Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Luxusni rasenka big phenomenal

Nalezeno:    3 produkty

Řasenka Big and Phenomenal

skladem 1ks - černá minimální trvanlivost do 03-2022 Řasenka Big and Phenomenal Oslňte svým pohledem! OBJEM V JEDINÉ VRSTVĚ Široký prostor mezi jednotlivými štětinami zachytí větší množství barvy pro dokonalý efekt. PŘESNOST BEZ ŽMOLKŮ Ohebné štětiny řasy oddělí a rovnoměrně je pokryjí barvou od kořínků ke konečkům. PRO HORNÍ I SPODNÍ ŘASY Speciálně tvarovaný konec kartáčku umožňuje precizní nanesení na spodní řasy. Použití: Otočte kartáčkem v tubě pro získání požadovaného množství barvy. Naneste na horní a dolní řasy tahem od kořínků ke konečkům.

Řasenka Big and Phenomenal * BROWN BLACK *

Přivítejte zbrusu nový přírustek do kolekce řasenek Big and... Dodá vašim řasám fenomenální objem bez žmolků. Nový, revoluční kartáček 3 v 1 zajistí: 1. OBJEM V JEDINÉ VRSTVĚ Široký prostor mezi jednotlivými štětinami zachytí větší množství barvy pro dokonalý efekt 2. PŘESNOST BEZ ŽMOLKŮ Ohebné štětiny řasy oddělí a rovnoměrně je pokryjí barvou od kořínků ke konečkům 3. PRO HORNÍ I SPODNÍ ŘASY Speciálně tvarovaný konec kartáčku umožňuje precizní nanesení na spodní řasy Jediná řasenka, kterou potřebujete pro váš nový hypnotizující pohled!

LANCÔME Monsieur Big Mascara 01 Big is The New Black 10 ml (3614271682369)

Řasenka - typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: objem, natočení řas a zahuštění řas Dopřejte svým řasám nevídaný objem s luxusní řasenkou Lancôme. Váš pohled se rázem promění v prokletě okouzlující a získá sebevědomí silné ženy. Monsieur Big Mascara 01 Big is The New Black dodá řasám až 12× větší objem, kterého si vaše okolí dozajista všimne. O dokonalou aplikaci řasenky se postará propracovaný velký kartáček s měkkými vlákny. Už žádné šmouhy kolem očí, ale přesně nanesená řasenka během pár okamžiků. Krémová textura zaručí příjemnou aplikaci a můžete se na ni spolehnout po celý den, aniž byste si ji museli upravovat. Složení extračerné řasenky Lancôme obsah...