte na závěr čištění pleti.

Lumene Soft Touch Hydrating Toner - Hydratační toner 200 ml pro ženy

Soft Touch Hydrating Toner - Hydratační toner- hydratační toner důkladně dokončí čištění pleti- suchá pleť může trpět pocitem pnutí a hrubostí, mohou se na ní objevovat jemné linky- pečující hydratačn

Podobné fráze:

-->